Непереможна• 09 августа 2023
Вибір тактичного годинника
Мирного вечора!
Чоловік служить. На ДР хочу подарувати йому тактичний годинник або/і ніж. Але не як аксесуар, а щоб ТАМ користь приносив.
Порекомендуйте, що ваші чоловіки мають і задоволені
Луноходик_Ик• 09 августа 2023
Хвильоватиша• 09 августа 2023
моя тема, неделю назад двум побратимам сына отправляла такой подарок.
Наручные армейские часы Casio MRW-210H-5AVEF , они оливковые и черные есть, довольны.
Луноходик_Ик• 09 августа 2023
Чоловік ще мріє про годинник Casio G-Shock. Може на наступне свято куплю
Новопоштинская• 09 августа 2023
А йому той годиник точно треба?
Той же швечарський ніж куди потрібніша штука
Ответ дляНовопоштинская
А йому той годиник точно треба?
З особистого випадку .
вночі заблудився в лісі ..спочатку паніка...потім швидко розрядився телефон шукаючи мережу...коли попустила паніка згадав що годинник має компас так і вийшов з лісу..
Водійка хімарса• 09 августа 2023
Ответ дляПенсіонер
З особистого випадку .
а что вы по звёздам не могли определить где север ?
Водійка хімарса• 09 августа 2023
Ответ дляПенсіонер
Ні звьозд, ні моху.
годинник нарахував 36км кругів по лісу.
потім дослідив ту місцевість там відстань по прямій 8-9км
годинник нарахував 36км кругів по лісу.
то ви по гриби ходили ?
Ухахайкина• 09 августа 2023
Залежить від фаху, може йому з балістичним калькулятором треба, взагалі...
НетЕщеНаверное• 09 августа 2023
Я раньше в магазине часов работала. Однозначно, рекомендую Гармин.
Сверху там рекомендуют поддели на Джи Шок, вот их точно не надо.