Полуничка• 08 августа 2023

Як думаєте, можна зізнаватись в зрадах?

Ви зізнавалися в зрадах колись? Не пожалували?
Мошей ницца• 08 августа 2023
Мені зізнались. Неприємно, бо пройшло півтори роки з першого разу, як каже чоловік. І місяць назад. Всі жінки різні

5cmhybyna• 08 августа 2023
зраджують лише душею. А у мене просто секс
Совбез• 08 августа 2023
Якщо хочете розбігтися - зізнавайтесь.
Знову Я• 08 августа 2023
Можна і навіть потрібно, але зрадникам це не вигідно, тому більшість зраджують і мовчать.
Жінка з перцем• 08 августа 2023
Розумна людина, яка цінить свою другу половинку, не зізнається ніколи.
Совбез• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Навіщо? Я і чоловіку сказала, якщо раптом щось, аби я не знала.
автор Полуничка • 08 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Я не уточнила контекст. Я хочу розійтися з людиною. Але не знаю чи варто говорити причину чи просто вигадати щось типу «охолола» і тд….щоб не так сильно ранити
Знову Я• 08 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Ви мабуть хотіли написати не зрадить ніколи, а не ’не зізнається ніколи’.
Знову Я• 08 августа 2023
Ответ дляСовбез
Не всім потрібні поряд зрадники. Це Ваше рішення і бажання з таким жити, а хтось захоче будувати нові стосунки з іншою людиною, а не зі зрадником втрачати роки життя.

Жінка з перцем• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Ні, я те і мала на увазі, саме не зізнається. Для прикладу, мене не зачепить разовий секс чоловіка на стороні, якщо він прикладе всі зусилля щоб я цього не відчула і не дізналась. А ось зізнання обурить, тобто я так мало для нього значу, що він вирішив це все розповісти? Розлучитися можна і без влаштування ’королеви драми’.
КвартираЧья• 08 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Тобто ви думаєте добити чи не варто?
автор Полуничка • 08 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тобто ви думаєте добити чи не варто?
Якщо грубо казати, то так.
Жінка з перцем• 08 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Маєте бажання нанести сильніший удар? Чоловіки - це болючіше сприймають чим жінки.
автор Полуничка • 08 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Ні, не маю. Просто не знаю, дужн мучає совість. Я не люблю цю людину як чоловіка вже, але він мені дорогий як людина.
Совбез• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Якщо разова акція - знати не хочу, життя ломати не буду.

А якщо постійне *лядство, то я і сама побачу, не треба буде ніяких зізнань. Тоді звісно - прощавай.
PORKA• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Ещё и врут. Даже если совсем к стенке поставить - меня заставили, я не хотел. Она сама, а я не знал
Знову Я• 08 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Зрозуміла Вас і Вашу позицію. Але Ви ж розумієте, що не всі люди , як Ви? З рогами не всі люблять ходити. Те що нормально і добре для Вас не означає, що і для інших так) А хтось не захоче бути обманутою дурепою все життя.
Знову Я• 08 августа 2023
Ответ дляСовбез

Такі акції з часом можуть стати на постійній основі, але це Ваш вибір і Ваше життя. Якщо Вас це влаштовує, то добре.
Новопоштинская• 08 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Типу розлюбила, достатньо.

PORKA• 08 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Я не верю, что человек, которого не любят, этого не замечает. Он все видит, и чувствует, просто долго не может сам себе в этом признаться, не хочет открыть глаза и придумывает оправдание любой лжи, и сам себя утешает - показалось.
Признание - это как удар топором в спину. Всадите в благодарность за прожитые годы, за заботу, за все обещания вместе навсегда.
viter33• 08 августа 2023
Не можна, категорично не можна (якщо хочете залишитися разом з тим. кому зрадили)
Незалежно від причин зради
Бо таке практично ніколи не забувається
Совбез• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
В мене 2 шлюб.

Я точно знаю про що пишу. Ми більше 20 років разом і мій чоловік жодного разу мене не підвів. Я йому довіряю більше ніж собі. )
Ядвига Юсьлегко• 08 августа 2023
А зачем признаваться? После внезапной молочницы или вагиноза сразу понятно, что муж погулял. У вас разве не так?
Ядвига Юсьлегко• 08 августа 2023
Ответ дляЗнову Я
Что на постійній основі, хламидиоз, гарднереллез или молочница?
Знову Я• 08 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А почему бы и нет?) Судя по ответам в таких темах дамам проще закрыть глаза на всё и лечиться, зато муж рядом будет)
Володарка мрій• 08 августа 2023
Колись, мені тоді 19 чи 20 було. Він мені навіть ляпаса дав для красивого кадру
Угги_в_горошек• 08 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
А зачем признался вам ? Развода хочет или уверен, что вы простите ?
Угги_в_горошек• 08 августа 2023
Ответ дляЖінка з перцем
тот кто ценит свою вторую половинку , просто изменять не будет.
Угги_в_горошек• 08 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Можно сказать, что у вас кризис и вам надо подумать, разобраться в себе и пожить пока отдельно.
Пишна молодиця• 08 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Тоді придумайте щось. Тим паче ви ж не кидаєте його, бо зрадили, в зрадили, тому що вам байдуже