Белая котичка• 02 августа 2023
Кто-то смотрел ролики на Ютуб Елены Пузановой?
Когда началась война-она уехала в США и удалила свои видео.
Нравился её контент, может кто знает выкладывает ли она на каком-то ресурсе видео?
Белая котичка
• 03 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
Що, чергова кацапська інфоциганка?
Це київлянка. Нахіба щось писати, якщо Ви не в курсі?
Неваляшкина• 03 августа 2023
Ответ дляБелая котичка
хто вона?
Белая котичка
• 03 августа 2023
Обгрунтовано розповідала про інтервальне голодування, про доглядову косметику, бади із власного досвіду. Переказувала літературу по цій проблематиці, яка ще не перекладена з англійської. Та багато чого. Про дофамін цікаво розповідала.
Неваляшкина• 03 августа 2023
Ответ дляБелая котичка
дякую)
Танго утрьох• 03 августа 2023
Ответ дляБелая котичка
Звідки я маю знати що вона киянка, цікаво? Пише кацапською, ім´я кацапською. В мене з логікою все добре, щоб зробити висновки.