#Пойду_кгадалке• 08 августа 2023

Де одягти дитину до школи

Дівчата зі Львова , де ви купуєте одяг до школи дітям: ринок, ТЦ , може якісь магазини? Може сайти порадите де не за всі гроші світу можна придбати шкільний одяг
Не люблю натовп• 08 августа 2023
На сайтах іноземних і українських виробників .
Ліплю вареники• 08 августа 2023
В інеті. Я на нексті беру все.
Чемна панночка• 08 августа 2023
Тут в продавалці, на шафі, некст ua.
Якщо в місті, то в Форумі, або Кінг Кроссі, або Вікторія гарденс-в вайкікі та ресерведі.
Нога на ногу• 08 августа 2023
А де ви раніше купували одяг дитині і чим відрізняється для школи від звичайного одягу?
А що таке?• 08 августа 2023
У нас в школі була форма. Навіть коли її відмінили. Але з війною все само скасувалось. Навіть не через онлайн - вчились більшість очно. Просто лбди то виїхали, то приїхали, багато впо.

Форму за 3 роки майже не носила. Тому купувати буду лише вишиванку.
Все інше звичайне. За літо виросла - щось на осінь все одно купуватиму, але це не будуть навіть чорні джинси.
Скоріш за все лосини, якісь кофточки не ’вирви око’. Поло не купуватиму класичне - не носить. Плаття теж не носить.
Спідниця одна висить ще з 1 класу і ще нормальна.
От рюкзак потрібно буде купити більш підлітковий, бо жорсткий Кайт вже не хоче носити.

Я навіть з канцелярії купила пару зошитів, пару ручок і олівців. Все.
Вумна, аж страшно• 08 августа 2023
Сінсей, некст , шафа, олх, клубок
Мама Карло• 08 августа 2023
Через Баера заказываю по дешевке
Кундалина• 08 августа 2023
Все купила на некст в 1 клас , дуже класний одяг