Сын в 4 классе, высокий и сутулится. Каждый день зарядка для спины, спорт постоянное одергивание чтобы выпрямился. Ну просто что делать, каждый день все равно сутулится, пока не гаркнешь.
ПЛЮС-МИНУС• 31 июля 2023
самоконтроль и зарядка для осанки.
у меня муж сутулый, у него отец был сутулый.
дети в него. постоянно дёргаю их, когда рядом.
ходили в поликлинику на ЛФК, массаж, прогревания - до лампады это всё.
Inna Medvetska• 31 июля 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
самоконтроль и зарядка для осанки.
Займатися постійно потрібно.
Одні мʼязи укріплювати, інші розтягувати
Без цього не буде результату
В мене донька така ж
Займається постійно
Ще добре кінезіотерапія допомагає, але такі заняття дурних грошей вартують
Без цього не буде результату
В мене донька така ж
Займається постійно
Inna Medvetska• 31 июля 2023
Ответ дляВодолей_
Зверніться до остеопата
Це постійний лікар доньки. Раз на квартал вона в нього. Але без укріплення мʼязів результату не буде постійного