А я кумедна• 03 августа 2023

А чи є послуга проведення Гінекологічного огляду під наркозом?

Погоджуюсь, дивне питання.
Але просто повірте - на то є свої причини (в певній мірі психологічні, так...)
Шукала - не знайшла. Взагалі можливе проведення стандартного голяду у гінеколога під наркозом - загальним ч місцевим?
Звичайно, за бажанням пацієнта і при оплаті цього наркозу
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
К мужчине треба було? И истерики там закатывать? Это обязательное условие?
а хтось казав про лікаря-чоловіка?

Оно само купилось• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
ой, ви що?))))))))
я ТУДИ взагалі не можу доторкнутися
Как вы моетесь?
Наизнанку• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
певно шокую, але ні
і тампони ні - тільки прокладками кристуюсь
Не шокуєте. Бо я бачу реальну проблему. З якою некомфортно жити, ну тому, що коли проблеми нижче поясу, то не весело (
Тому і запитала про свічки, бо біль можна зняти і йти до сексопатолога. А Так треба вирішувати проблему вже маючи біль.
(Сподіваюсь, зрозуміло написала)
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
а хтось казав про лікаря-чоловіка?
Вы. И про осмотры раз в год для профилактики тоже вы. Врете на ходу?
Люблю джаз• 03 августа 2023
Ответ дляОно само купилось
Как вы моетесь?
А сексом как? А рожала как? Что тут много фантазий
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляНаизнанку
(Сподіваюсь, зрозуміло написала)
Дякую, так - зрозуміло!
СвітланкаОК• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Можливо
то питання - ЯК вирішувати
психолог вже був якщо що
Вам потрібен психіатр або психотерапевт. Психолог це чисто побалакати. Iснують препарати - транквілізатори, міарелаксанти. Їх можна прийняти перед прийомом, а потім вже визначатись з терапією основного захворювання. На консультації формуйте запит — спочатку полегшити перебіг гінекологічного огляду, потім вже лікування вагінізму.
Оно само купилось• 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Почитала ответы автора...... или тролль, или реальный пациент психиатра.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
1. Процитуйте будь ласка мій допис, де я написала про ЧОЛОВІКА-ЛІКАРЯ. Я писала про чоловіка - в контексті ’МУЖА’
2. Я не писала про ’для профілактики’. Я писала про НЕОБХІДНІСТО ЩОРІЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ (я не буду Вам розписувати, просто скажу, що вона може бути зумовлена певними процедурами/тощо І треба дивитися динаміку/спостерігати ’щоб нє...’

п.с. Читайте не крізь строк. І будь ласка, не намагайтеьс доколупатися

автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
дуже дякую!
Помаранчова душа• 03 августа 2023
Ответ дляиз желе я
Бред просто
Психологические проблемы)))
Вы б лучше подумали что в сознании вы видите и контролируете как вас осматривают а когда будете без то могут делать что угодно и снимать
Ну как вам))) добавится психологических проблем)))
Боже, яке дурне
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Якщо Вам хочеться (чи просто об*єктивно бачиться) вважати мене тролем - Ваше право!
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляОно само купилось
Дякую, що написали своє бачення мене со сторони!
СвітланкаОК• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
дуже дякую!
Також існують техніки релаксуючого дихання та гімнастики для органів малого тазу, вони пов’язані з циклами напруження-розслаблення. Навіть в ютубі можете подивитися ці вправи і паралельно з прийомом препарату їх практикувати під час огляду, тобто спочатку вправа, потім лікар проводить маніпуляцію, а ви в цей час дихаєте за схемою і полегшуєте перебіг.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Дякую. тут вище вже писали про дещо подібне
помітила собі - аби потім почитати про те
Справді - щиро дякую за допис!
Сусановна• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
так, це вагінізм
Попередні огляди у різних лікарів, котрих попереджали, призвели до страждань пацієнта
Огляд-то був проведений, але мені здається, що і у пацієнта, і у лікарів від того, що творилось, кілька сивих волосин з*явилось
пойду просвещусь
спасибо за тему
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляСусановна
пойду просвещусь
спасибо за тему
на здоров*я!)))
СвітланкаОК• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Справді - щиро дякую за допис!
I ще додам - є у психотерапії термін «йти в експозицію», тобто чого боїтесь, туди й потрібно йти. Ви боїтесь туди рукою полізти, потрібно все ж намагатись себе тренувати. Можливо в спокійні обстановці, наодинці. Робити маленькі кроки - буквально на пару міліметрів щодня. Використовувати для цього підручні предмети. Наприклад, тампони. Щоб звикнути до відчуття, що у вагіні щось може знаходитись і це не приноситеме вам дискомфорту. Але з цими техніками вас лікар познайомить, їх важливо виконувати у комплексі з дихальними вправами, можливо з препаратами і навіть можливо з антидепресантом. Все вилікується і головне - прогнози оптимістичні, один раз вилікуєтесь і більше проблема навряд чи повернеться. Удачі вам.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Дуже дякую!
:)))

Хвильоватиша• 03 августа 2023
Якщо проблема термінова, то беріть купу грошей і починайте обзвон приватних клінік. Думаю, якась, тай погодиться на седацію маючи в штаті анестезіолога.
Але шлях до огляду в вас має бути таким чином - психолог (психіатр), психотерапія + мед.терапія, сексопатолог і далі уже гінеколог. По часові це роки. Але ж ви маєте про це знати))

Хоча тема про те, як ви займаєтесь сексом, як ви родили і як ви робите приміром вагінальне УЗД, миєтесь, ставите свічки, враховуючи що проблема, як ви пишите, з дитинства, наштовхує на різні роздуми)) Або це аж ніякий не вагінізм))
Апрель Ивановна• 03 августа 2023
Боже, ну и змеюки. Вы хоть погуглите для начала термин вагинизм прежде чем гнобить автора и соревноваться в остроумии и язвительности. Да половину коментаторов надо вперёд автора к психиатру отправлять ибо не может быть нормальный человек настолько злым, желчным и лишенным элементарного сочувствия и этики.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша

Дякую. Про сексопатолога багато хто вже відписався

п.с. Чесно, можна мене вважати дурою чи тролем:) АЛе то правда
Може то і не вагінізм - озвучую слова кількох лікарів
Уравнобешенная• 03 августа 2023
Ви вже кардіограму з наліпками на соски пройшли?
Хвильоватиша• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна

Так вас уже не одна людина запитала, як ви робили і як ви займаєтесь сексом.. Чому ви ігнорите ці запитання?)
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
та все норм

Насправді вище я писала - радість цих жіночок в тому, що вони не мають такої чи подібних проблем (і зараз я пишу не тільки в розрізі моєї теми).

Але, разом з тим, на фоні цих порадниць я бачу як функціонує наше суспільство.
’Я про таку проблему не знаю --- Мені видається сказане тобою тупістю --- Ти не права --- Йди до психіатра’

Це мені нагадало як я спілкувалась в темі про конфлікт по групі крові. Коли мала кількість відписалась що це часто буває ОГО-ГО якою проблемою, але більшість авторитетно заявляло: ’Я чула лише про резус, по групі крові не буває. Я не чула, тому то дурниця’
Уравнобешенная• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
так, живу
То який у Вас вагінізм?
Уравнобешенная• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
ні, не болю.
Мені важко Вам пояснити, правда.
Важко це уявити що ви там собі напридумували
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
смішно, так
Уравнобешенная• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
смішно, так
То ваша тема?
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Вам в подробицях чи свої відчуття опистаи?

Якщо серйозно - то ЩО Вам написати на таке питання? ну камон