ПП-шница• 08 августа 2023
Estro босоножки
Как Вам? Стоят недешево, но удобные
Татьяна -3329• 08 августа 2023
Вам на розмір більше потрібні. Так здається. У вас широка ніжка в порівнянні з босоніжками
ПП-шница
• 08 августа 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Теж закралась така думка, але боюсь, що на розмір більше нога буде виїжджати вперед(
ПП-шница
• 08 августа 2023
Ответ дляЛасую колобками
У них якісне взуття
Так, маю деяке і воно дійсно носиться яудово
ЯяяКакаджамбо• 08 августа 2023
Ответ дляПП-шница
они классные, но малы вам
Госпожа Белладонна• 08 августа 2023
вся обувь от Estо, на мой 36 размер, всегда отлично носилась и никогда не натирала.
ХуАнита• 08 августа 2023
Естро це лотерея, маю пар 6 чи 7, одні носяться чудово, як нові, інші мотлох((
Ціни, нажаль, підняли добре.
Саме з босоніжками мені і не везло, 2 пари і не прожили сезону, такі не купувала, виглядають гарно, але є сумніви у якості, мала схожі.
Ціни, нажаль, підняли добре.
ПП-шница
• 08 августа 2023
Ответ дляКрасота неземная
вони на вас конкретно малі
Дякую, іноді треба погляд зі сторони🙏🏻