tarveldy• 02 августа 2023

Дуже зачепила фотка (нажаль не підписаний автор), про красу

а зачепила через нас, мої любі... через нас. кожна тема яка стосується фігури зводиться до жорсткого хейту, хоча ми всі красиві, кожна, ми всі не ідеальні, в кожної з нас є своя особиста, неповторна краса, ми всі різні і те що підходить мені, іншу може вбити
автор tarveldy • 02 августа 2023
Ответ дляМарія В
Якийсь перебор
крайності
Elina Zorina• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
ви видрізняєте висловлення думки від приниження?
одне й те саме можна сказати написати дуже по різному
Не всі добирають слів і турбуються про внутрішній спокій іншої людини. Це було б добре, якби всі були ввічливі один з одним - в ідеальному світі.
Тут вхід один, бути впевненій в собі, шоб думка іншої людини не могла зіпсувати настрій, бо не всі психологи, шоб шукати підхід і правильні відповіді.
Tammy21• 02 августа 2023
Ответ дляTa-Ki
Ну може різкувато написала
Але тут в основному теми як скинути, як підтягнути, як зменшити жир над колінкою, чи допоможе хула хуп, з кожного утюга вже сказали про вірні принципи здорового харчування, про користь фізичних навантажень і все одно люди хочуть винайти велосипед
Я зрозуміла про що ви, претензія була не до стилю, а до наповнення)
Харчові розлади -- це справжні, реальні хвороби. Там зовсім не у лінощах чи у недостатньої обізнаності справа.
иркин• 02 августа 2023
Анорексія - псих.зазворювання, смертельне між іншим, і нічия критика тому не є причина.
Надлишкова вага має різні причини і наслідки, тому два випадки з різної опери.
Ta-Ki• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
От давайте я зараз спецом створю тему і ви почитаєте , в мене як раз зайві 8 кг і наслінки важкого стресу , видок ’вау’ все для того щоб не те шо принизити, а знищити )))
Більшість створює теми щоб просто понити, це факт. Але і багато людей діють
Без_паніки• 02 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Тому що людина - істота соціальна, вона не може без зворотного зв´язку.
більшість людей якось обходиться без обговорення чужими людьми зайвих кг)
зворотній зв´язок ви можете отримати і у своїх близьких.
Але якщо не вистачає гострих вражнень, то чому ні)
VivaForever• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
чим?
хоча б тим, що у тої що зліва немає психічного розладу
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Я колись теж наїла із-за стресу зайвих майже 10 кг. З цією вагою я ходила цілий рік, не було бажання взагалі робити що-небудь. Але одного дня я зрозуміла, що діла не буде і почала робити фіз.вправи і кардинально переглянула своє харчування. І я знову повернулась у свою форму. Це було не легко, але для мене це було важливо.
Якщо б я цього не зробила, то в кращому випадку залишилась би у тій вазі, а може й ні, адже вага постійно росла. Не виключаю, що мала б через півроку вже 20 зайвих кг. Навіщо чекати від когось розуміння? Ми все робимо лише для себе. Хочеш схуднути- худай. Не можеш, бо хвора- йди до лікаря- лікуйся. Тебе все так влаштовує - то хай так і буде, плюй на думку інших і живи в своє задоволення.
А взагалі, автор, я ніякої проблеми в цьому не бачу. Багатьом нема діла до жінок з зайвою вагою, так само як і до жінок з ознаками анорексії. Жінки можуть просто сюди не викладати свої фото і не нариватися на ’компліменти’. Якщо ж вони це роблять, то хай вибачають і слухають думку інших. В такому випадку люди мають право тут озвучувати своє істинне бачення.
VivaForever• 02 августа 2023
Ответ дляVIKYSIA
Тесто
это тесто быстрее станет сексапильной женщиной (диетой и спортом), чем та женщина, что слева, ей долго лечить психику
Чаюри• 02 августа 2023
Ответ дляVivaForever
Як Ви це виявили?
автор tarveldy • 02 августа 2023
Ответ дляНаталья557
це не істенне бачення, а хайп, бо мені дурно від думки що люди так бачать, і з вашого допису я роблю висновок - або ти сильна і цинічна, або здохни бо сама винна
ті ж самі крайності що і на фото
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
ті ж самі крайності що і на фото
Якщо відверто, я не дуже зрозуміла з ваших слів у чому полягає проблема. Як би там не було, кожна жінка сама знає що краще саме для неї. А певні стандарти краси були, є і будуть і кожен обирає сам орієнтуватись на них чи ні.
автор tarveldy • 02 августа 2023
Ответ дляНаталья557
Я напевно зараз не зможу пояснити