Околовита• 04 августа 2023
Я воспитала монстра. Что делать...
Значит вот в чем вопрос 12я девочка настраивает сдать моего папу, тобишь дедушку в дом присторелых, т.е. она считает я что слишком много с ним няньчусь, а он этого не заслуживает. У него ранняя деменция, пол года назад похоронили маму .Для меня это дно, я просто не знаю как убедить ребёнка, что такие мысли даже в голову не должны приходить. Она психует, что придётся переехать из Киева в Харьков, тк папа сам без контроля быть уже не может. Естественно з/п будет в разы меньше, переживает,что её хотели перестанут удовлетворять.Такая история, я в ужасе думаю что ждёт меня...
Швидка Настя• 04 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мою подругу дідусь виштовхав з вікна. Йому здалось, що в квартиру вліз злодій. Добре, що вони жили на другому у поверсі і був лише перелом ноги.
Теж батьки наполягали допомагати дідусеві.
А скільки випадків коли внучкам не хватало на розваги, горілку чи наркотики та вони жорстко вбивали своїх дідусів та бабусь і ці «діточки» при розумі були не в деменції. Давайте не будемо робити приклади з діточками-янголятками та дідусями чікотілами. І там і там є дебіли
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Немышлянский, Баранцевич
Напрягите память и вспомните как давно там были прилеты. Где принимает Баранцевич?
Татьяна_М5• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Не вариант, тк все равно придётся ездить каждые 2е недели в Харьков,съемное жилье, так ещё и сидела, оно того не стоит, то на то и выйдет
А то, что Харьков бомбят сильнее Киева вас не смущает? Вам дедушку жалко, а ребёнка нет?
Благоуханочка• 04 августа 2023
Ребенок -монстр?
Вы тоже мать года, пару жалко, в личку везти в Харьков, куда прилетает часто не жалко?
В Киеве бывает очень страшно в Харькове ещё страшнее.
Татьяна_М5• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Смена обстановки негативно на нем скажется
Деменция не обратимая болезнь. Ему по-большому счёту уже все равно
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Давно не было
СирОжино пирОжино• 04 августа 2023
Ответ дляШвидка Настя
Те що ви написали взагалі недоречно. До чого тут Чікатіла? . В діда була деменція. Дітей не можна залишати з людьми, в яких деменція. Ви просто не знаєте що це таке. Треба бути фізично сильним.
Моя хрещена доглядала за жінкою з деменцією. Вона так намучилася, що не хотіла вже того заробітка.
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Давно не было
Для вас достаточно давно? Так где принимает врач?
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Вы так дотошно расспрашивате, как корректировщик
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Корректировщик чего? Вашего неубедительного текста?
Чемодан-Вокзал-Майами• 04 августа 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Вы серьезно ? Девочка защищает свои границы и как бы и права . Она тут не при чем . Дедушек в больницу , вы платить за больницу а девочку оставить в Киеве
девочка не может управлять жизнью матери.
Она пока подросток.
Главная мама.
И обеспечивает мама.
Это продавливание чужих границ и установление на чужой территории контроля.
А не защита своих границ.
Она пока подросток.
Главная мама.
И обеспечивает мама.
А не защита своих границ.
Железобетон• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Поэтому мне дико, что мой ребёнок так реагирует.
Ну тут саме так реагувати не варто. Все ж, це - підліток. Плюс дідусь. Думаю, в них були не надто близькі стосунки. Бо мої з бабусею були дуже близькі. Тому навіть в голову не приходило, що вони можуть противитись необхідності догляду за нею. Вони самі все розуміли, це було поступово. Звісно, багато чого вони не бачили і не знають, але вони розуміли. Що людина доживає життя, що вона слабка і хвора. А хворі не винні в тому. Вони розуміли, що їй теж не солодко.
Знаєте, вже перед смертю, ніколи не забуду, бабуся аж ніби помолоділа, зморшки розгладились, очі знову стали такі добрі-добрі... Я зрозуміла, що все. Вона взяла мене за руку і каже ’дякую, тобі, дитинко. І вибач. Я не хотіла завдати турбот. Прости мене. І дякую тобі’. Було дуже важко. Але мені таак легко зараз. І дітям моїм. Я з таким добром тримала її востаннє за руку. А вона була така щаслива. Царство їй Небесне
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Ц меня нет ни сил , ни желание заниматься с Вами перетягиванием канати, правда.
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Удалено администрацией...
АБВГДейка• 04 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Почему это? Многие сами откладывают всю жизнь деньги на дом престарелых и им и в голову не приходит повесить себя на детей
Ні, вони це роблять, бо у них нема вибору. Діти не будуть за низ дбати.
АБВГДейка• 04 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ви до того, що це непідйомна сума ?
Так, непідйомна.
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Удалено администрацией...
Швидка Настя• 04 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Все доречно, бо як мова йде про дітей то всі поплили і захищають тільки їх, про старе покоління просто насрати, відпрацьований матеріал, майже з кожного посту таке лунає. Лише що скаже дитина, на інших наплювати. А чи є небезпечні діти до оточуючих, рідних, а чи можуть ці діти нести загрозу? Дайте відповідь, не треба тут шо небуть писати. Я до того це кажу, якщо ви не зрозуміли, що не всі старі хворі на деменцію небезпечні і не всі діточки «янголятушки» і треба їм в попу дути
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Удалено администрацией...
Сиреневая цапля• 04 августа 2023
более 10-ти лет тянула лежачую маму, последние годы так вообще на последнем издыхании (своем). многое не смогла сделать, в т.ч. родить ребенка, из-за этого. детей у меня нет и не будет уже.
полностью поддерживаю Вашу дочь.
Ваш папа-дементор не оценит жертв.
полностью поддерживаю Вашу дочь.
Ваш папа-дементор не оценит жертв.
Цвіпканя• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Деменція триває довго і здатна перетворити життя на пекло. Ви готові, умовно, пожертвувати 10 років життя на догляд за батьком і віддалитися від дочки?
Важливіше комфот батька, який згасає? А зміна обстановки нехай негативно впливає на дочку-підлітка?
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Это только ваши проблемы, не дочери. Монстр - вы .
А сочувствие, сострадвние нынче не в моде
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Я не буду с вами спорить, может и я
Пасхальний тролік• 04 августа 2023
Коли моя бабуся померла я була мала десь третій клас, ми жили в місті, дідусь в селі. Мої батьки по черзі жили в селі, не по днях, а місяцями залежно від того як у кого складалося з роботою. Якийсь час батько мій працював по змінах і потім завжди їхав до діда. В 10-11 класі я взагалі жила сама в квартирі, а кожні вихідні приїжджала в село. Жили так як виходило, і в нікого з нас не виникало думки когось кудись віддати.
Так от я б ніколи не віддала своїх батьків в престарілий дом, для мене це за межею людяності.
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Така сама і в мене уява