Крихітка на всі• 30 июля 2023
А ваші дітки хворіють після відвідування дитячих кімнат?
Мій малий,як тільки піде в дитячу кімнату чи на якесь свято,де багато діток,то на наступний день зразу ж температура,понос і т.д.В садок теж так ходить:3-5днів відвідує,а далі 2 тижня вдома.Йому 5.10р.От в кого є старші діти,підкажіть,переросте?
Не їм після шостої• 31 июля 2023
Сину 3 роки, регулярно ходимо в дитячі кімнати. Хворіє 2-3 рази за осінньо-зимово-весняний сезон.
Він в мене не тепличний, не кутаю, і не тікаємо від чужих соплів якщо в когось є на майданчику)