Доброї ночі, чи звертався хтось, чи користувались онлайн консультаціями лікаря, що працює з панічними атаками, тривожно-депресивними станами. Цікавить тільки онлайн, і хоч би на них вмовити….. Чи є в когось контакти? Буду вдячна. Мирного неба!
Valechka-mk• 01 августа 2023
Медикаменты не лечат ПА, а только убирают симптом, который рано или поздно вернётся. Если ПА сильные, то да, лекарства нужны. Но без психотерапии вы через время все равно столкнетесь с ними снова.