Эт вернячОк• Изменено 11 августа 2023

Рівервуд Чи Перлина (Черкаська область)?

Багато знайомих в захваті від Рівервуд.
Хочу повезти дітей в басейн. Загалом, провести там весь день і увечері повернутись додому.
Кажуть, басейни з підігрівом, дітям дуже подобається. Територія розкішна, смачно готують.
Хто був нещодавно - варто поїхати?
Чи не витрачати стільки часу на дорогу (ми з Черкас) і поїхати поближче у Перлину?
Ёлк@• 11 августа 2023
Ми были пару недель назад в Ривервуд, ехали с Киева, очень понравилось, мы снимали коттедж на 5 ночей! Территория красивая, бассейн теплый, людей не много, еда вкусная но цены выше киевских
Летюча помилка• 11 августа 2023
В Ривере классно и норм контингент, нет девок в стрингах с сиськами на выкат. Наоборот приличные семьи и пары.
Красивая территория, большая парковка, лес и воздух обалденный утром и вечером. Вкусно готовят, персонал старается всем угодить, лайк кароче 👍
автор Эт вернячОк • 11 августа 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую за відгук. Це супер. Дітям сподобається і комфортно буде.
Ще розглядала Селену (під Черкасами), але там вода без підігріву. Погода зараз нестабільна, воду буде скоріш за все прохолодною
автор Эт вернячОк • 11 августа 2023
Ответ дляЁлк@
Дякую за відгук. Те, що людей не багато - дуже радує. Судячи з фото басейни великі, ніхто нікому не буде заважати плавати