Яжбоматуся• 04 августа 2023
Переписка з чоловіком
У нас так буває.
А ви теж говорите чоловіку, що сходили до туалету?
Малая Налегке• 04 августа 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Пля, як тепер на мужиків на вулиці дивитися 😅
З’їв сякі макі і зробив какі какі
Копирайторша• 04 августа 2023
Ні, ми не настільки відверті. Можемо сказати, якщо вдома наприклад, ’ постав фільм на паузу, схожу посиджу на троні’.
В переписах точно не згадуємо хто як справився.
Малая Налегке• 04 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
То зайве
Та у вашому випадку норм доповнювало б обговорення. Поділилися процесом і порівняли результат. Особливо на питання «норм?» треба було скинути фотку і написати «ну якось так, не знаю. Шо ти скажеш? Норм? А в тебе як? Скинь фотку»
Яжбоматуся
• 04 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
сколько Вам лет? Вы,наверно,еще детсадовского возраста.
35 і 40
НуКаНаКа• 04 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Вы думаете, у всех с возрастом интеллект сам по себе растет? Оказывается - нет.
Яжбоматуся
• 04 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
шо ж Вы так деградируете
Взагалі-то, ні. У нас нормальні такі посади, власні справи, їздимо на хороших авто. Побачите нас на вулиці, в житті не подумаєте, що такі інтелігентні люди так переписуються.
Fashion_besties• 04 августа 2023
Смешно читать потом комментарии в темке - - «А у вас сохранились романтичные отношения после 20 лет брака?»
- «дааа, нам всегда есть о чем поговорить»
100%• 04 августа 2023
Тут блевонуть хочется не от темы про пос...а ть, а от стиля переписки
пукі какі, фу
грешница кающаяся• 04 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
тоди я Вас не понимаю.
Яжбоматуся
• 04 августа 2023
Ответ дляМавка
Окрім пукі- какі , я так розумію, тем поспілкуватися у вас нема.
Є 🙂
Яжбоматуся
• 04 августа 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Вы японцы?
У них культ говна
Українці 🇺🇦
Відкушу все що стирчить• 04 августа 2023
Аж завидно)) не все умеют сохранить романтику так как вы
Идеальная пара серунов
Мавка• 04 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Є 🙂
Сподіваюсь, що це не ще якийсь вихід рідин і речовин з організму
Ответ дляBuketik
Ото ви смішні дівчатка, зафукали автора. Люди знайшли одне одного, їм так комфортно. Ви, мабуть, усі тут ходите по-маленькому райдугою, а по-великому метеликами. І при цьому пахне тільки трояндами
Как бы не обязательно про свое дермо сообщать посторонним
Молода і нерозважлива• 04 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Українці 🇺🇦
Появление флага в этой теме вообще лишнее...
Мало того что вы общаетесь как быдло, так Вы еще и выставляете это напоказ людям, испанский стыд