Сиамская сороконожка• 09 августа 2023
Чи може чоловік оформити свідоцтво про народження
Чи може чоловік через дію оформити свідоцтво про народження дитини,якщо вона народилась не в Україні?
Можливо у когось був подібний досвід?
Як отримати українське свідоцтво про народження дитині,яка народжена за кордоном громадянкою України?
Можливо у когось був подібний досвід?
Чорт і Шо• 09 августа 2023
Вы должны обратиться в консульство или посольство той страны, где родился ребенок
Чорт і Шо• 09 августа 2023
Потом официальный перевод этого документа и заверить у нотариуса, чтобы он был легитимный. Какая страна?
Сиамская сороконожка
• 09 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Шось я в дії взагалі такої послуги не бачу
Ми оформлювали через дію свідоцтво про народження в 2021 році.Дуже швидко і зручно
Чорт і Шо• 09 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Правильно, это услуга, если медичний висновок про народження виданий закладом України
Сиамская сороконожка
• 09 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Це буде дуже довго.Українське консульство працює надзвичайно погано,нажаль.Всі їздять в Україну чи Польщу оформлювати документи.Але з новонародженою дитиною без документів виїхати з країни неможливо
Сиамская сороконожка
• 09 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Великобританія
Сиамская сороконожка
• 09 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Яка країна народження? Українського свідоцтва не буде
Британія
Чорт і Шо• 09 августа 2023
Через дію неможна, Особисто до органів реєстрації з усіма документами і офіційним перекладом довідки про народження, нотаріально засвідченою
Сиамская сороконожка
• 09 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тобто мені треба поштою передати чоловіку документи про народження в Британії.Він їх має перекласти і завірити у нотаріуса і звернутися до органів реєстрації?
Смячиком• 09 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я не спорю. Просто заради цікавості зайшла і не бачу
Вы не можете отримати українське свідоцтво, бо дитина народжена за кордоном. Я народжую в Німеччині, і свідоцтво маю отримати у місцевому РАГСі, потім це свідоцтво перекласти на українську і на основі цього взяти довідку про громадянство в консульстві. Потім оформлення закордонного паспорту дитині теж у консульстві України. Довго, але тільки так.
Смячиком• 09 августа 2023
Ответ дляЛенсииик
Ви з телефону дивились? Якщо зайти саме на сайт ДІЯ, там дуже обширний перелік послуг буде. В застосунку цей перелік обмежений)
Зрозуміло. Дякую
Сиамская сороконожка
• 09 августа 2023
Ответ дляЛенсииик
В Британії це затягнеться на роки,враховуючи,як жахливо вони працюють(