Околовита• 04 августа 2023

Я воспитала монстра. Что делать...

Значит вот в чем вопрос 12я девочка настраивает сдать моего папу, тобишь дедушку в дом присторелых, т.е. она считает я что слишком много с ним няньчусь, а он этого не заслуживает. У него ранняя деменция, пол года назад похоронили маму .Для меня это дно, я просто не знаю как убедить ребёнка, что такие мысли даже в голову не должны приходить. Она психует, что придётся переехать из Киева в Харьков, тк папа сам без контроля быть уже не может. Естественно з/п будет в разы меньше, переживает,что её хотели перестанут удовлетворять.Такая история, я в ужасе думаю что ждёт меня...
Швидка Настя• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
А сочувствие, сострадвние нынче не в моде
Авжеж ні . Ви що сама не бачите що співчуття повинно були лише до дитини, всі інші не люди, перебьються

СирОжино пирОжино• 04 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
Все доречно, бо як мова йде про дітей то всі поплили і захищають тільки їх, про старе покоління просто насрати, відпрацьований матеріал, майже з кожного посту таке лунає. Лише що скаже дитина, на інших наплювати. А чи є небезпечні діти до оточуючих, рідних, а чи можуть ці діти нести загрозу? Дайте відповідь, не треба тут шо небуть писати. Я до того це кажу, якщо ви не зрозуміли, що не всі старі хворі на деменцію небезпечні і не всі діточки «янголятушки» і треба їм в попу дути
Я вже зрозуміла, що ви дітоненависник. Ваша неадекватна думка автору все одно нічим не допоможе.
Ловлю капці• 04 августа 2023
’12-я’ означает ’двенадцатая’. Да и вообще ошибка на ошибке. Кем вы там работаете с такой грамматикой, что зп ниже станет?
Каяспер• 04 августа 2023
Та это троль
Цвіпканя• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Автор, я доросла тьотка і я живу в одній квартирі з 90річною бабусею з деменцією. Це вже не адекватна, агресивна людина, яка може кричати вдень і вночі годинами, здатна одною рукою відсунути диван, який ми присуваємо в якості захисного бортика до її ліжка. Це повна втрата себе, бо ти прив´язаний до графіку її годувань і заміни памперсу, не можеш нікуди поїхати чи надовго піти.
І так, в мене нема жодного співчутя до неї, тільки відчуття обов´язку і механічне його виконання. Серце в неї міцне і навіть лікарі кажуть, що ще 10 років може прожити.
А я не так давно розривалася між мамою, яка в складному стані лежала в лікарні і бабусею, яка вимагала уваги 24/7. І почувала себе поганою дочкою, бо бабусі увагу змушена приділити (вона ще в здоровому стані була токсичною та егоїстичною), а для терплячої і доброї мами мого часу і уваги залишалося мало.
Тому я не засуджую нікого, в тому числі тих, хто в будинок престарілих здає.
Добрая свекровь• 04 августа 2023
Печаль, и особенно комментарии.
Думаю ваш ребенок как раз продукт данного общества, и вашего воспитания и внимания не хватило чтобы привить любовь и ответственность.
А в остальном объясните ей на примере, что если ее оставить с сиделкой и потребности удовлетворять по минимуму? Как ей такой вариант, еда и одежда, только если порвется или совсем выростет? Думаю ей будет над чем подумать и оценить хочет ли она такой жизни себе?
Ну и вам терпения, вы молодец, что заботитесь о своем папе, в сумасшедшем мире это большая редкость.
И да, дочку можно отправить в интернат заграницу))) и поехать ухаживать за папой.
АБВГДейка• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
https://serebrjanyj-vek.ua/zazimje/ 25 к
25 к - це дофіга
Тримаю свічку• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Така сама і в мене уява
Автор, все вірно ви пишете.
Дітки зараз жесть...
Запитайте її чи вона не хоче в київський інтернат, а ви доглянете батька і приїдете ..
Мій пупсік теж монстр, це все цілування в попу вилазить боком.
Забрали всі гаджети, то кричить вищить в очі стрибає, руки нам крутить щоб забрати. Жаль чоловік не може ввалити, бо дуже стриманий...
А нещодавно сказав, що він багатий нащадок і працювати не хоче, бо один син і внук і нерухомості в нього вагон...
Скажіть своїй дочечці що інтернат класна опція...
Злюка бобер• 04 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Автор, сейчас почти все дети эгоисты. У меня тоже переживает за свое только благополучие, бабушке и дедушке не позвонит,не поедет в гости , считает, что ей там делать нечего, никакого сочувствия и понимания. Я бы не сказала,что я ее так воспитывала или наставляла, но растет сухарь.
А ваші батьки як до своїх відносилася

Атрика• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Она ещё не очень прогрессивная, только начало
А з чого Ви взяли ,що у дідуся деменція?З ним спілкувався психіатр?
Радостина• 04 августа 2023
Ответ дляМалявка ще та
Ви знаєте, я настільки люблю батьків, що ніколи в житті б не дозволила сдати у будинок пристарілих. Тільки сама доглядати. Але так сталося, що батьку став потрібен гемодіаліз пожиттєво і розпочалася деменція. А для мене розпочався АД.
Але , слава Богу, що все минулось, бо ще існує лжедеменція. З цього стану вивели медикаментозно.
Але я вже заговорила про будинок престарілих, бо те, що він витворів - жах. Ще і день з ніччю в нього переплутався. Загинути може вся сім´я, дії такої людини не контрольовані, за секунду відкриє газ, вилізе у вікно тощо
Підкажіть, будь ласка, Ви в Києві? Якщо так, до кого з лікарів звертались?
Автор, вибачте, що запитую в Вашій темі.
Бабо-лебідка• 04 августа 2023
Ответ дляАтрика
Вы это и сами, без всякого психиатра заметите, когда у ваших родных начнется деменция.
Атрика• 04 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Якраз я знаю про що пишу.Я пропустила початок деменції у близької людини.Огляд психіатра потрібен, бо якщо деменція,то потрібні ліки,які у відкритому доступі не купиш.
Бабо-лебідка• 04 августа 2023
Ответ дляАтрика
Никакие лекарства уже не помогут, это старческие не обратимые изменения в мозге.
Атрика• 04 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Так,ліки не допоможуть лікувати.Але допоможуть стримувати хворого та заспокоювати.
Борщичок• 04 августа 2023
Ответ дляЗлюка бобер
А ваші батьки як до своїх відносилася
Чудово! Для мене це унаслідування прикладу відносин батьки та діти. У татової родини мама, то було взагалі святе, відповідно нам внукам прививали відповідне ставлення.
Бабуся по мамині лінії дотепер жива 93 роки, в притулок не здали.)
Мушля з Криму• 04 августа 2023
Ответ дляАкукарача
Через несколько лет такой жизни дочка свалит и все связи оборвет. А автор придёт причитать с новой темой: за что ? Как вот недавно была тема про сына-инвалида и сестру.
Она и так свалит и оборвет. И автора сдаст куда-то в старости. Она уже выросла охреневшей.
Знаю бакси• 04 августа 2023
Шкода дитину
Коржик• 04 августа 2023
Да уж, с такими детьми сто раз подумать а надо ли их рожать и какой с них толк будет

ol_kin• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Смена обстановки негативно на нем скажется
Так, а зараз все добре? Ви троль.
Танго утрьох• 04 августа 2023
Ответ дляЛовлю капці
Ещё к сокращения здесь не цеплялись. Двенадцатилетняя. Всем понятно, кроме вас.
ol_kin• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ой, бляха, такі всі офігенні. Понароджують бубочок і жмухають х них пилинки. Жизнь їм не портьтє. Через 20 років вона маму заштовхає в такий же будинок престарілих, бо ж морє/лєто/пляж. Життя - це не країна рожевих поні. Відповідальність ще в людей є. Совість. Обов´язок. І чисто людяність.
Ви явно не бачили своїми очима людей з деменцією.
Мне без сахара• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
І як це пов´язано з поверненням зараз в Харків з дитиною? Може зразу в Бахмут? А що? Нехай бубочку потрясе в цілях виховання, так? Щодо дому пристарілих. Ваша мрія вимазувати гімно на стінах виключно в домі дітей і онуків? Ціль- зробити життя близьких нестерпним? Ну тоді, так, ви праві, нехай ваша дитина змалку звикає. В мене такої цілі немає, оберу пансіонат.
Знаю бакси• 04 августа 2023
Ответ дляКоржик
Діти - це догляльники в старості?
Эта_Шикарна)• 04 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Моей 12 через месяц,тоже самое. Воспитывали в добре и ласке.Что с этим делать?
Пухнасті штани• 04 августа 2023
Автор, вот так мы жертвуем детьми ради родителей, которые фактически прожили жизнь. Я такая же, не выезжаю из страны из-за родителей. Но внутри очень себя за это ругаю.
Родители- полисов, не хотят чем-то поступиться, чтобы всем было хорошо, нами командуют и мы идём у них на поводу. У людей, которые фактически прожили свою жизнь. При этом полностью можем на жизнь и будущее своих детей. Это неправильно! Мне в этом плане нравится политика запада.
Я, например, согласна на комфортный дом престарелых. Не хочу, чтобы мои дети жертвовали собой ради моих старческих зае...ов!
Пухнасті штани• 04 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Печаль, и особенно комментарии.
А дедушка не печаль! Почему его нельзя перевезти в Киев? Значит, о его комфорте заботятся, думают о том, как это на нем отразится. А дочку в интернат! Отлично!
Мне без сахара• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Мы не сможем жить в одной квартире, у меня в Ха своя квартира. Да он и не хочет нивкакую.
Если бы не Харьков, вернее- если бы не война, вы все правильно решили - лучше в Харькове отдельно, чем в Киеве в одной квартире и для ребенка тоже. Но война все портит. Ну и от стадии болезни зависит. В определенный момент действительно придется выбирать.
Мне без сахара• 04 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Але люди похилого віку в Європі не у захваті від перспективи жити в притулку.
Если они в своем уме. Сдать человека в своем уме просто потому, что он стал неудобным - грех на май взгляд. Но деменция это совсем другое дело.
Мне без сахара• 04 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Тем более наследственность с вероятностью деменции. Дочка явно не станет автора дохаживать. Помня как она поступила.
Думаете, если автор станет и дочка станет? Пожив с дедулей в деменции? А дедуля это даже не бабуля...Уж лучше в отдельных квартирах, не все ребенку стоит видеть...но Харьков...