Галя-краля• 05 августа 2023

Зараз всі такі правильні.

Фукабть на часник майонез і решту. А я навпаки люблю застілля де буде і сирок з часником, і Олівʼє, і торт печінковий а то все майонез і часник…) і канапки з шпротами люблю. Оті всі модні сніданки з червоною рибою і авокадо 🥑 для мене то якось більше понтів в тих інста.. хоча звичайно є люди які дійсно люблять так)
А ще на другий день накривати той самий стіл, моя любов) а оце суші і вино то не моє ))
А ви що любите?
Like-995b• 05 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
У гості не запрошуєте?
Є пляшка шампанського
Приходите с пивом)

Like-995b• 05 августа 2023
Ответ дляГаля-краля
Можна до вас на вечерю? Я прийду не сама а з просеко
😎 приходите))
вАлнуюся сильнА• 05 августа 2023
люблю вино без суші
вАлнуюся сильнА• 05 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Тут все фукают
та прям всі...
вАлнуюся сильнА• 05 августа 2023
Ответ дляБабка-байкерша
У гості не запрошуєте?
Є пляшка шампанського
під смажену картоплю?
Чупокабра• 05 августа 2023
Люблю относительно правильное питание. Много овощей и фруктов, рыбу, морепродукты, нежирное мясо, творог , молочные продукты, яйца, зелень. Майонез, чеснок и вообще жирное и острое не люблю.
Глубоководная селедка• 05 августа 2023
У мене перекус бутерброд з салом і огірком
Майструю крила• 05 августа 2023
І суші і майонез люблю
І можна навіть одночасно )
_Астрея_• 05 августа 2023
Люблю чеснок, майонез, суши, оливье,..
А да, и похудеть бы надо. Килограмм на двадцать)

ДелайКак_Я• 05 августа 2023
Все життя їла жирне, жарене, з майонезом і іншими соусами, але за два роки повністю від цього відмовилась. Так добре моєму жкт ще не було) тому я зараз серед тих хто фукає на майонез, але наспрсвді тихо заздрить вашому печінковому тортику🤭
Принцепесочка• 05 августа 2023
Все люблю,правда дома майонеза не бывает.
Я нє Матрьошка!• 05 августа 2023
Я теж люблю, але не можу таке їсти, в мене цілий букет по ШКТ((, як тільки щось з´їм таке або поїду в село до родичів, а там застілля і все таке жирне.
Так що діло не в тому, що фукаю, не можна таке їсти часто.
Блакитна устриця• 05 августа 2023
Я деякі продукти не переношу. Типу молоко, дуже жирну їжу, гриби, м´ясо..
Але часник готова додати всюди.
Авокадо люблю лише у вигляді гуакамоле (де цибулі побільше 😂).
woman Warrior• 05 августа 2023
Я неправильная, но все жирное мне не нра, а майонез я вообще как пишево продукт не воспринимаю.
Шальная коклетка• 05 августа 2023
Це класно, що люди відстоюють свій смак. Я не їм майонез і шпроти, так що теж ігнорувала б таке на столі. ))
comeonbabyloosecontrol• 05 августа 2023
Я б щас навернула отэто плавленный сырок, яйцо и чеснок с хлебушком и чая мммм кайф, но и от роллов не отказалась бы, или от бутербродиков с рыбкой и авокадо.
Просто на улице +35, и надо идти в магазин 🤣
Блакитне небо• 05 августа 2023
А я все люблю) і туда і сюда як то кажуть 😁😁
Дона Ко Ко• 05 августа 2023
Я одна з тих, кому від часника іноді погано. Зараз за кордоном, тут він взагалі смердить... але сухий часник прекрасний. Старший син просить всюди додавати. Хоча сало солю зі свіжим. А для мене особисто страшенне фу курка. Перші страви варю з індички та кроля, телятини. Але курка всій родині, ось такі ми дивні... так що все індивідуально. І моя любов шпінатове пюре з яйцем як гарнір, можу кожен день їсти.
100pudov• 05 августа 2023
Блин, а я все люблю..но ненавижу готовить. Мой максимум бутерброд и то что не нужно готовить.🤣

Like-995b• 05 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
та прям всі...
Я имела ввиду всё))
Та прям багіня• 05 августа 2023
Я очень люблю помидоры и сырое-чесночной заправкой.
Оливье обязательно только на Новый год, как тралиция
Эта_Шикарна)• 05 августа 2023
Я люблю майонез с чесноком. Но ощущаю тяжесть и неприятно после такого, от чеснока потом во рту вкус не очень и от этого неприятно. Поэтому не ем. А суши и вино - ну реально вкусно, без понтов, и рыба вкусно и авокадо. А и еще бургеры люблю, пиццы всякие
Рекламама• 05 августа 2023
Гречку люблю, ее многие прям ненавидят. Филешку обожаю, тоже все фукают, что сухая. Творог, яйца люблю, всю зелень, бобы, кукурузу. Рыбку тоже люблю и авокадики.
Майонез не люблю
Ду да ду да ду• 05 августа 2023
Не люблю майонез вообще. Оливье готовлю для мужа на НГ
Люблю устрицы, морепродукты, пельмени, коньяк, ром, красную рыбу с авокадо, ризотто с белыми грибами.

Вообще могу есть все.
Бабка-байкерша• 05 августа 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
під смажену картоплю?
Ну, що маємо, те маємо
Якщо все ж запросять, то я в магазин забіжу, ще доберу що треба
Дівчата завжди домовляться
Коленная ложечка• 05 августа 2023
А я люблю и все что вы описали и авокадо с рыбой,суши и тд
не люблю я только сладкое 😁