Зам. зав. Анонима• 04 августа 2023

Вступ дитини і чоловік

Питання: а хто в сім´ї більше переймався або переймається вступом дитини до вишу?
У нас все, все, що було пов´язано з профорієнтацією, підготовкою і вступом, робили я і син.
Розмовляла про вибір, пропонувала, підсовувала інформацію, вислуховувала страждання на тему "Я невдаха, я не вступлю, куди хочу" і варіації на тему "Все рівно, як ви, буду працювати не по спеціальності".
Пинала на тему підготовки до ЗНО, підбирала і оплачувала потрібного репетитора.
Заспокоювала перед НМТ, і т.д і т.п.
Син вступив, куди хотів.
Реакція батька: "Ну молодець, круто! А в мене сьогодні на роботі..." і далі про себе.
Блд. Мене розпирає від гордості за сина, що він стільки працював, сам навчався, такий шлях пройшов. Син щасливий і довольний. По суті, це одна з дуже важливих подій для сина. І така реакція тата ))))
Чи то тому, що і не брав в цьому процесі участі?
Веселуха Муха• 04 августа 2023
Ну так и порадуйтесь вдвоем с сыном. Вам нужна компания для радости?

Голубка миру• 04 августа 2023
Мені 6 річка сьогодні сказав, що міг би спокійно без тата обійтись. Типу татові плювати. Дуже болить таке. Особливо, як бачиш, що деякі чоловіки вже не повернуться до дітей, а тут здоровий, розумний, а просто на собі зациклений…
Тумба-юмба• 04 августа 2023
Да. Мой тоже на морозе
Угу угу и вся поддержка..Все на мне. Уже думаю после отъезда сына на учёбу нафига такой муж.
Пушап Мі мі• 04 августа 2023
Платили тонны за репетиторов , поступим на контракт , тк квот и 200 на бюджет , мы не вписываемся . Моя вся з/ пл сейчас откладывается на контракт , мужа на обиход .
Янка-угомонись• 04 августа 2023
Да, папа был в стороне потому ему не понятно сколько там сил
Баба на горошині• 04 августа 2023
Мужики в большинстве своем такие.
Нашему папе главное было, похвастаться перед всеми, что дочь медик, как он со своей родней с транспарантом ’Моя дочь - врач!’, не ходил по городу, не знаю.
А все остальное было на мне, подготовки, поездка, поступление, нервотрепки.
Ну он еще все это оплачивал, конечно)
Не обижайтесь, без него вам было бы еще труднее, все таки материально он принимал и будет принимать участие, с денежками всё легче.
TAL_A• 04 августа 2023
з нас трьох (я, чоловік та донька) найбільше нервувала я.
правда донька поступала у коледж

КротоТо• 04 августа 2023
Переймалися обоє, але я більше була задіяна у всьому цьому процесі, звісно ) Раділи обоє з чоловіком за доньку
Ms. Откровенность• 04 августа 2023
папа в этом не участвовал, потому не может оценить. А еще такая реакция бывает, если он не сомневался, что сын поступит. Типа это ж само собой разумеется
автор Зам. зав. Анонима • 04 августа 2023
Ответ дляБаба на горошині
Мужики в большинстве своем такие.
Ну он еще все это оплачивал, конечно)
Я не ображаюсь.
Матеріально це теж на мені.
Баба на горошині• 04 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не ображаюсь.
Матеріально це теж на мені.
Значит, вы его разбаловали.
Жестче надо с ним быть, куда ж это годится, что он на вас переложил свои обязанности обеспечивать.
Доктор Хаос• 04 августа 2023
Мы все переживали, просто мужчины это не показывают.
Папа с сыном едут в понедельник подавать копии.
Скоро_вчера• 04 августа 2023
У нас наоборот, папа был больше вовлечен во вступительный процесс.
Ответ дляБаба на горошині
Значит, вы его разбаловали.
Ну я би не називала це перекладати обов´язки. У нас є купа областей, де зарплата невелика, а робота важлива. Там на своїм місці.
А ось те, що переложив психологічні обов´язки - це так. Тому що спілкування і вовлеченість в життя дитини не залежить від того, в якій сфері ти працюєш. Це твій вибір.
Цветочница• 04 августа 2023
Для мене якось дивно ваш чоловік відреагував. Йому швидше його робота цікава, ніж син.
Сиджу тихенько• 04 августа 2023
Дочь поступала два года назад, всем занималась я, искала репетиторов, курсы, документами и т.п вопросами, плюс это его дочь от первого брака. Она знала куда будет вступать потому хоть тут не было вопросов. В тоже время муж очень поддерживал ее и очень гордится ей, да и я тоже. И знаю что мне благодарен, что я эти вопросы взяла на себя. Ну и понятно с него деньги и похвастаться всем друзьям какая у него дочь умница и красавица!))))
Завжди недо...• 04 августа 2023
Я делала то, что нужно, а муж не мешал. Мы с ним из разных семей, мне родители и репетиторов по английскому оплачивали, и музыкальная школа у меня была и большой теннис. Поэтому, я и ребёнку старалась дать максимум из возможного.
Tammy21• 04 августа 2023
До цього моменту батько ж і не був повноцінним батьком, правда?
Ви молодець!
Ответ дляTammy21
Ви молодець!
Ну якось завжди трохи відстороненим був. По типу ’ дітей виховувало світло з його кабінету’.

Непозбувна Бентега• 04 августа 2023
Чоловіки взагалі менш емоційні і не роблять великої проблеми зі вступом до універу. Дивно було б чекати, щоб чоловік до стелі стрибав на радощах)
В нас роль батька у навчанні зводилася до питання : « Як бізнес?» І очікував відповіді, що все в плюсі)
Репетиторів у дітей не було, але мотивували грошима. Якщо контрольні 10 і вище, платили 200 грн. Якщо 9, вони платили 500 грн нам)
Така система дала змогу доньці пройти до універу з балом 197.6, а сину отримати грантові пропозиції за кордоном. Без репетиторів
Tammy21• 04 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Типовий випадок, на жаль(
So_so• 04 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не ображаюсь.
Матеріально це теж на мені.
Ого( А как муж это объясняет?
Ответ дляSo_so
Ого( А как муж это объясняет?
В сенсі? Чоловік працює в сфері, де зарплати невеликі. Я працюю в сфері, де добре заробляють.
So_so• 04 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У Вас раздельный бюджет?
Ответ дляSo_so
У Вас раздельный бюджет?
Ні, але вклади дуже різні.
So_so• 04 августа 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ні, але вклади дуже різні.
Если Вы так это позиционируете (я, а не семья), то не удивляйтесь, что Вы и сын один лагерь, муж другой.
Ответ дляSo_so
Ну а як ще позіціонувати фінансову реальність в сім´ї? В ситуації, коли дуже велика різниця між доходом, можно говорити що завгодно, але суть не зміниться.
Жінки в таких випадках кажуть: ’Зарплата мужа - наша, а моя - це моя’. Або ’Чоловік заробляє гроші, нам на все хватає, я не цікавлюсь’. Ну і ще купа варіантів. І при цьому, всі вони будуть соціально підтримуваними. В ситуації навпаки - реакція буде така, яка навіть в цьому топі. А в топі я анонімна. В житті я це питання взагалі ні з ким не підіймаю. А в сім´ї починається найцікавіше. І чоловік, і я знаємо розклади. Ситуація для чоловіка не дуже приємна. Але вона така. Це окрема тема.
І знову ж, який би не був фінансовий внесок чоловіка, це не відміняє участь емоційну, участь своїм часом. Це теж внесок в сім´ю.
Точная копия плова• 04 августа 2023
Из нас 3 я тоже изводилась больше всех. Сын спокойный, слава Богу) муж помогал рассчитывать приоритеты, когда был дома в отпуске. Сейчас в ЗСУ, с утра писал волновался результатами
Каяспер• 04 августа 2023
Після вступу сина чоловік купив йому в подарунок ноут для того,щоб йому було зручно займатися,але й грати теж)))) більше навіть для ігр.
Але був в курсі всього. Навіть прораховували з сином бали пройде чи ні на бюджет