Ванна Тазиковна• 30 июля 2023

Хто живе в Тернополі?

Вітаю!
Цікавить думка тих хто живе постійно та тимчасова в Тернополі, як ваші враження?
Чоловіка переводять по роботі з Києва в Тернопіль, мабуть їхатиму і я, до кінця вересня працюю віддалено, але проект закінчується, тож буду шось інше шукати.
Як Тернопіль як місто для життя? Чи можна жінці знайти роботу? Як менталітет людей? Переживаю чи приживусь там, ми з центральної частини країни, тож будемо чужаками в цьому місті.
До цього часу була там раз як турист і колишній звідти родом, може зараз жити там, що теж не радує
СкумбріяП8• 30 июля 2023
Давайте по суті дам відповідь.
Сама звідти родом ось уже 38 років.
Обожнюю своє рідне місто!😍
Де б не була, хочеться додому.
Люди тут привітні, добрі, завжди прийдуть на допомогу.
Так, місто тихе, без великої кількості ТРЦ.
Роботи як такої нема.
Але якщо ви працюєте віддалено, то проблем не буде.
Якщо хочете душевного спокою, то вам сюди.🤗
автор Ванна Тазиковна • 30 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Давайте по суті дам відповідь.
Сама звідти родом ось уже 38 років.
Обожнюю своє рідне місто!😍
Де б не була, хочеться додому.
Роботи як такої нема.
Дякую за конструктив.
А в ТРЦ можна влаштуватись продавцем?
СкумбріяП8• 30 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Дякую за конструктив.
А в ТРЦ можна влаштуватись продавцем?
Думаю, що так.
У нас є мережеві магазини і окремі підприємці.
Зарплата мабуть не дуже висока.🤷‍♀️
ТрамвайGirl• 30 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
То це не менталітет, а темп життя, в невеликому місті вашої рідної області ви почувалися б так само) Я народилася в Щасті на Луганщині, закінчила там школу, потім деякий час жила в Олександрії, тоді переїхала на Львівщину. З досвіду скажу -- менталітет всюди однаковий) Люди наші усюди однаково доброзичливі і добрі.
Я живу в Києві, на Лівому березі, так у нас теж ніхто нікуди не поспішає)) хіба що, на метро або маршрутку) в центрі так, рух. Хоча знайомі з Москви, вважали Київ тихим, спокійним містом, коли приїзжали колись сюди, от яким кияни вважають той же Тернопіль чи інший невеликий обласний центр.
Не будь КакСвета• 31 июля 2023
я родом з Тернополя, проживаю у Києві. тихе місто. набожні люди, іноді показово. роботу хорошу треба пошукати. як сказав мій знайомий, коли виїхав з Києва до Львова, що перше що я купив-це церковний календар (бо якщо в колективі-будуть святкування релігійних свят) однокласниця з Харкова з початком війни приїхала в Тернопіль, відкрила по мережі 2 магазини вже. спочатку стогнала, що після Харкова тяжко і село... тепер їй добре, друзів знайшла, налагоджується життя