Ручки-Крючки• 08 августа 2023
кому також дурно від какао чи чорного шоколаду?
от якось як якоїсь отрути зʼїла -одразу погано... неприємні відчуття.
какао - якісне, 2 ложки +вода без домішок.
те ж і про гіркий шоколад...
Зупка_цем• 08 августа 2023
Какао, мед і оселедець - це продукти, від яких у мене завжди болить голова.
Ці продукти я споживаю не разом, якщо що.
грешница кающаяся• 08 августа 2023
какао с водой горько же,почему без сахара?мне тоже плохо от горького шоколада,но у меня проблема с кишечником.
Цвіпканя• 08 августа 2023
Почитайте про псевдоаллергию - непереносимость гистамина, может у вас оно?
Ручки-Крючки
• 08 августа 2023
Ответ дляМіні-бікіні
Тиск піднявся
навпаки падає( слабкість і тошнота
Ручки-Крючки
• 08 августа 2023
Ответ дляКротоТо
В каком плане плохо? С сосудами проблемы, может? Давление повышает.
вище написала. просто вирвати хочеться і слабкість.
а так - ні з тиском, ні з жкт нема проблем
Ручки-Крючки
• 08 августа 2023
Ответ длягрешница кающаяся
та ні, мені норм, я люблю гіркий смак. цукор в домі не тримаю. та і не розумію нащо його у напої. чай з дитинства зелений без цукра пью..
Ручки-Крючки
• 08 августа 2023
Ответ дляЦвіпканя
а його бгато в какао?
КротоТо• 08 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
А вы именно после приема мерили давление? У меня например пониженое. Но иногда от некоторых шоколадок и какао болит голова. Но у меня с сосудами есть проблемы и с шеей
Ручки-Крючки
• 08 августа 2023
Ответ дляКротоТо
ну с сосудами може і є проблема, але так не тиск і не щось таке що турбує