Мелочунь• 09 августа 2023

Недостаточность витамина Д. При норме больше 75, у меня 60.

Кто-то приблизительно с такими показателями его как-то корректировал? Какие у вас симптомы? Плохое самочувствие, слабость?
автор Мелочунь • 09 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Цікаво, що мені вдалося завагітніти тільки тоді, коли вперше в житті в мене не було нестачі віт.Д по аналізам. Був діагноз ’вторинне безпліддя’.
Я теж дуже погано вагітнію. Вже 3 роки не виходить. До цього 5 років не виходило. Але репродуктивних проблем не було.

И_В_офигительных_штанах• 09 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
На самом деле, это ужасно, что ищут какие-то причины бесплодия или замерших беременностей и не отправляют сдать элементарные витамин Д и ферритин
Непонятно• 09 августа 2023
Пила профілактично віт д 5000 одну капсулу на тиждень. Теж почало спиратись волосся, 70 при нормі 75, але в мене ще й залізодефіцит аналіз показав
Кава з адреналіном• 09 августа 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мій гінеколог лише наполягав на прийомі Омеги 3. Я вже сама занурювалася в тему по нестачі віт.і мінералів, підбирала сама собі дозування здаючи регулярно аналізи. В результаті, гарно наситила організм віт.Д, А, групою В, Цинком, магнієм, міддю. Через 3-4 міс.настала вагітність
Конфиденциальность• 09 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Я була здивована, але репродуктолог сказала, що він величезну роль відіграє в цих процесах (вагітність і її протікання).
автор Мелочунь • 09 августа 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Що цікаво, я теж лікувалася в одній з найкращих репродуктивних клінік міста. Робила багато досліджень, перевірку труб, інсемінації разів 5. Вітамін Д здавати не казали. Ех…
Конфиденциальность• 09 августа 2023
Ответ дляМелочунь
І ще гомоцистеїн треба здавати обов´язково. І, хоч норми там доволі широкі, для настання вагітності він має бути не вищій за 5-5,5 (норма до 8, але то норма і для 80річних жінок).