Омлетик• Изменено 31 июля 2023

Літні "прєлєсті" - отруєння, ротавірус і прочіє бякі, дієві алгоритми

Дівчата, влітку отруєння, ротавіруси частіше трапляються, які ваші самі дієві препарати і алгоритми, щоб швидко прийти в норму?
Даю
-ентерол
-рео
-біле вугілля
-ношпа
-багато пити
рвоти немає, Т в нормі, тільки рідкий стул, спазми в животі
Чим ще допомогти?
Дай подивлюся• 31 июля 2023
да просто подождите, пройдет

автор Омлетик • 31 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
да просто подождите, пройдет
Шось третій день не проходить
Пусин Кукин• 31 июля 2023
В чоловіка вже третій день шлунок барахлить після ротавірусу. Креон сказав лікар приймати і пробіотики
Летчица• 31 июля 2023
Щоб там не казали про ніфуроксазид, допомагає завжди.
ПлакалаВАвто• 31 июля 2023
Мою дочку, когда была маленькой от ротавируса спасла вода - около 2-х литров в день она выпила, что в 1.5 года очень много. Врачи удивились, выписали на третий день, хотя поступила в плохом состоянии - у нее резко началась безостановочная рвота. В итоге, ей только в первый день капельницы делали, на второй уже сказали не нужно, на третий домой. Врач сказала - всё благодаря тому, что так много пила, даже почти без лекарств обошлось.
автор Омлетик • 31 июля 2023
Ответ дляЛетчица
Кошись теж дуже гарно допмагав, а потім стало шо пив, шо радіо слухав, перестали його давати
автор Омлетик • 31 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Рідину п´є, але шось не дуже поки що + рвоти немає, тільки рідкий стул, напевне, отруєння, немає можливості тест зробити на ротавірус
Дай подивлюся• 31 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Шось третій день не проходить
3-5 дней - это нормально для энтеровируса
Я така бойова• 31 июля 2023
Пару днів тому скосило один за одним мене, дітей, а потім через добу і чоловіка. За добу усі знову як огурчики. Нічого не приймали, тільки багато пили води та голодували у важкий період.

Пожмаковна• 31 июля 2023
Іноді мене рятує кока-кола. До вашого списку. Лоперамид ще є в аптечці. Ніфуроксазид.
БальзаковскийВозраст• 31 июля 2023
Відпаювати. А грамотно писати не можна?
БальзаковскийВозраст• 31 июля 2023
«Прєлєсті», «прочіє», «бякі»🤦‍♀️🤣 Хоча б нормально написали
БальзаковскийВозраст• 31 июля 2023
Боржомі ще
автор Омлетик • 31 июля 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Боржомі ще
Дякую
А з приводу ’прєлєстєй’, то в нас тут не літературний форум, після пари безсонних ночей як вже написалось
БальзаковскийВозраст• 01 августа 2023
Ответ дляОмлетик
Дякую
Тоді вибачайте мене)