Коварная Зая• 10 августа 2023

Порадьте крем

Дівчата, порадьте будь ласка гарний крем для обличча, зволожуючий, щоб не лишав липкого шару, для нормального типу шкіри
Дякую
Кишмишная Мая• 10 августа 2023
Яка цінова категорія?

автор Коварная Зая • 10 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Яка цінова категорія?
До 1000 грн
Рожайтретьего• 10 августа 2023
Мені останнім часом багато що зайшло з юцерин. Подивіться по своєму типу шкіри.
Кишмишная Мая• 10 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
До 1000 грн
Тоді навіть не знаю, подивіться корейські з віт С. Мої улюблені вже більше 4000 грн :((
Кіма кепка• 10 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Такий мені порадьте. Який ваш улюблений? Мені 35, шкіра суха
вре_Динка• 10 августа 2023
Мені зараз Clinique Moisture Surge 100H заходить. Легко впитується і легкий
Татьяна -3329• 10 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
І я послухаю. Також з віт С шукаю і ретинолом на ніч

Радість моя• 10 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
До 1000 грн
Микса на холодное время года, Ваве на лето.
Мольфарочка• 10 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
До 1000 грн
Подивіться у medi peel, у них бомбезні крема і ціна нормальна.
НимогуПридуматьНик• 10 августа 2023
Крем нужно пробовать, часто один и тот же продукт по разному себя ведёт на однои типе кожи.
У меня сухая кожа, но мне подходит корейский спф кушон. Есть подруга, акне подобные высыпания, жирная кожа, постоянно избыток себума, так тот же кушон, который подсушивать должен немного, её прям как кислота сушит.
Неожиданно подошёл жирный спф, хотя вообще нелогично
Мольфарочка• 10 августа 2023
Ответ дляРожайтретьего
Мені теж подобається, зараз крем з коензимом взяла на ніч і СПФ, шикарні.
Кишмишная Мая• 10 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
Мені 40 , шкіра суха.
крем ZO Skin Health Hydrating Creme
крем ZO Skin Health Daily Power Defense - ці влітку, але в поєднанні з сивороткою з віт C ZO Skin Health 10% Vitamin C Self-Activating
Xceptional flawless cream - це любов на зиму.

З віт С, до речі, є дешевий відносно sesderma C-vit. нічого такий, легкий
Крем для арбуза• 10 августа 2023
Фізілогель рожевий.