Самая СоветЧиваЯ• 10 августа 2023

Інгаляції дітям

Доброго дня, були у приватного лікаря, назначили дитині інгаляції, і не уточнили чи розводити фіз розчином, призначили Бріз Арт і Небуломакс, півдози. (0.5 мг - 1.0 мл)
З лікарем зв´язатись можливості немає. Живем далеко від міста
Морковку дай• 10 августа 2023
Діагноз який?

автор Самая СоветЧиваЯ • 10 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Діагноз який?
маминаБубочка• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
фото
Дивно що при обструкції не призначили нічого для зняття обструкції та розширення бронхів.
вентиляторная• 10 августа 2023
Я вибачаюсь, але шукайте іншого педіатра. Призначення-це просто жах.
Ответ длямаминаБубочка
Може не можна, дитині 3.5 роки
Ответ длявентиляторная
А ви самі лікар?
маминаБубочка• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Може не можна, дитині 3.5 роки
А бронхолітин можна? Дивний лікар. Я б проконсультувалася ще з одним.
Ответ длямаминаБубочка
Ну кармани теж не резинові кожному лікарю по 500 грн за консультацію платить. А в звичайній лікарні 2 педіатри не допомогли кашель 2 тижні і пульмикорт не допоміг
Ответ длямаминаБубочка
В інструкції з 3 років можна

Снежнакомка• 10 августа 2023
Дуже дивні призначення, не за протоколом
Я б шукала іншого лікаря
Сімейний лікар
маминаБубочка• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
А здоров´я дитини резинове? Вам пульмікорт не допоміг і вам знову його призначають
Ответ длямаминаБубочка
Де ви там його побачили, там інші ліки написані
Ответ длямаминаБубочка
Небуломакс призначили і Бріз Арт.
Цим дихати
маминаБубочка• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Небуломакс це той самий пульмікорт, та сама діюча речовина.
Морковку дай• 10 августа 2023
Щось дійсно дуже багато всього назначили. По перше, якщо аденоїдіт то кашель може бути і півроку. Аналіз робили крові?
вентиляторная• 10 августа 2023
Вам знову призначили діючу речовину ,будесонід. Це той самий пульмікорт. Його призначають при крупі або ларингіті. У вас діагноз “обструктивний бронхіт». При ньому повинно бути призначення: вентолін або беродуал. Сиропи від кашлю взагалі не призначаються дітям. Про дефлю і лісобакт я взагалі мовчу.
вентиляторная• 10 августа 2023
Чи є у дитини обструкція (хрипи)?Чи здавали аналізи крові? Які взагалі симптоми?
Ответ дляМорковку дай
Ні не робили ну в малого кашель з 26 липня. Були у 2 лікарів, призначили амброксол сироп і стоматофіт А спрей.
Через 2 дні знов їздили призначили пульмикорт і едем
Сироп і спрей відмінили тоді. Дихав 6 днів і 4 серпня виписали, в понеділок пішов в сад і кашель не такий був сильний, але більш симптомів крім кашлю і не було це на 7 серпня.
9 числа добавився сильний нежить, чхання та кашель знов. Вранці поїхали вже в приватну клініку і таке призначення.
Ответ длявентиляторная
Ні не призначали, говорила хрипи були

Морковку дай• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Здайте кров. Якщо в нормі, то крім вуха кашель не потрібно лікувати. То затікає по задній стінці і викликає кашель. І садок вам протипоказаний. При будь якому грві знову збільшуються аденоїди і тече слиз
Ответ дляМорковку дай
Дякую 🙏
Морковку дай• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую 🙏
Нема за що. Відмучилася так з молодшим. Переріс аж з 6 років. До 5 не водила в садок
маминаБубочка• 10 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
У дитини автора обструкція, якщо лікар правильно поставив діагноз, її треба знімати інакше дойде до пневмонії, а тоді вже лікарня, антибіотики і т.д.
Морковку дай• 10 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
У того лікаря все гостре написано. І аденоїдіт і бронхіт і так далі. Я думаю мама знає що таке обструкція
маминаБубочка• 10 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Сумніваюся що мама знає і відрізнить звичайний бронхіт або кашель від обструкції.
Ответ дляМорковку дай
Ого. Та мені на роботу з 1го вересня в садочок заставили вчитись. А тут і роботи іншої нема
вентиляторная• 10 августа 2023
Якщо дитина відвідує садочок, то постійні кашлі/соплі-це нормально. Вони можуть перетікати з однієї хвороби в іншу. Просто дитина залишається з остаточним кашлем і ринітом і знову хватає вірус. Але якщо є хрипи, то це не норм. І лікується вже обструктивний бронхіт. Але автор, Вам потрібно знайти нормального педіатра. Бо і перші два лікарі, і третій приватний зовсім некомпетентні.
Ответ длявентиляторная
Дякую
Клин_Кляйн• 10 августа 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
фото
Ой, назначення надто дивні. Бронхолітин + інгаляції, треба тікати від такого.