Получилось как пюре , еле держится. Сойдёт или салат испорчен?
ElenaKovaleva• 09 августа 2023
Ответ дляnutty
Деякі ще й ковбасу замість кури кладуть )))
Ну в мене наприклад чоловік тільки з ковбасою їсть. Бо то смак дитинства.
Робила і з мʼясом, і з куркою. Все не смачно)
ElenaKovaleva• 09 августа 2023
Ответ дляnutty
В мене смак дитинства - з куркою, бо ковбасу я ніколи не любила (виколупувала виделкою кружечки з жиру з неї, пам´ятаю ...
)
То Ви молодша за мене, бо тоді з куркою не дуже було)
Я 81 року народження)
А, і з жиром мабуть столична, вона сама дешева була. А звичайна лікарська то і не погано.
Я 81 року народження)
ElenaKovaleva• 09 августа 2023
Ответ дляnutty
Я 75 р.н. З жиром сирокопчена була (фу)
Ооо… у Вас значит свой вкус детства)
У нас и у мужа в семье всегда делали с докторской. Полукопченую с салом даже представить не могу(((
Сирокопченая даже вряд ли, ее только на праздник берегли
Ответ дляElenaKovaleva
Ооо… у Вас значит свой вкус детства)
Ну мы почему-то оливье только на праздники и ели ))) Так что мне всегда отдельный тазик крошили ))
natella579• 09 августа 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Я теж полюбляю з докторською бо смак дитинства :), але беру ту, дорожча
natella579• 09 августа 2023
Ответ дляnutty
)
і я завжди виколупувала або кидала Любительску на сковорідку і те сало саме вивалювалось )))
ElenaKovaleva• 09 августа 2023
Ответ дляnatella579
Ну от фу такою бути) Захотілось смажної
ковбаси😭
natella579• 09 августа 2023
Ответ дляnutty
Дивні у вас кури жили... Лише самі ноги і крильця? без грудей?
Я 72 р і пам’ятаю що кури в магазині продавались тушками, окремо філе не провала як зараз і ті кури були сині і замордовані ))), а на базарі занадто жирні (годували кукурудзою). Нормальні були тільки у власної бабусі
natella579• 09 августа 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Ну от фу такою бути) Захотілось смажної
ковбаси😭
Якщо хочеться, бажання треба задовільняти )))
Ответ дляLv1107
То теж де село взяти) Я в місті жила. Зато ковбаса лікарська була смачна, зараз такої немає. Так і зберігалась вона 2-3 дні, а не так як зараз тижнями.
Так і ми всі в Київі жили. Але бабусина тьотя )) норм нас підкормлювала. За ковбасу не знаю, не їм такого.
ElenaKovaleva• 09 августа 2023
Ответ дляnatella579
Навіть сперечатися не буду) Але ковбаси не маю, маю смачну диню, фует, сир та шардоне, і це мабуть на вечерю навіть краще😜