КоролеВешна• 31 июля 2023
Укрпошта, особистий кабінет
Доброго ранку! Дівчатка, зареєструвалася в особистому кабінеті Укрпошти. Не можу оформити відправлення. Пише мені: Некоректно заповнені дані.
PROCESS_AS_REFUSAL is available for EXPRESS, STANDARD and DOCUMENT shipments, if PaidByRecipient = false
волосатое стекло• 31 июля 2023
Спробуйте обрати першу галочку про повернення, після спливу терміна зберігання
КоролеВешна
• 31 июля 2023
Дякую! Вийшло. Я чомусь так і думала. Але читала на порадниці, що дівчата деякі відправляють так, щоб не поверталося. Як же вони тоді відправляють?
Єдина Країна• 31 июля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Я вибачаюсь,Не переживаєте що посилка загубиться і ви отримаєте компенсацію лише 10 грн?
ПультОт_БМВ• 31 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Какую оценку поставите, столько и вернут
Єдина Країна• 31 июля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Я просто по фото написала...
ХтоЯкщоНеЯ• 31 июля 2023
Ви що, якісь вживані речі відправляєте та неважливо що з ними станетя, якщо загубиться посилка?
КоролеВешна
• 31 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ні. Речі вживані. Роздаю через ОЛХ безкоштовно.
КоролеВешна
• 31 июля 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Так, вживані речі.
ХтоЯкщоНеЯ• 31 июля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Так, вживані речі.
Тоді зрозуміло чому така маленька цінність посилки.