кнопкодав• 06 августа в 12:58
Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми
Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Трейдер кріпти• вчера в 08:16
Ответ длякнопкодав
Я и у нас немного ужасных встречала
Кому как, на мой взгляд большинство наших сокращений только портят имена.
Оновлена версія• вчера в 08:37
Ответ дляВільнаНазавжди
Явно сад за пределами Украины .
Имена все суперские.
Да, за пределами))) Но сад Украинский. Дети из Одессы в основном.
Оновлена версія• вчера в 08:39
Ответ дляВилосипедниця
Саша це теж доречі з радянщини тягнеться.
Всі ці маша, паша, Саша, Катя і тд
Олександр це Олесь, лесик, Сашко.
Але не Саша!
В мене в сестри Олександр, йому 18 років і всі 18 років він Олександр, в родині його називають всі Лесик або ж Санчо
Всі ці маша, паша, Саша, Катя і тд
Олександр це Олесь, лесик, Сашко.
Але не Саша!
Какая жесть.
Леди Г• вчера в 10:25
Ответ дляФиктивная
Ну слухайте, вчитель, наприклад, або вихователь захоче проявити добре ставлення, похвалити, всіх ласкаво, а когось Леонід...
Может, там мать разрешит сказать Леонидик
Леди Г• вчера в 10:52
Ответ дляЗвоночек
От і я не розумію 🤷♀️ Анна та Нюра як на мене взагалі нічого спільного окрім однієї «а»
А букву Н не заметили?
кнопкодав
• вчера в 12:37
Ответ дляЛеди Г
Лучше молчать уже, а то озвереет еще
Оновлена версія• вчера в 13:11
Ответ дляЯНаПэПэ
Так донька ж не в Тамбові.
У мене Григорій. Він Гриць, а не Гріша. Ми ж в Україні, а не в уфі. Зросійщених поправляємо. Без агресії. Ну але ми центральна Україна, у нас отих з спецщелепами небагато.
Гриць, ужас какой-то
Оновлена версія• вчера в 13:18
Ответ дляЛеди Г
Санчо
Господи. Чего тут только не прочитаешь.
Санчо Панса))
Тетенька просто не знает, что это испанское имя, уменьшительное от Сантьяго
Леди Г• вчера в 14:08
Ответ дляЯНаПэПэ
вас так викручує від українських імен? А чому?
Санчо - это украинское имя
Вы больная? Хотя знак вопроса точно лишний
Леди Г• вчера в 14:11
Ответ дляЯНаПэПэ
ну хто б сумнівався. Катюшшшшшшшшша.
Як змія просичала.
Російські скорочення загальнопопулярних імен - таки жах.
Як змія просичала.
Дам вам подсказочку: не разговаривайте и не будете слушать сычание змеи
а заодно и смердеть не будет. Все окружающие вас люди будут счастливы!
Леди Г• вчера в 14:16
Ответ дляБулку Дай
Вы так отчаянного пытаетесь отстроиться от русскоязычных, что готовы бедного ребенка грыцем называть. Зато вашему ребенку во взрослом возрасте всегда будет о чем поговорить со своим психологом)
Так оно больное, вы ж видите. Сычит, пока санитары отвернулись
Леди Г• вчера в 14:25
Ответ дляОновлена версія
Санчо Панса))
Так оно, хворое, мне написало, что это украинское имя
Оновлена версія• вчера в 14:28
Ответ дляЛеди Г
Я видела))
Оновлена версія• вчера в 15:49
Ответ дляКопуша
А вже як діточки називають вчителів, то жах. Просто ’вчителька’, це наймиліше)) Причому у мене середні і старші класи. Плутають імена і по-батькові. А одного разу назвали мене іменем нашого історика. Чоловічим іменем і по-батькові! Хоча на мені яскраво проявлені всі необхідні жінці статеві ознаки. Довге волосся, п´ятий розмір. Але НУШ дається взнаки, на жаль.
В нас в школі пані Марина, чи пані Світлана… тоже НУШ
Баррикадница• вчера в 20:20
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
А як правильно Марія?
Чи Річка?
Баррикадница• вчера в 20:21
Ответ дляЯНаПэПэ
Так донька ж не в Тамбові.
Грицю, Грицю, до роботи- пісеньку згадала )
ЯНаПэПэ• вчера в 20:22
Ответ дляБаррикадница
ще є про полуницю в кишені і вечорниці. Нормальне УКРАЇНСЬКЕ ім´я. але лакмус для росіянок. їх викручує.
Баррикадница• вчера в 20:23
Ответ дляЯНаПэПэ
Чему? Ну так в пісеньках українських імена такі.
Головне, що Тарасом не назвали, бо жити йому будо б тяжко.