А я кумедна• 03 августа 2023
А чи є послуга проведення Гінекологічного огляду під наркозом?
Погоджуюсь, дивне питання.
Але просто повірте - на то є свої причини (в певній мірі психологічні, так...)
Шукала - не знайшла. Взагалі можливе проведення стандартного голяду у гінеколога під наркозом - загальним ч місцевим?
Звичайно, за бажанням пацієнта і при оплаті цього наркозу
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляПупуговка
Вибачте, але я з вас 👀
Ви і в стоматолога не були ніколи?
вибачаю, все нормально:)))
Більшість правда не розуміють, та і пояснювати ’проміжкові’ передумови не буду - нема сенсу
Стоматолог хоч і викликає дискомфорт, але за потреби при ахтунг-болю вже йду
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляokurpa
а вы никогда раньше не были у гинеколога?
була
але кожен похід - то адські муки (не біль, ні...)
Снегурочко• 03 августа 2023
Автор, я вам сочувствую. У меня у подружки такое. Пока не нашла нормального сексапотолога была жесть.
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Да. А какие в вашем случае седые волосы у врачей? В честь чего? И что вы бегаете туда регулярно, если вам так страшно
щорічна перевірка - то регулярність? Мені так
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляШвидкоруч
Можливо підійдуть навички самогіпнозу. Внушати собі що це повсякденна процедура, при цьому важливо слідкувати за диханням, вдох, затримати дихання і видих довший на кілька секунд, і т. д. це заспокоює трохи.
дякую, почитаю про ті методики!
Христя в тiстi• 03 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Подумала ,що у вас якісь особисті психологічні причини,раз хочете загальний наркоз.
А потім побачила,що і місцевий підійде. Тобто ви просто болю боїтесь.
Але огляд сам по собі безболісний
Не завжди і далеко не для всіх він безболісний
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляПокращена
Щодо вашої проблеми. Там же важлива взаємодія з лікарем на кріслі. Щось сумніваюсь що буде інформативним такий огляд.
А УЗД вагінально робили колись?
так, раз було
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я- гинеколог, а вы?
Я не гінеколог
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
мне кажется, что местный наркоз в таком случае невозможен. куда его будут колоть и какое место обезболивать будут.
вам тогда медсон надо
дякую, загуглю
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Саме сексопатолог? Дякую, прочитаю що лікує ’той звір’
Пупуговка• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
вибачаю, все нормально:)))
Випийте краще заспокійливе. Я також хвилююсь під час огляду. Інколи мене навіть трусить 🤦♀️ Є свого роду моральна травма від першого огляду і я завжди підсвідомо чекаю такого ж. Але кожного разу заспокоюю себе і го на огляд. Що робити.
Наркоз це точно не вихід. Та й не погодиться ніхто.
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
У вас психические проблемы, но к психиатру вы не ходите вообще? А без ходите по врачам, где проблем нет, но сами создаете им проблемы?
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ну хіба я маю оправдуватися щодо своїх походів до психіатра чи психолога?...
Але якщо так важливо - то скажу: Так, була у психіатра після травми (певної) і потім після мук з оглядом у гінеколооа ходила до психологів
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
була
А к проктологу вы ходите раз в год? Ведь если уже проверяться, то везде.
Ответ дляА я кумедна
була
все такие проблемы в голове, надо искать причину и избавляться, и найти своего гинеколога - прежде всего человека вам приятного, который не будет у вас вызывать такой страх. вам кто то боль причинил, может насилие ?
Снегурочко• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Только ищите аккуратно. И будьте готовы к походу в сексшоп. Спазмы мышц это и психологическое и физиологическое
Подмигашка• 03 августа 2023
В списке вижу только начало названия темы. Когда открыла, думала будет «…послуга осмотра онлайн»
Некоторых не просишь, а они показывают, а автор стесняется. Мне кажется гинекологи не запоминают пациентов по лицам.
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
ні
а якщо відверто - навіщо Ви стібетесь з мене? Вам від того легше?
по темі до Вас питання: до гінеколога на регулярні огляди треба ходити?
Якщо виникла проблема - реба лікаватися?
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляokurpa
так... в дитинстві
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
дякую)))
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
И что говорят вам психиатры? Не говорят, что в других странах по врачам просто так не ходят, только с проблемами? И от того, что вы не сходите аж 3 года, не вынося людям мозг и не испытывая ’адовы’ муки, ничего не изменится?
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
)))))))))))))))))) дякую, хоч розрадили, бо мене тут з*їдають остроумієм)))
Обстановщица• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
так, це вагінізм
Попередні огляди у різних лікарів, котрих попереджали, призвели до страждань пацієнта
Огляд-то був проведений, але мені здається, що і у пацієнта, і у лікарів від того, що творилось, кілька сивих волосин з*явилось
Жах, я думала лікарі знають варіанти в такій ситуації. Можливо тоді просто якийсь сильний релаксант?
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ви абсолютно праві у всьому!
Дуже дякую, що відписалися!
Дело было давно• 03 августа 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Наркоз опасен, лучше выпейте грам 200
анализы как же со спиртягой?
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляОбстановщица
дякую, не думала навіть про таке.
загуглю, почитаю про це взагалі
КоКоКоКоКоКо...• 03 августа 2023
Под наокозом только если есть показания взять анализ биопсия. А так просто так делать, наркоз это не шутки
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
ні
Я у вас об этом и спросила. Кто вам сказал, что гинеколог - это обязательно, а на проктолога можно забить? А если он проблемы найдет, что можно не лечить?
А зонд вы глотаете каждый год? Вдруг там найдут проблемы? Мрт с контрастом? Делаете?
А я кумедна
• 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Ви абсолютно праві!
Зубожиння• 03 августа 2023
Я врач, но о таком не слышала ))) Мне было бы страшнее, чтоб меня осматривала вагинально, пока я сплю