Получилось как пюре , еле держится. Сойдёт или салат испорчен?
natella579• 09 августа 2023
Ответ дляElenaKovaleva
Навіть сперечатися не буду) Але ковбаси не маю, маю смачну диню, фует, сир та шардоне, і це мабуть на вечерю навіть краще😜
Півбутилки Шардоне і кусок сиру і нащо вам та ковбаса ))) диню тільки з ними не мішайте
ElenaKovaleva• 09 августа 2023
Ответ дляnatella579
Піздно) Бо диня дуже смачна) Брала в знайомих. Травити мене навмисно їм не вигідно, бо постійний покупець багато років)