Aishiteru• 03 августа 2023

Дивна поведінка мами

Наприклад, запустила пральну машинку, як завжди, на дві години. Мама запитує - а чому так? Чому дві? Говорю - завжди так було, така машинка, так подобається і тд. Вона допитує, допитує, як дитинка. Я вже зриваюсь на крик, тоді вже відстає.

Або - а ти замовила праску, а чому парову? Говорю - хочу так, так зручно, є речі які зручніше паровою і тд. Але чомучки не закінчуються, допоки не рявкну.

Сидіти з нею годинами пояснювати, чому і чому немає часу.

Живемо за кордоном, вона не розуміє англійської, коли до мене хтось говорить - під час розмови запитує - а що він сказав? А що він сказав? Я безліч разів просила, не заважати допоки розмовляю. Каже - добре. Через годину те ж саме.

Що це таке? Раніше такого не було.

Мама 63 року народження, до деменції ще далеко, але є емоційна лабільність.
Моторошні троянди• 03 августа 2023
Деменція може бути і в 50.
Ви сильніша, тягнете її от вона і допитується.
Терпіння вам. Вона просто вас друє своєю присутністю

автор Aishiteru • 03 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Деменція може бути і в 50.
Ні, не дратує, просто наче дитина стала. Дякую🤍
З царем в голові• 03 августа 2023
Деменція може розвинутися навіть раніше. Можливо, їй уваги не вистачає від рідних.
Марафетчица• 03 августа 2023
Мне 61, читаю как сказку.
автор Aishiteru • 03 августа 2023
Прочитала симптоми деменції, щось таке є, мабуть піду до лікаря(
Так точно!• 03 августа 2023
Может быть, у нее депрессия?
Коварная Зая• 03 августа 2023
Маме плохо, нужна подруга или психолог
Так точно!• 03 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
Маме плохо, нужна подруга или психолог
++ поискать встречи для беженцев, чтобы маме было с кем общаться
ПуГоФФка• 03 августа 2023
Сходите к неврологу, можно бад гингко билоба пропить для мозгового кровообращения. Оно ведь постепенно начинается. И надо маму чем то занять, типа подработка, курсы что нибудь

Роза в вазі• 03 августа 2023
Як на мене, бийте в колокола, і відразу до лікаря. Чим скоріше буде діагноз і лікування, тим довше відтягнете момент, коли пізно щось робити. Деменція починається з маленьких дивностей і наростає, але родичі вже не відразу розуміють, бо вона вже заганялася давно і це вже норма
Женщинас• 03 августа 2023
sur_sur• 03 августа 2023
Ответ дляNatalishka-8242
А з ким мама спілкується, крім вас?)
У неї дефіцит спілкування)
Ви купуєте нові речі, якими вона раніше не користувалася, тому цікавиться. І це теж лише привід до спілкування, якщо ви там постійно ’рявкаєте’ (с). ))
Вона курси відвідує, працює?
7_кг_рыбы• 03 августа 2023
У меня есть два универсальных ответа ’по кочану’ и ’чтоб ты спросил(а)’.
Работает..
П.С. в некоторых случаях к первым двум добавляется ’аяебу?’.
Форс мажор• 03 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
Мне 61, читаю как сказку.
Ваш смайл ( сказала б який) тут недоречний. Не зарікайтеся, все може змінитися в одну мить. І буде вам казка на яву, тільки у вас.
В мене мама в 63 ще була психічно здорова жінка, і навіть визивали на операції , як консультанта. Вона хирург в прошлому. А в 65 вже багато чого не соображає. Забуває все. Короче, не весело. Повний розлад. І це людина, яка все життя проходила обстеження , вела здоровий спосіб життя, та слідкувала за здоров´ям. Завдяки тому , що вона побачила в собі дзвіночки, ми почали дуже вчасне лікування. Але без пігулок вона б вже мало була похожа на жінку, якою була в 63. Мовчу про 61, вона в цьому віці підіймалась на Говерлу, сідала на шпагат і ставала на мостик.
Форс мажор• 03 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Работает..
Ну мамі такого жодна дитина нормальна не скаже? Ви ж не про батьків пишите, а про інших.
Ewuschka• 03 августа 2023
Боже, вернуть бы мне свою мамочку- пусть спрашивает что хочет, терпела бы я все, лишь бы она была Рядом и живой...
7_кг_рыбы• 03 августа 2023
Ответ дляФорс мажор
То есть автор когда орет на маму это нормально , а сказать по-кочану это хамство ?
Форс мажор• 03 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Тоєсть не порівнюйте себе ніколи з гіршим, порівнюйте з кращим. Опуститися на дно ми завжди встигнемо. Хочете бути на дні, то хоть не за рахунок батьків, які вас поставили на ноги. Всі псіхично здорові люди прагнуть до кращого, і тільки моральні деграданти до гіршого.
Тож не пишіть про себе гіршого, ніж ви є. Вряд чі батькам ви так говорите.
Некомильфо• 03 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Работает..
ви так зі своєю мамою розмовляєте? Вона не жалкує, що свого часу не зробила аборт?

7_кг_рыбы• 03 августа 2023
Ответ дляФорс мажор
Я все понимаю, уважение к старшим, субординация, и все такое.
Но. Я сам родитель. И разрешаю ребенку послать меня в баню , если я когда нибудь дойду до двухчасовых выносов мозга по всякой фигне.
7_кг_рыбы• 03 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
А ваша шо, жалкує ?
Форс мажор• 03 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
У мами автора скоріш за все психічний розлад. Людина це робить ненавмисне. Але витримате це дійсно дуже важко.
Некомильфо• 03 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А ваша шо, жалкує ?
Моя - ні. В неї адекватні діти.
А на моє питання ви не відповіли.
7_кг_рыбы• 03 августа 2023
Ответ дляФорс мажор
А кому сейчас легко?
Почекуха• 03 августа 2023
Вам сложно ответить матери? Там для неё всё новое. Язык не знает. Наверное и заграницей первый раз. Вас выучила и английский скорее всего благодаря родителям выучили на курсах, а матери ответить сложно. Тяжело ей там адаптироваться, что непонятного.
Марафетчица• 03 августа 2023
Ответ дляФорс мажор
Все бывает конечно. Но моей маме 86, она живет самостоятельно, в том числе на даче летом, ездит в гости к подругам в другие города, пользуется смартфоном и отгадывает кроссворды, дай Бог ей здоровья. Работала начальником на производстве до 69, ушла из-за травмы ноги. Надеюсь, у меня ее гены. 🤗
Пока успешно работаю главбухом международной корпорации, звоночков нет, соображаю не хуже, чем в 35, хроники никакой не имею. ))
7_кг_рыбы• 03 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Моя - ні. В неї адекватні діти.
А на моє питання ви не відповіли.
То у вас не питання. То у вас тарган в бєстолковкє висрався поза графіком.
Ростки жимолости• 03 августа 2023
Может, она просто растеряна. Вырвана из среды, ничего не понимает вокруг. Все чужое0
автор Aishiteru • 03 августа 2023
Ответ дляsur_sur
А з ким мама спілкується, крім вас?)
У неї дефіцит спілкування)
Вона курси відвідує, працює?
Ні, вона інвалід, не може ходити, і я не впевнена що курси допоможуть бо вона геть не знає англійської