кураГАЛЯ• 03 августа 2023

як прийняти той факт, що в мене не буде ніколи взаємного кохання?

Мені вже 25 років, але все, що в мене було в житті це не розділене кохання. Навіть у підлітковому віці. Я ніколи не цілуватися і була на побаченні. Дуже дивно спостерігати як підлітки створюють відносини, а деякі мої ровесники народжують дітей.Здається, що я пропустила той вік коли можуть довго зустрічатися тримаючись за ручку. І чим старше стаю чи більше розумію, що не можу дати чоловіку те, що він хоче бо й гадки не маю як реагувати на симпатію... У мене є колега, який мені подобається і з яким ми гугяли двічі. Все було прекрасно, спільні інтереси і купа тем для розмов.Мали сьогодні зустрітися з ним третій раз, але я не змогла. Написала йому, що не зможу і попросила зустрітися в інший день. Він довго не читав моє повідомлення, а сьогодні я йому написала ще раз і він відповів, що не може, йде на побачення...і запропонував бути друзями.У мене склалося враження, що так сталося, бо я не знаю як проявляти симпатію...Вибаче, але дуже наболіло...Вже опускаються руки і ніяких стосунків і кохання не хочеться. А просто завести кота і доживати з ним своє життя
автор кураГАЛЯ • 04 августа 2023
Ответ дляКукусики
А яке у вас реальне життя та оточення? В вашому віці більшість моїх друзів та знайомих утворили пари на роботі, саме в такому приблизно віці. В декого це був вже другий шлюб. Перший комом по молодості, як то кажуть. Ті, хто в 18-20 заміж вискочили, майже всі розлучились. А пізніше - більш стабільно.
Я і сама на роботі з майбутнім чоловіком познайомилась. А перші тривалі стосунки - з універу. Нетривалі - з вечірок. Ну це так було 20 років назад, може тепер якось по іншому.
Я вивчала ін мови в універі і тому хлопців у нас майже не було на потоці, може 4-5 від сили. На роботі був жіночий колектив, а потім коли я закінчила універ далі була пандемія, а після неї війна...

автор кураГАЛЯ • 04 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Автор, ви по якійсь причині боїтесь стосунків і треба перш за все вияснити що на це повпливало, ще не любите себе - низька самооцінка.
Жінка має насолоджуватись собою, бути в гармонії, а там і табун мужчин підтягнеться
Я думаю те, що маю не дуже відносини з батьком, зараз дуже рідко з ним спілкуюся бо неприємно
Allein74999• 04 августа 2023
никак не принять, перестраиваться. Не всем от природы дана красота с нуля, хорошая фигура и веселый нрав. Все приходит с годами. Я в молодости была тощей серой мышью с непонятным цветом волос, слишком скромная, не многословная, запуганная и грустная. Парень был, но такое...судьба меня свела в универе с моими подругами, мы дружим уже 23 года. Они мне дали хорошего пинка. Прям такого пенделя. С ними я открылась. Я в 39 выгляжу лучше, чем в 19))) без пластики, ботокса и прочей хрени. Но главное менять себя внутри. переставать быть замкнутой,. учится общаться. Мне помогла работа с людьми. Хорошие, плохие, ко всем приходилось находить подход. Поэтому было бы желание))) кстати, помимо мужа, у меня есть еще три кота. Муж в сочетании с котами, не так уж и плохо))
Корсет_на_шурупах• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
ну вже і вияснили
почніть дивитися психологів в ютуб, якщо не має можливостей працювати з психологом індивідуально
я починала з Лабковського, але то було давно, зараз русню стараюсь не дивитись
Умничка-помощничка• 04 августа 2023
Ответ дляПасхальний тролік
По поводу этого мч скажу кратко, не заморачивайтесь, дураков хватает)
А в целом, ищите дальше, но зацикливайтесь на отношениях, Вам всего лишь 25, ещё найдёте своё.
В смысле Дураков? Что вас сподвигло обозвать неизвестного вам человека?
Приму в дар• 04 августа 2023
Ответ дляКукусики
Все же я думаю, у вас обоих есть чувства. Не киношные и не книжные, все эти страдания-переживания.
Как костёр на дубовом полене, а не на соломе. Длительно, стабильно, не ярко, но тепло.
Он же мог за 20 лет завести любовницу и не одну. Но все равно с вами. И не работать - большая роскошь в наше время.
Так у нас есть чувства - уважение, дружба, привычка.

И он бы завел любовницу и даже б ушел если б нашел ту в которую влюбился взаимно.

Он был влюблен два раза - до меня (из за разрыва с ней и стал со мной встречаться) и через 15 лет брака. И оба раза без взаимности.
ВЫВсеВрете• 04 августа 2023
Ответ дляColombina.
Вы часом не в онлайн-игре познакомились?
Ні, на невеликому тематичному форумі, пов´язаному з моєю роботою. В іграх також багато знайомств заводила, але все це було прикольне дружнє спілкування за інтересами, не більше
Чижик Пижик• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Вибачте, що так багато просто наболіло. Важко приймати те, що я не подобаюсь і ніколи не подобалась чоловікам... Може в когось був такий досвід як ви змирилися?
Главное, чтобы любили и носились с вами ))

Расскажите про отношения с отцом- обычно в этом и кроется причина
Аноним Советчик• 04 августа 2023
Ответ дляColombina.
Ну так значит и парню она не особо нравилась томк, раз он так быстро нашел другую с кем пойти на свидание. А как же добиться дамы сердца?
То-то и оно, автор об этом и пишет, никому она серьезно не нравится
Та если б было там что добиваться так добивался бы наверное.

Фізик-ядерщик заочно• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
А собi ви подобаєтеся?
автор кураГАЛЯ • 04 августа 2023
Ответ дляЧижик Пижик

Я не люблю з ним спілкуватися, бо він часто критикував мене в дитинстві, казав що в мене руки з одного місця ростуть коли щось не виходило чи не так робила. Коли мені було років 10 я хотіла, щоб вони розлучилися, бо були постійні сварки з мамою. Не любила з ним залишатися сам на сам. Він був дуже ревнивою і в цілому негативною людиною. Боявся всього нового і нас так само налаштовував. Потім так склалося, що я захворіла і батьки на фоні цього стали віруючими. І тепер якщо ми з батьком розмовляємо і щось суперечить біблійним традиціям, то він намагався переконати мене що треба жити так як каже віра. В тему сексу не обговорювали зі мною у підлітковому віці за виключенням того щоб не спала до весілля, бо то гріх. Але я невіруюча тому, не бачу в цьому нічого погано. Я навіть була рада коли поїхала вчитися дуже далеко і мене менше діставали. Зараз він хоче зі мною спілкуватися, каже, що сумує, але у мене не має ніяких теплих почуттів до нього
автор кураГАЛЯ • 04 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А собi ви подобаєтеся?
Мабуть що ні
Фізик-ядерщик заочно• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Мабуть що ні
Ось тому i не подобаєтесь. Займiться собою для себе, а не для когось i до вас самi потягнуться.
Кракадэ• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Вам нужно заняться чем то полезным, т к у вас куча свобоного времени для самокопания и придумывания разной херни. Идите в спортзал, на йогу, танцы, рисование, кружок моделирования звездолетов (нужное подчеркнуть). Заведите собаку - с ней сразу появится необходимость гулять и появится новый круг общения.
Бяки-козяки• 04 августа 2023
Вам треба змістити свій фокус з «як сподобатись чоловікам?» до «я обираю підходящого чоловіка». І звичайно більше уваги на себе, хоббі, розвиток спорт. Це все займає час, може і не один рік навіть.
Але чоловіки одразу відчувають що ви намагаєтеся в останній вагон застрибнути. Такі жінки нецікаві всім нормальним чоловікам. Тільки тим, кому щось від вас потрібно.
автор кураГАЛЯ • 04 августа 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я боюся, що поки я буду це все розвивати, то від мене вже будуть шарахатися. Кому потрібна незаймана дівчина у майже 30?
Майор Медуза• 04 августа 2023
У мене була схожа ситуація до 26 років. Я була як їжачок, не вміла і не хотіла відповідати взаємністю хлопцям яким подобалась. Потім мала стосунки, але з роками тільки більше розчарувалась. В результаті шукала хлопців на сайтах знайомств, щоб ’потренуватись’, нагулятись і потім шукати щось серйозніше.
Все що можу порадити - ходіть на побачення, все приходить з досвідом.

І визначтесь чого хочете. Я знала що хочу погуляти, якщо будуть серйозні стосунки від багато чого доведеться відмовитись. Зараз, у 34, трохи шкода що так і не знайшла тривалі стосунки для душі і серця та і шансів вже по ходу нема. Але згадую подорожі, двіжі з подругами Воно того вартувало, молодість і безтурботність вже ніколи не повернуться. А кохання у більшості пар все-одно стає просто сусідством, в кращому випадку дружбою
Кнопус• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ось моє фото, приймаю критику)
Вы очень симпатичная, просто наверное еще не встретили своего человека
Бяки-козяки• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ну тут два варіанти. Знайти середнячкового чоловіка, випити якогось алкоголю, провести з ним ніч і лишити цнотливість в минулому. А потім і чоловіка забути як страшний сон. І шукати далі.
Або шукати хорошого партнера і гордо нести себе «Так вийшло, не було достойних. Ти достойний, ти всьому і навчиш.»
Особистісні характеристики і любов до себе набагато важливіші у відносинах ніж проблема цнотливості. Вона вирішується за одну ніч.
Я в свій час обрала перший варіант і не жалію. Бо я теж страждала через цю думку, що я цнотлива в 20 років.

Забула що?• 04 августа 2023
Не буду вас переубеждать. Котам тоже нужны заботливые руки
75В• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ось моє фото, приймаю критику)
Дівчино, ну ви даєте! Все у вас у порядку. Максимум волосся можна пофарбувати
Херсон це Україна• 04 августа 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Авторе, я вас дуже розумію. Я не дуже красива та асоціальна, маю не зовсім стандартні уявлення про стосунки, майже нульове коло спілкування, працюю з дому, а у молодшому віці все було ще гірше - психологічні проблеми та ну дуже затягнувшийся період гидкого каченяти. Так звану жіночу гендерну соціалізацію я по суті не проходила - оці валентинки у школі, недолугі прояви уваги від протилежної статі, прогулянки великими компаніями, хоч якісь натяки на романтику - нічого. Тоді я від цього страждала.
А от у дорослішому віці - після 25 як раз, в мене якась грандіозна переоцінка цінностей сталася, і я почала думати, що в насправді не мати стосунків - це круто, я живу одна, я вільна, не маю жодних обов´язків, окрім своєї роботи, ніякого стресу, не треба ні під кого підлаштовуватися. Свою роль ще відіграли приклади з життя - подруга з постійними особистими драмами, щороку на антидепресантах - просто вона любить мудаків та алкашів. Її сестра, що рано й необдуманно вийшла заміж, народила та втрапила в пекло, яке доводиться терпіти через дитину. Друг, що розлучився, й ненавидить свою колишню, яка налаштовує дочку проти нього. Якось так і відпустила цю тему, ну немає і немає, у мене є набагато більше, улюблена справа, добрий заробіток, свобода, коханий кіт)
Але я таки не залишилася одна, у 32 роки в інтернеті познайомилася з чоловіком, у місці, зовсім не пристосованному для знайомств. Почали спілкуватися, в нього така сама історія, жодних серйозних стосунків за життя, дуже скромний і сором´язливий, переживання щодо своєї недостатньої мужності та відповідності стереотипу про отих ’справжніх чоловіків’. І тут я - також без досвіду, не жіночна ні разу, проте ініціативна та самостійна. Коротше кажучі, разом вже три роки.
Реально, на кожен горщик є своя кришечка, от я не вірила, а воно так і є.
Дуже сподобалась Ваша історія.
Я себе в ній побачила, некрасиву й сором´язливу в юності, цілісну й щасливу бути вільною у ранній молодості.
Я все ще одна у свої 30, але надії не втрачаю.
Гореотума• 04 августа 2023
Автор, ви дуже симпатична)) Є певні проблеми психологічного характеру, звідти й купа комплексів, з ними можна працювати, не схоже, що вони критичні. Але скажіть, ви десь окрім роботи буваєте? Де з вами можна познайомитись?
Лупаю цю скелю• 04 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Вам всего 25.
Мне почти 45 и меня никто никогда не любил, хотя я замужем и есть дети.

Но я никогда не видела на себе влюбленного взгляда, трепета рук и не чувствовала любви от мужчины.
И уже и не будет
Але ж є діти! То хтось же любив…
Мені також 45.
автор кураГАЛЯ • 04 августа 2023
Ответ дляГореотума
Мені важко заводити знайомства, треба певний час, щоб я мала спільні теми для розмови.
Лупаю цю скелю• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Ось моє фото, приймаю критику)
Красотка!!!
Лупаю цю скелю• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Чи можливо це якось самій зробити, бо фінанси поки що не дозволяють психолога?
Я ходу до безкоштовного психолога. Записалась через Хелсі
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Коты - это классика. Они у меня мужа отбили.
Покажіть цих підступних тварини!!!
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Ну смотрите, куда мне? На СЗ? ’Ищу свободную кровать’
Тріль підпільний• 04 августа 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Як я вас розумію, мені теж ніхто не дарував валентинок у школі...
Мої діти принципово не ходять в день Валентина в школу, кажуть оцього всього не розуміють. Кажуть, не хватало щоб мені хтось дав оту валентинки, що тоді з цим робити.
Це я до того, що кожен сам бути самодостатнім. Ну от як би вам подарував той, хто для вас гидкий, вам легше стало?