ЯНаПэПэ• 08 августа 2023

Какие и где мне покупать продукты, если я хочу питаться без глютена?

Это получается надо от всех продуктов отказаться? Я ем сметану, йогурты, рис, картошку, пирожки, батон нарезной, пельмени, пасту, овсянку, колбасу, сосиски, творог, сыр. Теперь это все надо вычеркнуть что ли?
Пуки-куки• 08 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Все верно. Из-за сахара ( это и мучное в том числе) клетки печени умирают и замещаются жировыми. Автор ест практически один сахар + мусор
Отож треба похудать печінку і сили добавиться
Ms. Сама прямота• 08 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Так уже, к сожалению, необратимые процессы. Спасти можно только оставшиеся здоровые клетки печени, если они еще есть.
автор ЯНаПэПэ • 08 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Чего? Я ем и мясо и рыбу, и гречку люблю. Просто привела примеры продуктов именно с глютена, что я тоже это часто ем.
білий туман• 08 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну я ей рассказала о себе и что врачи бессильны, она сказала, что то же самое было, как перешла на безглютеновую диету чувствует что стала человеком.
Тю, так может она про мясо: оно точно gluten free и реально может помочь при упадке сил. )
Ms. Сама прямота• 08 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
С того, что вы перечислили в старпосте. Это есть нельзя. Кроме качественной молочки.
Забрызжу ядом• 08 августа 2023
Есть полка безглютенового печенья, муки, макарон и тд и в бывшем мегамаркете. Печенье лучше сами пеките из рисовой муки
Сливочная пенка• 08 августа 2023
Ответ дляНебоброїдка
Ну я не їм глютен, не страждаю без макаронів, пиріжків, тортів. Детально розберіться в яких продуктах він міститься, продумайте меню, пройдіться по тим продуктам, які є у вашому раціоні і виключте небажане
А чого ви не їсте рисові чи гречневі чи кукурудзяні макарони?
Небоброїдка• 08 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
Нафіга вони мені? Й так повно їжі цікавої і смачної
РокерША• 08 августа 2023
Якщо срк,метеоризм,то для початку пробуйте прибрати явний глютен(пшеницю) з раціону-хліб,макарони,булочки,пельмені,вареники,печиво і тд. Скритий глютен(молочка,ковбаси,ліки і тд) можете поки лишити. Але молочку просто рекомендую прибрати,той казеїн і лактоза ні до чого при срк.лишіть трошки йогурту безлактозного,інколи сир безлактозний(є в атб польський),масло в каші. Купіть безглґтенову вівсянку,є в сільпо еловена,варіть каші-вівсяна,рисова,гречка. Картоплю тушкуйте,пюре на воді з олив і вершковим маслом,деруни,запікайте. Купіть собі кукурудз крохмаль і кладіть потроху замість пшеничного борошна і хліба.Якісь спецпродукти поки аж купувати не треба. Має настати полегшення,звісно,якшо це не целіакія чи целіакоподібний синдром. Тоді дієта має бути з суворим виключенням глютену
Marmu• 08 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Вот я взяла таблицу из инета.
Молочка і м´ясне не містять глютену, хіба у ковбасі у вигляді добавок. Рис-гречку можна. Дивний у вас список, пошукайте інший)
Ви з якою метою це робите? Якщо оздоровлення - то ковбаса явно туди не вписується
автор ЯНаПэПэ • 08 августа 2023
Ответ дляMarmu
У нас хорошая колбаса. Мясокомбинат не халтурный, много мяса, очень хорошие отзывы. Всякую бумагу под видом мяса не покупаем.
Marmu• 08 августа 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Сдайте на непереносимость анализ, если её нет, то отказ от глютена не поможет. Кстати, полгода была на безглютеново-безлактозной диете (хотя скорее безмолочной, ибо сыры/йогурты тоже не ела). Приходилось готовить только дома, включая всю выпечку, похудела на 20 кг. А сил не прибавилось.
Мені допомогло перший раз дуже сильно! Травлення налагодилось, і пропало здуття (живіт став плоский), дійсно було більше енергії. Але довго не протрималась, зараз знову пробую, на жаль, такого ефекту немає.
Marmu• 08 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Печінка може повністю регенеруватися, її можуть взяти навіть долю і пересадити іншій людині - і в обох вона регенерується.
Marmu• 08 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Глютен - це пшениця і жито. Звідки він у молочці? Хоча і сама молочка некорисна, така є думка, і я з нею погоджуюсь, завжди недобре мені після неї, навіть йогуртів-творожків. Можна лише масло вершкове та тверді сири
Marmu• 08 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Перероблені продукти, куди входить і ковбаса, дуже сильно не корисні, незважаючи на їхню якість. Максимально треба їсти продукти, як вони у природі - овочі, м´ясо-риба свіжо приготовлені. І загалом, почитайте літературу, її купа в інтернеті. Очевидно, що ви взагалі у цьому не розбираєтесь, без образ.
автор ЯНаПэПэ • 08 августа 2023
Ответ дляMarmu
Так мы это едим. Просто иногда хочется вкусное что-то.Колбасу могу раза 3-4 за месяц поесть. Не каждый же день такое удовольствие)
РокерША• 08 августа 2023
Ответ дляMarmu
Глютен у молочці через добавки різні,які містять пшеничний крохмаль часто . Промислова молочка забруднена глютеном. Домашня власного виробництва звісно ні.
Marmu• 08 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Ну у моєї подруги таке СРК, так вона не їсть ні глютену, ні молочки від коров´ячого молока (може від козиного), ні цукру абсолютно! Ковбас теж) прогрес є, але вона задовбуєтья з цією готовкою. Вибирати вам - або самопочуття, або ковбаса. Я наприклад, її їм 3-4 рази на рік, і то корю себе за це)
Marmu• 08 августа 2023
Якщо дозволяють фінанси -знайдійть гарного лікаря антіейдж (але лікаря, а не інстаграмного блогера з тримісячними курсами) і він вам допоможе. Я знаю, що через СРК багато вітамінів можуть не засвоюватись, він допоможе з цим розібратися.
автор ЯНаПэПэ • 09 августа 2023
Ответ дляMarmu
Врач-антиейдж это что-то новенькое?)