а зачепила через нас, мої любі... через нас. кожна тема яка стосується фігури зводиться до жорсткого хейту, хоча ми всі красиві, кожна, ми всі не ідеальні, в кожної з нас є своя особиста, неповторна краса, ми всі різні і те що підходить мені, іншу може вбити
Ответ дляTa-Ki
Це про то що ні одна з них не хотіла бути гарною доступними методами, харчування і спорт. Всіж хочуть тиждень на гречку і красива
Але хто собою не займається, той і не заслуговує, це як і з здоров’ям, більшості пофіг на себе, аж поки півень не клюне
Я коли подібне читаю, так і хочу запитати -- Дуже багато часу та зусиль витрачено на заробляння на біле пальто, життя пройшло повз?
Ответ дляnezhinka
Ці розлади провокують зачасту саме такі ’добрі’ коментатори, які самі не є ментально стабільними, але ж це не целюліт, так легко в очі не впадає.
Не знаю, часто в темах про як скинути вагу є багато грамотних порад, не списувати все на гормони, а наприклад витрачати більше енергіі чим споживаєш, про доцільність вірного співвідношення бжв, друге діло, що багатьом лінь навіть знайти інформацію в загальному доступі і вони пишуть сто тем на тему як худнути і потім думають що із хейтять, а треба просто розібратись в теорії або звернутись до спеціаліста
Ответ дляTa-Ki
не знаєте
Ответ дляTammy21
Ну може різкувато написала
Але тут в основному теми як скинути, як підтягнути, як зменшити жир над колінкою, чи допоможе хула хуп, з кожного утюга вже сказали про вірні принципи здорового харчування, про користь фізичних навантажень і все одно люди хочуть винайти велосипед
Наталья557• 02 августа 2023
Как по мне, ничего красивого нет ни там, ни там. Я никогда не буду оправдывать лишний вес, за этим стоит самая обычная лень. А второй вариант - либо проблемы со здоровьем, либо психологические проблемы.
Без_паніки• 02 августа 2023
Ответ дляНаталья557
Лень здесь ни при чем.
Всегда вопрос в приоритетах и распределении ограниченных жизненных ресурсов (сил, времени, денег и тд).
И очень часто внешний вид в свете тех проблем, которые решает конкретная женщина, отходит на задний план.
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляБез_паніки
Лень здесь ни при чем.
Иногда бывает и так. Но не всегда.
Ответ дляБез_паніки
я про інше: не можна перекладати відповідальність на інших, і розраховувати, що вони будуть поводити себе коректно.
Тому у мене питання до тих, хто викладає: навіщо ви самі собі завдаєте шкоди? Це як сунути пальці в розетку, а потім переживати, що б´є струмом.
Люди різні. Комусь шкодить, комусь допомагає. Мені мега круту програму підказали, вже син собі теж скачав, сидить білки рахує))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 августа 2023
Ответ дляБез_паніки
Марина Абрамович, художниця.
та, что служит сатане?
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
рондомно пригадуую знайомих з проблемами здоров´я які їм не займаються, і прищурив око виходить десь так
Так, ваші знайомі - цілий всесвіт)) Як би там не було, я б не хотіла виглядати як ці жінки на фото.
Ответ дляTammy21
Это как в подростковом возрасте, когда все были примерно равны по своим личным достижениям, и практически единственным отличием была внешность. За счёт внешности можно было самоутвердиться или захейтить кого-то. Позже люди вырастают, умнеют и судят людей по их характеру, по уму, по достижениям. Но вырастают не все. Некоторые так и застревают в том периоде. И по-прежнему видят в других только обложку, а себя ценят только за отражение в зеркале.
Ответ дляНаталья557
жінкі на фото хворі, ніхто не хоче бути хворим, але іноді таке трапляється, а за психологічними і психічними рхворобами завжди є соціальний важіль
навіть серійний вбивця це продукт соціуму
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
це звичайні люди які усюди, колеги, клієнти, друзі, сусіди , вони і навколо вас теж
Це їхня особиста справа. Але захоплення в мене викликає інший типаж.
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
тема не про захоплення
Якщо справа в хворобі, то їм необхідно лікуватись. Але можливо їх і так все влаштовує. Соціум може їм лише поспівчувати або навіть не звернути уваги, адже кожна людина концентрується на своїх проблемах і на своєму житті.
Ответ дляНаталья557
справа у приниженні , знеціненні
Наталья557• 02 августа 2023
Ответ дляtarveldy
справа у приниженні , знеціненні
Яким чином це проявляється?