Брехушечка• 2 часа назад
Какое у вас самое любимое украшение?
Чупа-чупс• 1 час назад
крупное серебренное минималистичное кольцо. лет 20 уже ношу. остальная куча украшений валяется по шкатулкам - не ношу.
Путающаяся• 1 час назад
Обручка. Лаконічна і улюблена-ношу не знімаючи. Все інше або перестало подобатисся або заважають і лінь постійно надівати/знімати.
Жинси на дитину• 1 час назад
Я фанат білого золота і діамантів.
В мене багато.
Ношу все.
Часто міняю.
Сама улюблена - це тенісний браслет з 72 маленьких діамантів.
Не знімаю 2 роки)
Довго його хотіла, придивлялася, прицінювалася і тепер він майже завжди зі мною
.
Але в мене недорогий відносно.
Тут інколи такі викладають, що я рот відкриваю в захопленні
В мене багато.
Ношу все.
Часто міняю.
Не знімаю 2 роки)
Але в мене недорогий відносно.