ТочноБудет• 06 августа 2023

Киев. Дикари за рулём.

Блин нигде ни в одном городе Украины не видела, чтобы во дворе жилого дома, где на каждом этаже спят дети, сигналили просто так водители машин в 23:30 ночи Вот откуда здесь столько быдла???
90x60x90• 06 августа 2023
А ви всюди побували?
Такі є скрізь, а тут просто всі в зборі.

автор ТочноБудет • 06 августа 2023
Ответ для90x60x90
А ви всюди побували?
Це точно, що всі в зборі Ні не всюди, але після життя в Західній України контраст у всьому, в першу чергу відношення одного до одного.
Лизочек• 06 августа 2023
Жили в Киева когда-то два года, ни разу такого не было
Коленная ложечка• 06 августа 2023
Чого це приїхали? Місцеві.
автор ТочноБудет • 06 августа 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Чого це приїхали? Місцеві.
Не казала, що приїхали, місцеві такі ж самі.
Mira29-c3c3• 06 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
Авторко,то не залежить від місця проживання ,то залежить від самої людини
Сон і дрімота• 06 августа 2023
Меня в принципе удивляет зачем сигналить, если у каждого есть телефон🙈 люди - такие ленивые твари, что уже даже позвонить не могут
Коленная ложечка• 06 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
Думати, що Київ весь такий рафінований, бо столиця - наївно. Місто як місто, звичайне.
ЛеньГуглить_правда• 07 августа 2023
Автор, на сході Німеччини в порівнянні з заходом теж автобидло...

жінка незаміжня• 07 августа 2023
Ответ дляТочноБудет
*Захід України