Оце так цабе• Изменено 08 августа 2023

Спілкування з колишнім чоловіком стосовно дитини

Підкажіть, як втовкмачити в голову колишньому чоловіку, що за дитиною (коли вона у нього) він повинен дивитись краще і піклуватись і передбачати наслідки?
Як ви це робите? Чи маніпулюєте, що не дасте наступного разу на зустріч? Чи як?
Була донька у чоловіка вчора. І замість того, щоб мені зателефонувати чи дитину відправити за трохи теплішим одягом, то він в тих легких шортах, що я її відправила і катав її вчора цілий день. Доньці в деякі моменти було холодно в ноги. Можна було і її саму додому відправити по більш тепліший одяг (зайняло б це 20-30 хвилин на все). Але ж ні. А я не очікувала похолодання і одягнула її як для погоди, що була в суботу чи неділю. Тепер соплі і простуда. А в неї починаються тренування і в нас поїздка ще на вихідні, ще і підготовка до школи , бо іде в нову з іншою програмою, то потрібно деякі нюанси зараз пройти по програмі. Мені тепер швидко виводити її в нормальний стан.
І такого плану зриви через його експерименти і поїздки не раз були. Це одна з причин чому ми розійшлись.
Підкажіть, як ви адекватне відношення до дитини привили колишньому чоловікові?
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Вы читали автора?
Ребенок заболел
Это не страдания, не сильно же. И еще не понятно почему не заболел, может быть мама кутает, раз летом заболел из-за того, что бы в шортах, это даже не футболка
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Я не из тех, кто желает из мужиков недотеп
Не додумался он
Он вообще не парился вопросом
Люди не могут обо всем парится, авторов я тоже не обвиняю
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ага, спасибо, что при минус 20 ума хватило у папаши шорты дочке не напялить
Тысячи лет эволюции для него прошли не зря
Ну, понятно, но вы осуждаете бывшего мужа автора потому что разрешил ходить у шортах в +20
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
не снимайте с себя ответственность и не перекладывайте ее на других. папа это не мама.
Вы последний фразой как раз и снимаете ответственность, лицемерие
Ручки-Крючки• 09 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Да, во всем виновата мама
Где вы такие беретесь
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
В поход?!!
Какой ужас!
Нечего пацану там делать!
Полностью вас разделяю - от этих походов одни неприятности: то комары покусают, то муравьи напугают, то солнце напечет, а эти игры с разведением костра вообще за гранью понимания.
Пусть сидит рядом с мамкой(так безопаснее), шпилит в роблекс и будет великим програмистом через 20 лет .

На фото моя дочь и ее подружка, никто на унитазах не сидел
👍🏼, тоже не понимаю и скорее даже опасаюсь таких людей. Все им не так, пошли не туда, не с тем, пришли не туда, не то делали. Я уверена, что куда бы не повели сына автора клиента, ей все равно бы все не понравилось. Или настолько сильна обида на муж, или просто такой токсичный человек
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРассказница
Ну у вас діти одягнуті не для походу. Так, прогулка на годину.
В поході можна переодягатись
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Что не додумала?
А если ребенкс комар укусит, тоже маме с работы звонить уточнять каждый час и давать инсьрукции?
А, нет, с утра дать аптечку на все случаи жизни от укуса до перелома, 6 комплектов одежды, еду собрать для перекусов, можно еще охрану и няню с ними отправить, ведь взрослый человек, отец ребенка, не в состоянии соориентироваться по элементарной ситуации, ему все заранее надо извне предусмотреть, другим взрослым.
И хватит оскорблять ребенка, если своих мозгов нет, чтл девочка может при папе бояться пикнуть, потому что он ее может обижать, бить итп, то да, она лишний раз не пожалуется, что холодно.
А что если кусает комар, то что-то надо делать?
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
- це стосовно тренера на зборах, який слідкує за кофтами)))
+
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляНічна ненажера
Ніяк ви його не привчите, я привчилася наперед все передбачати. Сину 11 років і як він одягнений я вирішую, тато тільки гуляє. Може навіть не погодувати за цілий день, як потім каже ’Він же не просив’. Тому коли віддаю сина йому, кажу: ’Оце штани, якщо напишу, переодягнеш, і не забудьте пообідати і т.д.’ Так у всіх нерви ціліші, а дорослу людину не переробиш.
Це якийсь капець. «Як сину одягатися я вирішую». Тільки чого ція фраза стоїть. Син в 11 років не розуміє, чи йому холодно, чи тепло? В нього не має своїх відчуттів? Чи це ви самі його робите маленьким синочком?
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Да, во всем виновата мама
Где вы такие беретесь
Я не виню автора, именно в данной ситуации, я не считаю, что она должна было проконтролировать
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ви тут розвели бурхливу діяльність в темі. Всім вчора через роботу та тренування я і не відповідала. Багато всього понаписували. Можливо сьогодні ввечері персонально і повідповідаю.
Стосовно всієї ситуації, то дитина сьогодні вже з осипшим голосом. І нікого я не кутаю, вона і в мене може пройтись по вулиці легко одягнена, але потім обов´язково в тепло.
А тут...
В той холод, що був у понеділок, температуру не знаю, але всі одягали одяг з довгими штанінами та рукавами, колишній потягнув купатись дитину (на фото хмари і вітер), потім з мокрою головою ще вони ходили по парку (у доньки довге волосся)...
Ось результат і вийшов такий....
Ручки-Крючки• 09 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А отец ребенка что должен? Гордо носить чл@н между ног и все?
Ситуация поменялась, погода изменилась, а ему просто пофиг
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Але основне, що мені хочеться сказати.
Не розумію, чому є мами/жінки, що захищають тата/чоловіка і вигороджують його. Чому тільки мати дитини повинна про неї піклуватись?! А тато як? Він тоді для чого?
І коли дитина з батьком, то невже всі моменти я можу передбачити? Невже я могла передбачити що він потягне в таку погоду її купатись, а потім ще годину буде водити по красивому парку з мокрою головою, замість того, щоб зігріти і висушити?
Це про голову на плечах!
Але завдяки цій темі, то я розумію, що в нашому суспільстві повільно виховуються хлопчики, які нічого не повинні і нікому. І моно чоловіка так виховали і ви так виховуєте синів і так виховуєте своїх чоловіків. То навіщо вони взагалі потрібні? В мене тепер проблеми, через те що йому в воду захотілось влізти....
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
І? Хто тоді винен? Тільки не кажіть ніхто!
Певно дитина....

Невже дорослий чолов´яга не знає нічого про простуди і переохолодження???
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
І стосовно ’через це ви і розвелись’ або ’ви дотошна’:
то хіба я створюю тут теми про це щотижня чи щомісяця чи за цей рік? Хіба доколупуюсь і розмовах з ним про це? Чому ви постійно додумуєте? Що за.....!!!
Ви просто не знаєте його і не знаєте всі моменти. Почитайте моє повідомлення про підлітковий велосипед для дошколярика і відсутність шолома і поїздки по дорогах і це на всі сфери життя поширьте! Можливо тоді вам трохи стане більш ясніше. Кейсів, як модно зараз говорити, тобто ситуацій було дуже багато, і це потрібно про це книгу писати щоб все обговорити. Але я цього не хочу.
Свої недоліки я знаю і працюю над ними і намагаюсь змінюватись. Але хочу, щоб якщо він бере кудись дитину, то щоб він і відповідав за неї!
І, нажаль, заборонити йому зустрічі з дитиною не можу. За законом так.
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Не всі діти вчасно відчувають/реагують на дискомфорт. Моя тільки нещодавно (а їй 8 років) почала говорити, коли їй холодно або жарко. До цього часу - мовчки пітніла/трусилась від холоду. Але нічого не казала, сама свій одяг не знімала/вдягала у відповідних ситуаціях.
Тут на форумі (років два назад статистику робили) найбільше жінок від 50 років. Тому вони вже давно не пам´ятають якими бувають діти в цьому віці.
Дякую за ваше повідомлення.
Моя донька також жодне прохання сказати не може. Тобто попросити допомоги в будь чому вона не може....і так було і маленькою і зараз, і я нічого не можу з цим зробити(((
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Читать умеете или вас лишь бы накинутся? Я написала, что считаю, что НЕ должна автор была контролировать
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Певно дитина....

Не дитина, а мама, що так закатую дитину, що влітку від вітру вона хворіє. Про переохолодження йшла би річ, якби на вулицю було б -10, а не +15–20. А в цій ситуації мови про переохолодження просто не може бути, ти більше дитина ще й спортом займається
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Давайте примеры, я буду говорить кто прав кто нет
Давайте. Бо ви тут себе суддею виставили чомусь.
1. Завести в прохолодну погоду дитину на пляж і дозволити купатись. Потім з мокрим довгим волоссям і легко вдягнутою дитиною ще годину гуляти в хмарну і вітряну погоду і потім ще годину їхати додому в транспорті ( голова, тобто волосся все ще мокрі були). Хто винен в цьому: мама що не сказала - не купатись; чи тато що потягнув купатись і не забезпечив тепло після цього?

2. Дошколярика посадити на підлітковий велосипед і без захисту, шолома, без навчання ПДР потягнути на дорогу з автомобілями наражаючи на небезпеку дитину. Вдома потім звісно скандал між мамою і татом. Хто винен?
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Про шолом справді погана ситуація, треба тему через це створювати, тоді би вас всі підтримали. Але ви чомусь більше обозлились через шорти +20
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Дякую за ваше повідомлення.
Ви думаєт ті кому 50+ заходять в такі теми?
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
То не придумала - нормально ребенка собрать . Вот и все. Хватит мужика обвинять, может там мама доцю лупит,кто ее знает
Зранку була жара і жодної хмаринки не було видно. Тому дитина була одягнена на жару.
Погода змінилась після 10.00 різко.
Будинок чоловіка сусідній з нашим. Ключі у дитини є. Можна було прийти і взяти потрібний одяг - це 15-20 хвилин на все.
Запасний одяг- на забруднилась дитина- у колишнього є. І там були бріджи для дитини. І тепліша кофточка повинна була бути. Можна було їх і одягнути...
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе

В 2 ситуації вічно з батько винен. А в 1, майже у всіх таке було, з друзями і не так робили
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Ви читали, що вони покупались в таку погоду і ходили ще мокрими потім?
І де ви всі взяли, що якщо дитина займається на тренуваннях, то вона аж так сильно загартована?
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Про купатись, то мінус. На рахунок звідки взяли, звідти, що спорт дітей загартовує, але звісно якщо і батьки не кутаюиь
автор Оце так цабе • 09 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Це все разом. Про шолом ситуація залишається. Кожного разу страшно, що вони будуть їздити так. Цей раз не їздили.
Зараз сама вчу дитину, що можна, а що не можна на дорозі. Він не вчить....
БальзаковскийВозраст• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Це правильно
пу_пугренчик• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Але основне, що мені хочеться сказати.
Це про голову на плечах!
Вы правы сто процентов, вас заклевали тетки, которые даже не осощнают, как глубоко они увязли в патриархате.
Хорошо, что вы с ним разошлись.
А у ребенка спросите, почему она не призналась, что замерзла, может папаня ее обижает, кричит.Не воспитывайте ’ удобную’ девочку, которая потом будет ’ мудрой’ женой и советчицей.
Пусть будет просто счастливой и умеет сказать о своих неудобствах.
пу_пугренчик• 09 августа 2023
Ответ дляОце так цабе

Боже, там бесполезно что-то писать.Там мужчина это Бог, непогрешимый Бог.
Все бабы у нее мечтают родить 10 детей, забирать у мужчин их ’ громадную’ зарплату и сидеть по 20 лет в декрете, вечно беременная и с дитем на груди.А работать( офис, сидишь под кодером, деньги платят, не рыгаешь, сиськи никто не кусает), это женщины не хотят.
Причем все до единой.Без тсключений.