Паратруперсупер• 31 июля 2023
В якого українського бренда є гарна сукня комбінація під шовк?
Або не укр, але в доступності, щоб за декілька днів купити в Україні.
Потрібно терміново сукня на весілля. Розглядаю сукню комбінацію під шовк.
Паратруперсупер
• 31 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Маст Хев, я купувала там білу на розпис
Дякую. Підкажіть, а як з розмірною сіткою? Відповідає заявленій на сайті?
Творог для розжига• 31 июля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Так, я зі своїм хс і зростом 155 беру 32 найменший, в мене груди малі
Паратруперсупер
• 31 июля 2023
Ответ дляПффф 100%
Vovk бачила гарні. Але не підкажу як по розмірам
Дивилась( там вже розпродані малі розміри.
Квітка папороті• 31 июля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Там качество именно топов и платьев -ужас. Я в прошлом году взяла два топа под шел и платье. Топы через пару месяцев,одевала раза 3, пошли затяжками. С платьем та же ситуация