А я кумедна• 03 августа 2023

А чи є послуга проведення Гінекологічного огляду під наркозом?

Погоджуюсь, дивне питання.
Але просто повірте - на то є свої причини (в певній мірі психологічні, так...)
Шукала - не знайшла. Взагалі можливе проведення стандартного голяду у гінеколога під наркозом - загальним ч місцевим?
Звичайно, за бажанням пацієнта і при оплаті цього наркозу
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
То який у Вас вагінізм?
озвучила діагноз, який мені декілька лікарів написали

автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
Важко це уявити що ви там собі напридумували
Згодна - пересічним важко уявити
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
То ваша тема?
яка саме?
Хвильоватиша• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Вам в подробицях чи свої відчуття опистаи?

Якщо серйозно - то ЩО Вам написати на таке питання? ну камон
По відчуттям)
А як ні, то не вигадуйте. Тому що жінки, у яких реально є така проблема, знають, що ви прибріхуєте. У вас би не те що до родів не дійшло, а і до першого сексу.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
По відчуттям)
Ви можете вважати що я брешу. Сенс мене Вас чи інших порадниць переконувати?

По темі: 1 патрнер, довгі роки зустрічань без інтиму. Ще довгий час ’прийняття’ партнера (бо дуже люблю) + його терпіння+ лагідність
Секс є, оргазму нема.
Роди - не самостійні. Під час вагітності не мала вагінального огляду (лише раз перед пологами)

Ще щось написати чи відповіла по темі?:))
Хвильоватиша• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна

Секс є, оргазму нема.

Якщо це триває стільки часу, чому ви не на психотерапії і ліках? Це все фінансово затратно, як і те, щоб знайти швидкий спосіб огляду під седацією. Чи на що ви розраховували?))

P.S. Роблю під нею гастро, колоно, бронхоспокію і МРТ, тому знаю
Небоброїдка• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Не знаю..
Автор, може вам з психологом поговорити?
Бюст Березуцкого• 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Так вас уже не одна людина запитала, як ви робили і як ви займаєтесь сексом.. Чому ви ігнорите ці запитання?)
Откройте интернет и почитайте, прекратите выворачивать человека, это очень личная проблема, специалистов можно сказать нет, требует тонкого подхода, а у нас с этим проблемы. Для секса существует масса способов, но скорее всего, классический вариант проблемный, для родов-кесарево. Вы просто не понимаете проблемы, поэтому настроены скептически. Любая болезнь иногда выходит за рамки ’протокола’. Здесь не работает просто-расслабьтесь. Пишу об этом, тк общалась с близким человеком с такой проблемой. На самом деле, это даже представить страшно, человек на столько устал, что готов о таком личном спрашивать на форуме, а вы с камнями...
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша

Блін, ну реально Вам певно треба все ’вивалити’ в подробицях?.. І ЯКА була передумова ситуації?

Знову по темі - психіатр був, психологи були
ліки доречі не призначлаи, тільки заспокійливе

п.с. про фінансову затратність не знаю. бо впринципі нашвидкоруч не знайшла інфо про подібні послуги.
І вирішила запитати тут - а чи взагалі таке існіють
А натомість отримала інфо що я троль/дурна-больна/психатр чатує мене за дверима))))

Хвильоватиша• 03 августа 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Та що ви кажете! А звідки вам знати, можливо у мене така ж проблема??? Напишіть це тим, хто тут вище дійсно ’выворачивал’! Розумна така!
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
От серйозно - ЩИРО ДЯКУЮ за ці слова. Все чітко і по ділу!
Але впринципі ну хочеться людині мене психом або тролем вистачити - хай буль-яке клеймо ставить. Все рівно під анонімом панянці душу вивертаю, її інтерес задовольняю
Небоброїдка• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
не знаю) вирішила попитати)
офігіла від нерозуміння з боку порадниць)))
Не зважайте. Тут нерозуміння у 99% випадках.
Бюст Березуцкого• 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
По відчуттям)
Боже, вы все не уйметесь, оставьте человека в покое, вы психотерапевт, гинеколог, сексопатолог? Зачем вам это знать? Так может быть, примите это уже
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
То розкажіть як Ви вирішували проблему. Мені буде корисно
Хвильоватиша• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна

Я не питаю причини, я питаю, чому ви нічого не робите або призупинили роботу з психіатром? Йдіть до іншого значить, якщо попередні не допомогли. Але роки йдуть і ви нічого не робите і навіть не намагаєтесь. Седація не вирішує псих.проблеми.
Приму в дар• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
ой, ви що?))))))))
я ТУДИ взагалі не можу доторкнутися
так пусть вам муж это делает. поиграйте в больничку. может привыкните.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляХвильоватиша
Дякую, кількох психологів ’перебробували’ за ці роки
Шукаємо далі
Наразі питання про гінеколога стоїть - от і вирішила поцікавитися впринципі чи наявна опція, подібна до сфери стоматології (знаю, бо у подруги дитині-аутисту лікували уві сін зуби)
АБВГДейка• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
не знаю) вирішила попитати)
Сложно представить ситуацию когда осмотр хуже чем отходняки от наркоза. Спазмы можно снимать медикаментозно. До осмотра. Уколом внутримышечно.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
всяке буває

АБВГДейка• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
всяке буває
Не верю.
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Не верю.
Ваше право. Це нормально
Бюст Березуцкого• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Я вам честно скажу, мой близкий человек не решил эту проблему. Денег уйма, специалистов нет-дипломы есть, а специалистов нет. Никто не хочет заниматься пациентом, если нет быстрого результата. Брак потихоньку распадается, увы. Ребёнок есть. Ей уже много лет, она смирилась. Очень жаль, в этом плане женщину. И не расскажешь о таком, со стороны все хорошо. Очень надеюсь, что вам повезёт и вы справитесь.
Уравнобешенная• 03 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
I ще додам - є у психотерапії термін «йти в експозицію», тобто чого боїтесь, туди й потрібно йти. Ви боїтесь туди рукою полізти, потрібно все ж намагатись себе тренувати. Можливо в спокійні обстановці, наодинці. Робити маленькі кроки - буквально на пару міліметрів щодня. Використовувати для цього підручні предмети. Наприклад, тампони. Щоб звикнути до відчуття, що у вагіні щось може знаходитись і це не приноситеме вам дискомфорту. Але з цими техніками вас лікар познайомить, їх важливо виконувати у комплексі з дихальними вправами, можливо з препаратами і навіть можливо з антидепресантом. Все вилікується і головне - прогнози оптимістичні, один раз вилікуєтесь і більше проблема навряд чи повернеться. Удачі вам.
Я боюся висоти і глибини, темряви. Каталася на чортовому колесі, літала літаком, плавала у відкритому морі, в темряві буваю часто, але це нічого не дає, я як боялася так і боюсь, те саме, як я боюся змій, я в дитинстві навіть гладила змію, яку тримали, але я її боюся
Хвильоватиша• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Шукаємо далі
Є, за немалі гроші, дзвоніть у клініки вашого міста
Бжоли-бандерівці• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Не знаю..
тоді гарненько подумайте
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую. Тут справді ДУЖЕ важлива підтримка чоловіка
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
ого, ви відважна))))) переосилюєте себе!
Напланетянка• 03 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
на те є причини
і так, огляд страшніший за наркоз
то зверніться до психотерапевта і пропрацюйте свою фобію.
Вам же за життя ще не раз доведеться ходити на огляди, кожного разу наркоз робитимете?
автор А я кумедна • 03 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
тоді гарненько подумайте
та думаю поки)))
Зубожиння• 03 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
Ви вже кардіограму з наліпками на соски пройшли?
Вы тоже вспомнили эту тему?