АяВсёЗнаю• 02 августа 2023

Відправити дитину в табір чи поїхати разом?

Короче забронювала табір донці в Іршаві.
Якось швидко то вирішилося, і навіть не подивилася, шо то не зовсім туристичне містечко.
Оце тепер і думаю, чи відправляти чи поїхати разом в більш прикольне відпочити.
Донька підліток, досить вибаглива (старалися завжди відпочивати цікаво і в непоганих умовах). В таборі до цього не була.
Якщо їй запропонувати поїхати разом - обере цей варіант, якщо нічого чи табір - обере табір.
Але не хочеться, щоб вона без задоволення провела час перед школою.

Якщо відмовлятися від табору - згорить 1000грн((.
Результат:
вже голосів: 45
22 (48.89%) Табір Іршава
16 (35.56%) Разом гарний готель
7 (15.56%) Тиць
СМСница• 02 августа 2023
А яка різниця яке містечко, табір це ж не про екскурсії, це розваги на місці. Якщо не була в таборі - нехай поїде, це цікавий досвід да і підлітковий вік час сепарації від батьків, нехай відпочине без вас.
БезникаяЯ• 02 августа 2023
Ответ дляСМСница
Сейчас наверно нет ни одного лагеря на ЗУ без кучи экскурсий.
Фенте Фря• 02 августа 2023
Взнайте чи є табір в Монако з розвагами, прем‘єрами, кортежем і прислугою
Життє Бентежне• 02 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
В Європі дуже багато цікавих таборів для підлітків за відносно невеликі гроші
Ацетилсалициловая кислота• 02 августа 2023
якщо ви знаєте що вона буде рада цьому, та ви не проти також з нею відпочити, то їдьте разом. запропонуйте табір і відпочинок з вами, чого гадати
автор АяВсёЗнаю • 02 августа 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В тому і справа, знаю точно, що обере відпочинок разом).
Просто хотілося, щоб саме одна відпочила, бо жодного разу окремо ніде не їздила, хотілося б, як вище написати якісь моменти сепарації пропрацювати, хоча по життю вона досить самостійна.

Але водночас знаю, що може не дуже сподобатися і гроші на вітер. Вона звісно плакатися не буде, але відпочинок же має гарні враження лишати)
автор АяВсёЗнаю • 02 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
То вже наступного року
МастерЮля• 02 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю

Моя в том году боялась и не хотела в лагерь. А когда с поезда забирали, рыдала - так не хотела с новыми друзьями расставаться. С 2-мя девочками дружит до сих пор
Марафетчица• 02 августа 2023
Скажу тільки, що поки мої діти хочуть відпочивати разом з нами, ми тільки за.
ПС. Іршава ще та діра.
Сундучок с каникулами• 02 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю

вы не можете обеспечить ей впечатления, в монако можно нарваться на булинг , вы ей мир не подарите
Кнопкотиць• 02 августа 2023
Бе
Готова до другої• 02 августа 2023
Табір треба оцінювати не інфраструктурою й туристичністю містечка, а за умовами і програмою. Який сенс в інфраструктурі навколо, якщо дитина сама там не ходитиме, вона буде на території табору. Важливо, яка програма табору. Моя їздила в декілька. З останніх був Весткемп, жили вони десь теж віддалено. Але були і концерти, і активності і їздили на лижі, у водаклаб, на каток і т д. Це зимова зміна була.
Конотопська відьма• 02 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
700 евро неделя. мой сын поехал, но это дорого
Natal_ya• 02 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ми в Чехії. Багато таборів, де діти їдуть зранку та навечір повертаються додому. Якщо 4 тижні дитина проведе в такому таборі - вийде вся моя зарплатня за місяц. Табори, де діти їдуть десь за місто - ще дорожчі. Так, цікаво, але дорого.
автор АяВсёЗнаю • 02 августа 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Про Монако взагалі то була відповідь на сарказм)).
Я думала то очевидно)
Гореотума• 07 августа 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю

Не факт)
Мои один раз напросились в лагерь, сами были удивлены. Но оказалось что причина была более чем прозаична - они захотели сделать по второй паре серёжкек в ушах и думали что мы будем против.

В результате мы им и уши прокололи как они хотели и в лагерь поехали и с нами в отпуск