Головний кошак• 04 августа 2023
Терміново потрібна порада мам підлітків
Дівчата допоможіть порадою. Я мама доньки 13,5 років. Вік важкий. Але домовляємося. На вулицю не вийде поки в кімнаті хоча б на полу речі не валяються. Є обов´язки по квартирі. Навчання це моя біль. Бо якщо б я не перевіряла уроки, фіг би вона вчилась. Гуляти зараз дозволяємо до 22.00. Вже декілька років у неї є подружка. Ми і родинами дружимо. Вона весь час з нею. І ми беремо ту дівчинку з собою якщо десь їдемо. І ті батьки мою теж беруть. Все добре. Рік тому вона попросила мій номер робочого мобільника зареєструвати інсту. Бо її сторінку блоканули. Я номер дала. На робочому телефоні взагалі нікуди не входу. Він тільки на прийом дзвінків. Сьогодні вирішила почистити пам´ять. Заходжу бачу цю інсту. Думаю видалю. На фіга вона мені якщо я туди не заходжу. І тут бачу а там сторіс світиться на сторінке. Я дивлюсь цю сторінку і розумію що це моя малая . Дівчата ((( Боже. Щоб ви розуміли я до цього часу думала що вони тільки вдвох гуляють і тільки у себе на районі. Я зайшла в збереженні сторіс.... Вони гуляють з якимись компаніями. Лазять по підвалах. Мати трьохєтажні. Щоб купила не побачила але фото з цигарками є. На пацанів вішається. Щоб до неї вони лізли не побачила. А потім було сторіз як вони маршруткою їздили дуже далеко від дому. В ТЦ гуляти. Вони нічого поганого там не робили. Але сам факт. Самі ... Дівчата що мені робити? Так. Я не з Марса. І я розумію. Підліток. Але прийняти не можу що вона зараз так себе веде. Зізнатися їй що я все бачу, не простить ніколи. Образиться. Хотіла забрати телефон, планшет в не випускати з дому. Але скільки це триватиме? Рік, два ? Що мені робити. Вона через годину прийде додому , що казати. Не знаю. З приводу як себе поводити розмови щодня. Вже тиск піднявся
Ответ дляХропочка з гривкою
А можно прочитать о будущем? Я предполагаю, дети, которых прессуют, уговаривают, вырастают во взрослых, которые считают прессинг нормой.
Вы неверно поняли слово прессинг. Сын выполняет кучу обязанностей, но муж его всегда хвалит по делу, и строго воспитывает , если загоняется. А так и машину учится водить , и помогает плитку класть , и подрабатывает , чтобы знал цену деньгам.
НашлаПерепискуМужа• 04 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Давайте объективно. В голове мальчики, гульки херульки. Я с ней все лето занимаюсь алгеброй , что не спроси ни фига не знает. Табель принесла не ниже 9. Тогда вопрос. Откуда эти оценки ? Мне то понятно как их ставят. Я ей все время говорю. Чтобы была независимой. Чтобы сама себя обеспечивала . А для этого надо учиться. Получить образование и т.д. А она мне А я буду блогеров. Они много зарабатывают и не учились некоторые
Вы алгеброй только лето пересрали. А знать ее она навряд будет ((
НашлаПерепискуМужа• 04 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Тобто нічого сьогодні не казати ? Виходить що вона взагалі мені нічого не каже. Я кожен вечір питаю як погуляли ? Все добре. Каталися на самокатах. Там десь кішка в підвалі народила. То вони їжу їй носять. Ось і все
Ребенок учится жить. Она не растения
Головний кошак
• 04 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Та вроде как наоборот. Хоть в уравнениях разбираться стала
Головний кошак
• 04 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Что именно тебе прикольно? И тд Я так понимаю, там мало понимания, что это человек, пусть и опустившийся. В нашей стране не обязательно быть виноватым в таком состоянии. Но нужно проговаривать такие моменты.
Прикольно выложить сторис с ним. Я начала говорить Ну это же человек и т.д. А она Ну начинается...
МУСЯкомарова• 04 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Автор, вы похоже, хорошая мама. Отпустите ситуацию. Не говорите ничего. В остальном уж как получится. Дочка вас слушает, убирает, математику учит.
Хропочка з гривкою• 04 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
Я бы посоветовала обратиться к психологу. Я, как ребенок родителей из ссср, тоже не все правильно делаю и понимаю. Психолог сильно помогает, не хочу чтоб мои дети имели мои комплексы, или боялись меня.
МУСЯкомарова• 04 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Психолог научит человечности? Не думаю
Хропочка з гривкою• 04 августа 2023
Ответ дляLike-995b
А, так это не прессинг. Папа учит, при чем, находить рядом, а не указывая куда пойти и что там сделать. Молодец.
Добро с Кулаками• 04 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
А як не засуджувати ? Якщо вона каже Мама дивись ми бомжа сьогодні фоткали . Я дивлюсь фото. Лежить бомж на землі. І що мені сказати ? Ой які молодці ? Я звісно спитала де ви його знайшли,чого там лазите . Бо то якась стройка була
А чого вони його сфоткали? Яка причина була? Чого це їх хвилює? Як думають, чого він став бомжем?
І далі можна розповідати самій, що і до чого, по її відповідям. І це не засудження буде. А пояснення і навчання
А ви відразу засуджуєте
Самі не пояснили, не навчили, але засуджуєте ....
А ви відразу засуджуєте
Головний кошак
• 04 августа 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
А ви відразу засуджуєте
Того шо лазили по кущам та заброшкам а він там лежав пьяний за забором . Виставила сторіс як вона виразилася Попонтоватися перед друзями. На питання як вона думає чого він став бомжем ? Відповідь Захотів і став . Все.
Добро с Кулаками• 04 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
То їй не подобається, що він п´яний?
А вона б так хотіла?
Чи не думає вона, що одна з причин це алкоголь?
Це я так, накидала за секунду ідей для розмови і роздумів про життя.
А ще є варіант, щоб він не спав, а вони там лазять, міг бути агресивним, напасти на них.....
Та варіантів безліч.
Ви її не вчите, не розмовляєте по ситуації. Вона підліток- у неї виклик, гормони.
А у вас- все
А вона б так хотіла?
Та варіантів безліч.
А у вас- все
Єдина Країна• 05 августа 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Вы ее ограничили во времени, а она все успевает))
Моей только 13 будет, знаю, что познакомились с компанией, один мальчик оказывал ей знаки внимания, но ей он не понравился и они перестали общаться. И она мне все сама говорит.
Я постоянно разговариваю с ней, и о сексе тоже, о том, что она всегда может сказать «нет», что все, что она делает должно быть только ее желанием и никак не давлением со стороны.
Ездить в ТЦ сама позволяю, так проще, я знаю куда и с кем она поехала.
Бывало, что и школу прогуливала, я это тоже обговаривала с ней. У нас есть психолог, она сильно помогает, мне в том числе, когда что-то случается, первым делом ей пишу, не хочу чтоб дочь отдалилась и боялась мне довериться
А как вы начали разговор о сексе? С чего?
Хропочка з гривкою• 05 августа 2023
Ответ дляЄдина Країна
Лет в 8 ей была куплена книга Ярмоленко «малечі про інтимні речі». Мы ее читали, если ей что-то было непонятно, то я могла объяснить. Никогда не врала в ответ на вопрос откуда она появилась, тем более, что еще есть младший брат и процесс его вынашивания она наблюдала. Она не боялась вообще говорить на эту тему, мы никогда не стыдили и глаза ей не закрывали, если в телевизоре кто-то целовался. Все началось издалека. Сначала были мамина клеточка и папина клеточка растут у мамы в животике. Потом они стали яйцеклеткой и сперматозоидом. А потом возник вопрос как сперматозоид попадает маме с животик. Примитивно объяснила процесс.
На равных, относительно, конечно, начали говорить может пару лет назад. С чего началось, хоть убейте, не помню.
БальзаковскийВозраст• 05 августа 2023
що тут дивного? Можна хоча б без цього ниття «я в щоці!!! Боже, дівчата!!!?»
БальзаковскийВозраст• 05 августа 2023
Ответ дляГоловний кошак
В 13 я вже зустрічалася з хлопцем. Перше кохання на все життя. Але не лазила по підвалах з непонятною толпою
Це ще гірше