Варена цибуля• 09 августа 2023
Розпішна красуня?
?
талый снег• 10 августа 2023
Роскошная - нет. Обычная девчонка с соседнего двора, старающаяся быть модной и трендовой.
Куратор дебошей• 10 августа 2023
Ответ дляХачапууури
Ой, а где губы и почему ноздри такие широкие?)))
До филлеров была гораздо симпатичнее
Оновлена версія• 10 августа 2023
На Аватара похожа
Туркевич тупая как пробка, шеи нет но модель типа
Худая очень
Оновлена версія• 10 августа 2023
Ответ дляol_kin
Ага, як у стужучки, все натуральное і нічого с собою не робила
Не ну та транс конкретный уже.
Она на мужика похожа, эти шары и висячая опа, разные ноздри и губы квадратные … про глаза после операции вообще молчу
Как губка боб она, и тварь продажная так что ей идеальна её внешность уродливая подходит
Ms. Похвала• 10 августа 2023
Ответ дляВарена цибуля
Натуральні 100%. З дитинства такі
Тогда что колола в носогубки и скулы? На мимику посмотрите. И на складочки все
Алина-1240• 10 августа 2023
Ответ дляВишнёвая Леди
Согласна.
До ’улучшений’ скорее всего была очень хорошенькой. Сейчас капец. Все не лепится как-то. Будто отдельно друг от друга
Там и нос скорее лепился тоже,еще и кустарно,2 борозды шрама видно
Радикальная• 10 августа 2023
Вже іншу клячу тащать. Та зробіть врешті решт ті губи, якщо вам перших вареників не вистачає.
Сіточка• 10 августа 2023
Форма головы яйцевидная, это ничем не исправить.Нос колхозный, глаза навыкате.
Красивая кожа и волосы.
Зам. зав. Анонима• 10 августа 2023
Ответ дляВарена цибуля
Дівчина з інсти Туркевич. Донька митника Ужгорода
Андріана Туркевич, батьки чи то турбазу мають, чи готель. Не з Ужгорода, але Закарпаття. Зараз заміжня за Костилієвим, якийсь співак, хз. Навчалася на англійській філології в УжНУ, знаю її як студентку
Міряю від одиниці• 10 августа 2023
Ответ дляВарена цибуля
Натуральні 100%. З дитинства такі
Давайте дитяче фото
Будьте так ласкаві• 10 августа 2023
От мені цікаво чому дійсно гарну дівчину зараз можуть обізвати ’ неухоженной’, а якесь чудо з накачаними губіщами ’розкішною’, хоча ні - розпішна прикольніше
МамОмужа• 10 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Симпатична, доглянута, що не так?
всë, но мужикам сойдет, для них же себя кромсают
Харчовий тріль• 10 августа 2023
Ответ дляРоза в вазі
Наче окунь))
да, на окуня действительно похожа.....
Тріль підпільний• 10 августа 2023
она сейчас симпатичная в силу молодости, потом, думаю, будет не очень
Сусідка зверху• 10 августа 2023
Страшненька дівчинка, але волрся гарне, якщо і фігура ок, то проживе якось. За кордонрм всі такі страшненткі, але і пару знаходять собі
Дайте вподобайок• 10 августа 2023
Не знаю що таке розпішна, просвітіть будь ласка.
А так...тіки зуби подобаються, білі, рівні)).
Чаклунка-ведунка• 10 августа 2023
Свят-свят-свят....
Ви б попереджали, чи що. Я ж справді на гарну дівчину сподівалась.
Вумна, аж страшно• 10 августа 2023
Розкішні - Моніка Белуччі, Айшварія Рай, Мішель Пфайфер, Крісті Терлінгтон, з наших - Наталія Сумська, Раїса Недашківська. А оце в старпості - сучасний інстаграм-стандарт, губ´я, бров´я, ще залишилось ніс і підборіддя обтесати