ОливьЕЖечка• 03 августа 2023
Карта моно для ребенка 10 лет: подскажите
Оформить можно быстро виртуальную карту? Пластиковая платная и можно без нее? Если я правильно поняла условия. На телефон ребенку устанавливается приложение и он может безконтактно расчитываться?
Сын едет в лагерь, хочу оформить карту для карманных денег
Перша леді колгоспу• 03 августа 2023
Все ТАК.
Єдине, пластикова безкоштовна, але її доставка Новою поштою була 50 грн
На границе• 03 августа 2023
Если на телефоне есть нфс, можно без пластика. Карта стоит 100 грн, доставка бесплатная. Ждали около недели. Только в понедельник получила. Можно в привате пластик бесплатно, но у нас там такие очереди, что я не захотела идти.
ОливьЕЖечка
• 03 августа 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Все ТАК.
Дякую! Ось написано, що випуск пластикової картки 100 грн. Але я уточню ще в оператора. Мені картка треба на понеділок, то важливо саме віртуальну оформити, поштою не встигну забрати
ОливьЕЖечка
• 03 августа 2023
Ответ дляЛастовиння
Його телефон підтримує безконтактну оплату? Тоді звичайно
Так, nfc підтримує
english book• 03 августа 2023
Там же наче на вас вона буде та карта.
А вже більш дорослим оформляється окремо.
Якщо ви в місті, то безкоштовно забираєте карту в будь якій точці Монобанк. Або йдете в Universal Bank, і там за 10 хвилин все зроблять і видадуть.
Твердая валюта• 03 августа 2023
Хотіли сину минулого тижня зробити саме в Моно дитячу. Запросило свідоцтво про народження і не дало зробити віртуальну картку (точніше до гаманця її привʼязати) Йому теж 10.
ОливьЕЖечка
• 03 августа 2023
Ответ дляНа границе
У нас теж черги в приваті( Моно в мене є, подобається для особистих цілей
ОливьЕЖечка
• 03 августа 2023
Ответ дляТвердая валюта
А чому не дало? Не уточняли?
Твердая валюта• 03 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А чому не дало? Не уточняли?
Малий ще. До 13 років до гаманця не привязується. Тільки пластик замовляти ну і через інет оплати.
english book• 03 августа 2023
Трохи не по темі. Коли ще в дочки не було власної картки, то ми просто завантажили GooglePay на її телефон, і прив´язали дві картки-одна моя, інша чоловіка. З ними вона і поїхала в табір. Розраховувалася телефоном, або карткою. Картки були не іменні, щоб не було проблем.
Ластовиння• 03 августа 2023
Ответ дляenglish book
Теж хороша ідея
ОливьЕЖечка
• 03 августа 2023
Ответ дляenglish book
Та я вже думала свою пластикову дати, але в мене мої всі іменні
ОливьЕЖечка
• 03 августа 2023
Ответ дляТвердая валюта
Хм, а от це вже не добре. Але все одно спробую завтра
english book• 03 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Якщо іменна, то краще лише телефоном, бо бувають дуже прискіпливі продавці, і не приймуть оплату пластиком. Телефоном-без проблем.