Знаю бакси• 02 августа 2023
где лучше жить в Броварах?
девушки, моей семье нужно будет переезжать в Бровары, была там 1 раз, поэтому особо не ориентируюсь. Посоветуйте пожалуйста, в каком районе искать квартиру, чтоб было удобно с 2 мя детьми (школьник и малыш совсем), или к школе привязаться? тогда какая хорошая. Вообщем любые советы приветствуются
Червона калина• 02 августа 2023
Який клас? В Броварах школи переповнені і багато діток навчаються в другу зміну. Минулого року був тиждень онлайн/тиждень офлайн.
Мені подобається район терміналу, алеї кохання.
Торгмаш - район специфічний досить.
Знаю бакси
• 02 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Торгмаш - район специфічний досить.
2й клас
Совбез• 02 августа 2023
Краще таки обирати школу, я б жила десь ближче до центру, парку, якщо ви урбаніст то можна у лісовому кварталі.
Знаю бакси
• 02 августа 2023
Ответ дляСовбез
ще б хотілось великий дитячій майданчик, щоб діти мали можливість знайти собі друзів, бо старшому і так важко залишати клас і друзів
Меня много• 02 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Усі жк, що я назвала мають не один дитячій майданчик, в Броварах з цим проблем взагалі нема.
Помеха справа• 02 августа 2023
Ответ дляМеня много
Район ЖК Крона, Лісовий квартал, Сафарі, Шоколад.
Саванна (замість Сафарі)?
Кава з перцем• 02 августа 2023
Бровары условно делятся на 2 части, худшая- Торгмаш. Лучшая- новый центр и массив( улицы Киевская, бульвар Независимости, ул.Героев Украины, ул. Черных Запорожцев
bondarenko_2• 02 августа 2023
Зі школами катастрофа, їх мало, переповнені, діти вчаться в 3 зміни до 20:00. Добре подумайте. Може інший пригород
Меня много• 02 августа 2023
Ответ дляПомеха справа
Саванна (замість Сафарі)?
Я взагалі зебри називаю, живу в цьому ЖК
Кава з перцем• 02 августа 2023
Ответ дляbondarenko_2
така ситуація у всіх передмістях Києва
Знаю бакси
• 02 августа 2023
Ответ дляbondarenko_2
там буде работа, тож обирати можу тільки район