Проня_Прокоповна• 31 июля 2023
Порадьте по Трускавцю
Хочу трохи відвезти дитину відпочити, змінити обстановку. Має проблеми з ЖКТ, підвищена кислотність. Порадьте кафе чи ресторанчики, де можна поїсти дієтично, без соусів, гострого, кислого, сильно смаженого. І ще питання, як краще добиратись зі Львова? Бронювати квитки завчасно, чи можна без проблем купити на місці? Який автобус порадите?
Фіфачка• 31 июля 2023
В будь якому санаторії (Кришталевий палац в центрі, наприклад)звернетеся до працівника, що відповідає за зал, Вам Організують дієтичне харчування, платно, дешевше в рази ніж по еафешках ходити. Харчування в Трускавці по кафе не благодійність.
МаксХмара• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Зі Львова маршруткою або електричкою, залежить як Вам зручно
А підкажіть, із жд вокзалу Львів їдуть автобуси до Трускавця ? Найшла розклад , там майже кожного часу є, це дійсно так?
размахер• 31 июля 2023
В будь якому санаторії є дієтичне харчування
Маршрутки з головного вокзалу, їх там раніше було повно
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Так.
Нагайна• 31 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Так, 173 грн. квиток, не беріть маршрутку вийде дорожче
Нагайна• 31 июля 2023
Ответ дляразмахер
Та і зараз їх повно
МаксХмара• 31 июля 2023
Ответ дляНагайна
Квиток на автобус в касі брать чи можно зразу шукати автобус і у водія купити квиток ?
Нагайна• 31 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
В касі
Лукава Кішка• 31 июля 2023
В трускавці365 прийом пищи 150 грн з чоловіка. Там є що зісти при проблемах.
Гореотума• 31 июля 2023
есть поезда Львов-Трускавец, плацкарт без постели выходит от 80 грн.
Но это проходящие и их всего два.
Гореотума• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Теж плануємо там харчуватись.
150 грн це зараз чи давно було?
Лукава Кішка• 31 июля 2023
Ответ дляГореотума
Теж плануємо там харчуватись.
150 грн це зараз чи давно було?
Зараз. Я за останні 4 місяца 2 рази була в Трускавці. На лікуванні 2 тижня і на відпочинке в липне
Уходя дверю не хлопать• 31 июля 2023
Біля церкви є столова, та трошки пройти наверх - Рідний край. Там недорого харчуватися. А взагалі багато в яких санаторіях можна взяти харчування. Але ж там маленький вибір страв, а в кафе набагато більше. Вище вам пропонували в санаторії Трускавець 365, то там швецький стіл.
Гореотума• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
дякую, ми були в червні, думала вже подорожчало харчування.
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Беріть як Вам зручніше, зараз такі ціни що плюс мінус 20-50грн погоди не зроблять...
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Це не дешево, можна знайти дешевше.
Нагайна• 31 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Рідний край то Да 👌
Проня_Прокоповна
• 31 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Скажіть, там можна попередньо домовлятись на день? Чи скажімо тільки на обіди, чи тільки вечері і одразу на певну кількість днів?
Лукава Кішка• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Це не дешево, можна знайти дешевше.
Можно. Але мене себе шкода с рефлюксом)))) не можно їсти те що неякісне і дешеве.
Сон і дрімота• 31 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Это кафе
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
а вам Трускавецька вода не підійде. з гастритаими,підвищ.кислотністю пити Нафтусю не можна. перевірено на собі. відкрилася виразка,бо маю високу кислотність. вам треба їхати в Моршин або в Поляну.
В моршині повно дітей,ось повернулася.21 день була. тільки в МОршині я поставила 4 річну дитину на ноги(ацетони,підшлункова,шлунок). Тому їхатине не раджу,буде гірше,бо сіроводород подразнює і так нездоровий шлунок.
це все мені розказав гастроентероог + власний досвід. В трускавець доїздилася до виразки.
якби у вашої дитини був пієлонефрит хронічний, не дай боже..ооце супер. а до шлунку Нафтуся не має відношення. а от морш. ропа супер.поляна супер. МИргород не можна теж як і трускавецьку воду
проблеми зі шлунком Нафтуся не лікує. Нафтуся лікує нирки і дробить каміння в жовчному.
Moon shine• 31 июля 2023
желудок и трускавец это из разных опер. согласна с комментом выше. бывший мой возит детей в Трускавец с хроническими заболеваниями почек.отлично.А вот желудок нафтуся действительно раздражает и ее пить при высокой кислотности нельзя,т.к. будет еще выше. я за Моршин,за Поляну.
Лукава Кішка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Да неправда це все. У мене рефлюкс. Пью і нафтусю і марію. Їзжу кожен рік в Трускавець на лікування. З 8 років. А Моршин, як раз, не показан.
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Я в моршині виразку вилікувала. 8 років в моршині. Відкрийте показання і поситайте.що лікує трускавецька вода. Найперше це нирки бо вона ДУЖЕ мочогінна. І як це неправда як у мене відкрилася виразка.вночі щабрала швидка в Трускавці а лікар запитав- що ви з високою кислотністю ТУТ РОБИТЕ?????у васнирки? Ні? То чого приїхали?
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
І як це не показан моршин.як я з диьиною не втлазила з лікарень до 4 років. Гастрит.ацетон.підшлункова. поїхали в моршин і все супер!!я забула про дієти .дитина почала їсти ВСЕ)))
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляВитворунка
Правильно Вам пишуть - в Моршин, хоч там дира дирою.
неправда. ось була,на тому тижні приїхала. ніяка не дира. людей повно.з дітьми особливо. повно кафешок,кав*ярень,нові ресторани,концерти...центр вилизали,клумби,парк красивий,лавки нові поставили. Трускавець більший і більше грошей туди вкладено. але вода далеко не всім показана. я дуже відпочила,була майже 3 тижні. виспалася,процедури дешеві пройшла,купалася в басейні,екскурсії,гуляли в парку..в лісі,ходили на озеро. Відпочинок на релаксі. ні мені,ні дітям нудно не було. дітей повно,моя мала і син одразу знайшли собі друзів там,адже дитячі майданчики забиті. кришталеве повітря,білки..мене все влаштовувало. я навіть не готувала,а їла в їдальні,бо ціни смішні))) трусавець більш розкручений і він більший. для мене страшна дира це Шаяни.я там за 14 днів завила. вийти нема куди,одна дорога через усе село,по якій постійно їздять авто..пару кафешок.500 людей населення. оце дійсно дира з дір вибрана.