Розумна Губка• 07 августа 2023
Детские футболки Некст с оленем кто-то покупал?
Они подойдут для чахлыка невмирущего?)
Рубашки с оленем - это единственные пока найденные среди многих брендов, которые нормально сидят на параметрах 130/20кг. Вот думаю, а футболки стоит попробовать?
ПыСы: если вдруг зайдут мамы худюсек, то от души советую футболки и лонгсливы name it, мое дитя пока только в них и ходит
Бабо-лебідка• 07 августа 2023
Купую все в Next, мій теж «дрищик» але все ок, правда часто на розмір менший носить ніж є на даний момент , зараз 8 років багато чого носить на 7 років.А так все ок 🤷♀️
Розумна Губка
• 07 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Мій височенький, на рік більше носить, але дрищ. Звичайні футболки з розділу 3міс-7р заширокі були. Тільки рубашки оті підійшли
Ответ дляРозумна Губка
Так, вони. Там одні такі з оленем
о, вони суперові!
тканина цупка і одночасно м’яка. я таких ще не бачила.
на 130 напевно краще підійдуть ті що 128
мій 135, купила 134, вони такі...трохи оверсайз.
але якість офігенна, не пошкодуєте
взагалі можу зараз поміряти, щоб вам було легше орієнтуватись
але якість офігенна, не пошкодуєте
Розумна Губка
• 07 августа 2023
Ответ дляrybka21
авторко, довжина від верхньої точки горловини - 55
під руками - 40
це 134
під руками - 40
це 134
Ох, дуже-дуже дякую! ❤️❤️❤️