кураГАЛЯ• 03 августа 2023
як прийняти той факт, що в мене не буде ніколи взаємного кохання?
Мені вже 25 років, але все, що в мене було в житті це не розділене кохання. Навіть у підлітковому віці. Я ніколи не цілуватися і була на побаченні. Дуже дивно спостерігати як підлітки створюють відносини, а деякі мої ровесники народжують дітей.Здається, що я пропустила той вік коли можуть довго зустрічатися тримаючись за ручку. І чим старше стаю чи більше розумію, що не можу дати чоловіку те, що він хоче бо й гадки не маю як реагувати на симпатію... У мене є колега, який мені подобається і з яким ми гугяли двічі. Все було прекрасно, спільні інтереси і купа тем для розмов.Мали сьогодні зустрітися з ним третій раз, але я не змогла. Написала йому, що не зможу і попросила зустрітися в інший день. Він довго не читав моє повідомлення, а сьогодні я йому написала ще раз і він відповів, що не може, йде на побачення...і запропонував бути друзями.У мене склалося враження, що так сталося, бо я не знаю як проявляти симпатію...Вибаче, але дуже наболіло...Вже опускаються руки і ніяких стосунків і кохання не хочеться. А просто завести кота і доживати з ним своє життя
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Найдивнішим з цього всього було те, що він постійно казав, що зараз грошей не має. Показував, що в нього мінус на рахунку. Просив приїхати до нього. А тепер у нього гроші з´явилися на побачення ((( мабуть я була запасним варіантом
Рожева юбка• 04 августа 2023
Прочитала до половины. Автор шо сказать? Мале дурне и всё.
Всё ещё будет у вас.
Ваш человек никогда мимо не пройдет.
Всё ещё будет у вас.
Ваш человек никогда мимо не пройдет.
Вишнёвая Леди• 04 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Вам всего 25.
Мне почти 45 и меня никто никогда не любил, хотя я замужем и есть дети.
Но я никогда не видела на себе влюбленного взгляда, трепета рук и не чувствовала любви от мужчины.
И уже и не будет
понимаю, очень хорошо понимаю. увы
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний
Мабуть хотів від мене секс одразу на другому побаченні, а не отримав. Кликав мене до себе коли його сусід по квартирі кудись їхав. Не впевнена, може це норма у англійців
Танцепесенная• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ось моє фото, приймаю критику)
Яка ж Ви гарна! Ніякий не підліток, а молода дівчина. Легкий макіяж і більше нічого не потрібно!
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний
Але попри це все він питав у мене які стосунки я хочу і чи хочу дітей 🥴
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ну да
діти ж без сексу ніяк. Це затравка для ваших вух. По типу, що в нього серйозні наміри.
Поросенка• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Бо здається, що через це вони не бачать в мені жінку як у моїх ровесницях які з формами і виглядають на свій вік
Зато потом Вы будете выглядеть молодо, а ваши ровестницы будут Вам завидовать) У меня тоже была сначала неразделенная любовь, а через несколько лет мы поженились.
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ось тут свіжіше фото
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляПоросенка
З тим до кого було нерозділене кохання?
Поросенка• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
З тим до кого було нерозділене кохання?
Да, мы уже в браке 20 лет
Единорог помог• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ось тут свіжіше фото
Ви, дійсно, дуже симпатична та приємна дівчина. Навіть, не бачу ваші очі, але енергетика у вас легка та приємна
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Да, мы уже в браке 20 лет
А можна питання, вам не боляче було чекати поки вас покохають?
Танцепесенная• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ось тут свіжіше фото
І тут все чудово. У Вас миле обличчя, симпатична дівчина.
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Вы отлично выглядите
Мені просто завжди здається, що програю дівчатам з фігурою і які виглядають на свій вік+ мають досвід стосунків
Поросенка• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Мы расстались, долгое время не виделись, а потом снова случайно встретились. И это уже были взаимные чувства.
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляПоросенка
Ясно, тоді бажаю вам щоб вони залишалися взаємними на все життя))
Кукусики• 04 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Вам всего 25.
И уже и не будет
А зачем он на вас женился? Альфонс?
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Що на вашу думку краще зробити у моїй ситуації? Йти на сз чи до психолога?
Кукусики• 04 августа 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Так за границей тем лучше, меньше мусора. Что вы зациклились на своем «как подросток». Да куча женщин мечтают выглядеть, как подросток. Чуть позже, когда ровесницы начнут жиреть, вы это оцените
Только жиреть они будут в паре, в семейной жизни, с детьми, котом и дачей.
А одинокой женщине-подростку только и останется, что самоутверждаться фигурой, и то на форуме. Не тем вы её утешаете. Тоже мне мечта, сзади пионерка, спереди - пенсионерка.
Кукусики• 04 августа 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Он поможет почувствовать себя и поверить в себя. Туда не после 60 ходить начинают.
И, кстати, очень помогает с упадническим настроением.
У нее тип фигуры - подросток, да это мечта для многих, а она сидит страдает. Как себя воспринимаешь, то и получаешь.
Это мечта инфантилок и латентных педофилов.
Остальные предпочитают отношения с нормально сформированными женщинами.
Ору, ладно бы вы там лошадью были
Но вы очень красивая
Только единственное, что я советую - снять эту уродливую футболку и не одеваться как пацан
И да, не вешать себе лапшу на уши как от вашего ухажера-друга хз как назвать тот что в посте
Т е он вас звал домой, показывал что нищий и вы готовы были еще с ним куда-то идти?))
Но вы очень красивая
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляПротея
Ору, ладно бы вы там лошадью были
Но вы очень красивая
Виходить що так( але і я не мільйонера
Кукусики• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Краще бути самій, ніж з ким попало. Цей ще й без грошей. Зараз в парку погуляти з морозивом не так вже й дорого.
Вам пощастило, що він злився. Все найкраще у вас ще попереду.
кураГАЛЯ
• 04 августа 2023
Ответ дляКукусики
Ми гуляли в парку на двох побаченнях але без нічого, їжу не купували