Матраскин Брат• 08 августа 2023

Коли привітали всі, окрім того, від кого чекала

Ні, настрій вкрай не зіпсувало. Але ж.... Все рівно так не приємно (
Чому так?
Тепличная• 08 августа 2023
Так еще обед только, поздравит
Кракадэ• 08 августа 2023
Може ще не вечір))))
А взагалі знаю як це боляче
Тому як би там не було,а висновки потрібно зробити
Нехай щастить• 08 августа 2023
Кого ждала?тома харди
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляКракадэ
Може ще не вечір))))
А взагалі знаю як це боляче
Так, висновки зроблені.
Мстящий за Зайца• 08 августа 2023
А у вас є список і ви відмічаєте? :) я на такі речі навіть уваги не звертаю. Наскільки я цінна іншим людям видно по їх вчинкам, а не словам на ДН.
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляНехай щастить
Кого ждала?тома харди
Кіану))
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну знаєте, коли саме коханий не привітає воно і без списку видно
Десь так, але...• 08 августа 2023
Тю,всякое бывает.
В суете и в ситуации сегодняшнего времени,мало ли что может быть.
Не возлагайте на других свои надежды ,люди о них не знают.Как итог вам не приятно,а люди даже были не в курсе.
Спасу мир• 08 августа 2023
Всегда так
Кракадэ• 08 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
До чого тут список
Якщо дівчина ,наприклад,чекала поздоровлення від конкретного чоловіка
Сокодавка ще та• 08 августа 2023
Внесла в черный список в телефоне.
Застряла• 08 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Всегда так
Не всегда
Щира українка• 08 августа 2023
Значить, не так ви й потрібні йому. Розумію, що це боляче й неприємно, але тут нічого не вдіяти, прийняти і жити далі.
Ви не перша й не остання. Пам´ятаєте ’День рожденья’ у ’Чай вдвоем’?
Мстящий за Зайца• 08 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Я би у коханого поцікавилася, чи все у нього гаразд. У мене колись чоловік забув про річницю, а потім виявилося, що у нього серйозні неприємності.
Дюагональ• 08 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ааааа. Ну у мужчин к датам такое отношение. Они на каком то подкорковом уровне их попросту забывают Есть мужчины, которые не забывают, но это исключение
Мстящий за Зайца• 08 августа 2023
Ответ дляКракадэ
До чого тут список
Люди не для того, щоб виправдовувати наші очікування.
Я така бойова• 08 августа 2023
Знайшли, чого перейматися?
У мене є товариш, який завжди все життя мене вітає, а минулого року не привітав, але я знала, що може і не зміг. Зате приїхав через тиждень в офіс з букетами і побратимами.
Я була щаслива їх бачити усіх цілими.
Вся в кредитах• 08 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Кіану))
Так чего вы хотите- 57 лет мужику, спит еще, наверное…
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ну да, різниця в часі, в віці. Тоді не буду сумувати)
Щира українка• 08 августа 2023
Ответ дляДюагональ
10 років назад це може й було було виправданням. Зараз про ДР нагадують від вайбера до фейсбуку.
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляДюагональ
Дійсно)
Тільки для таких зараз є фб. Який нагадує навіть якщо забув. І він з самого ранку онлайн періодично
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Іноді навіть думаєш, що не так ті люди і потрібні
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляЯ така бойова
Знайшли, чого перейматися?
Я була щаслива їх бачити усіх цілими.
Ви різницю між товариш і коханий відчуваєте?) Чи так, аби написати
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляКракадэ
До чого тут список
Ну потрібно ж знецінити . А тут автор і так засмучена. Давайте її це дозасмучуємо) ти диви, очікувала вона. Хочеться перехочеться
Я така бойова• 08 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ви не написали в темі, від кого чекали конкретно, це раз.
Чому він зараз мій товариш, ви не знаєте, це два.
Вітаю вас з Днем народження, хоч ви зла і сердита зараз на весь світ, це три.
Аноним НаВсеГда• 08 августа 2023
Не расстраивайтесь! Вангую - Вас ждёт приятный сюрприз, ещё не вечер , лучше ждите во всей красе , а не с кислой миной ). С праздником
Кракадэ• 08 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Не кажіть
Тут вміють підтримати)
ПампушОК• 08 августа 2023
У вас ДР? Поздравляю! Не печальтесь, желаю чтобы тот самый обязательно вспомнил и удивил приятно))
автор Матраскин Брат • 08 августа 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую 😊.
Малая Налегке• 08 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
А ви що не знали що тут гримзи сидять ?вони то і слова ,,кохати ,,не знають ,це ж базар тут ,не засмучуйтеся,коли буде все одно на нього-буде робити все щоб увагу привернути,на жаль ,а зараз псувати настрій не треба ,ви в себе одна