Тільки не про гроші• 02 августа 2023

Глухомань, Полтава

Кто местный, там действительно такие аншлаги? До конца августа не могу забронировать места. Где еще можно отдохнуть?
Відповів всім• 02 августа 2023
да там забито и дорого, в Аквамарин поедьте
автор Тільки не про гроші • 02 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
Где это?
Відповів всім• 02 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Где это?
погуглите
Ответ дляВідповів всім
погуглите
Там просто бассейн? Хотелось горки. Нам ехать до Полтавы 3 часа ради просто бассейна такое...
Відповів всім• 02 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
А, есть еще Рио но там не так конечно как в Глухомани. В глухомань можно и не бронировать, а так приехать. Но лично я считаю, что оно того не стоит.
Еllena• 02 августа 2023
На сайте забронировано. По факту масса свободных шезлонгов.
Анчо Ус• 02 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Для броні там виділено 40% місць, всі інші в день входу, але щоб потрапити приїздити потрібно десь о 9.00 ранку і займати чергу, аквапарк відчиняється в 10.
Анчо Ус• 02 августа 2023
Ответ дляЕllena
Тому що на бронь виділено 40% місць, вони про це казали, щоб могли потрапити не тільки ті, хто бронює.
Я супер-пупер• 02 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ну вот. Ехать надо и стоять в очереди на солнце часа полтора. По факту три горки
Анчо Ус• 02 августа 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Там не 3 гірки, а як мінімум уже 8, вже відкрили і другу чергу аквапарку. Три гірки, то в Ріо. Ну і ніхто нікого не примушує, не хочете - не стійте, або броюйте заздалегідь через застосунок.
Еllena• 02 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Там три горки в новом аквапарке и старые маленькие пару штук в новом. Была там неделю назад
Ответ дляАнчо Ус
Просто вся центральна та східна частина країни тепер відпочиває там, бо найближче. Треба за місяць бронювати, пабуть. Тільки погода непередбачувана
Анчо Ус• 02 августа 2023
Ответ дляЕllena
Так, не ходіть, якщо вам не так, для нас нормальна там кількість гірок, а оці всі ’гості міста’, яким все не так у Полтаві і все не таке, вже задовбали.
Ответ дляАнчо Ус
А я думала, Полтава гостинне місто по вам не скажеш
Ответ дляЕllena
Где лучше? С учетом, что ехать из Сум
Анчо Ус• 02 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Полтава гостинна, доки на голову сідати не починають, а вже сіли, далі нікуди.
Еllena• 02 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Та на самом деле очень дорого для этой забегаловки. Ну куда здесь ещё детей повести? В солнечный парк? Аквапарк Рио 10 дней был закрыт, палочку какую то в воде нашли. Глухомань необоснованно дорогой. Народу конечно много
Ответ дляАнчо Ус
Вам особисто сіли? Ви працюєте в гоухомані що так ненавидите всіх?)))
Еllena• 02 августа 2023
Ответ дляАнчо Ус
Кто нам садится на голову?
Ответ дляЕllena
Цена соответствует спросу
Еllena• 02 августа 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Цена соответствует спросу
Согласна
Ane4ka-9cee• 02 августа 2023
Ми на минулому тижні не потрапили, бо приїхали майже в 11 ранку. Охоронець сказав краще приїхати в 9 ранку, або з вечора забронювати лежаки. Дорого, але територія велика, басейн теплий. В Ріо не сподобалось, людей дуже багато, лежаків вільних немає, скрізь черги