Вкуси мене• 10 августа 2023
Спілкування з кращою подругою вже не таке як було колись.
Разом навчались в одній групі, кожного дня були як не розлий вода, спільні теми, інтереси, після пар ходили на каву, в парк, в кіно. Навіть коли в неї був хлопець, всеодно активно десь виходили. Минуло лише пів року як закінчили навчання, декілька днів тому зустрілись в кафе, а поговорити нема про що....або живемо студентськими спогадами, або або.
ХаДиДиШь• 10 августа 2023
В мене теж була така подружка, пройшло 20 років, зараз зідзвонюємося раз у рік. У кожного своє життя і інтереси.
Маю декілька думок• 10 августа 2023
це нормально. Життя їде, інтереси змінюються, люди міняються, звязуючий елемент - універ - зник, зникло й спілкування.
Гірчинка• 10 августа 2023
Это нормально. Дальше расходятся дороги,появляются новые знакомые и интересы.
Смурфетта• 10 августа 2023
Мы тоже со школьными подругами не общаемся. Недавно встретились спустя лет 10, такое. Кроме поговорить о школе, одноклассниках, преподавателях, больше и не о чем
Фея_3уровень• 10 августа 2023
В мене є подруга ми з 8-ми років дружимо ( жили в сусідніх будинках ) вже 25 років минуло, то моя сестра а не подружка. І так ми в різних країнах, але завжди є одна в одної
Коханозадовільна• 10 августа 2023
Це життя. Навіть не беріть близько до душі. У мене теж була подруга, з якою ми дуже дружили, а тепер вона носа верне, коли мене бачить. Хоча ми навіть не сварилися. Але окей, я це прийняла і бувай.