Сама не знаю• 11 августа 2023

Безумная усталость от декрета

Ребенку скоро 2 года,а я уже выжата ,как лимон. Постоянно нервничаю. Дочка разносит всю квартиру, днями бегаю убираю за ней. Ей ничего не интересно. Мультики тоже не смотрит, минут 5 ,а то фоном играют. Балкон открыт -тоже стресс. Смотришь, что б не выкинула ничего и сама не упала с балкона. На улицу выходишь, бежит на дорогу, убегает от меня. Мне кажется это никогда не закончится..
Глаз дергается, просыпаться не хочется,выходить на улицу тоже. В сад бы отдала, так на горшок не ходит.
Как вы выжили вообще в декрете?
Бжоли-бандерівці• 11 августа 2023
Я вспомнила какой п@здец у меня был на работе и как то сразу становилось легче

Невгамовна шахиня• 11 августа 2023
Нормально жила. Не сложно
ХаДиДиШь• 11 августа 2023
Ви засиділися в декреті , горщик не причина не ходити в садок
Небалувана Галя• 11 августа 2023
В мене дивився мультики, так і вижила, в садок взяли лише в три, бо всі переповнені
Гарні диньки• 11 августа 2023
Я езжу к маме, иначе это выгорание не победить, нужна помощь, нужен отдых. В любом деле важны такие вещи и присмотр за ребенком не исключение.
автор Сама не знаю • 11 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Думаю ,а як же тоді люди по 2-3 декрети видержують один за одним 🫣
АнтиТроль• 11 августа 2023
Автор, чим Ви займаєтеся крім декрету?
Навушник в вухо і вчить мову.
Дитину вклали і почитайте книжку.
Робіть ЩОСЬ поза буденними справами.
Змістіть фокус уваги на інше в час, коли дитина спить.

МашМааш• 11 августа 2023
У меня дочь очень спокойная, когда мы где то в новом интересном месте
Новая площадка, шарики батуты, фонтан какой-то (где деткам бегать можно) или если куча детей - тоже с ними как то взаимодействует или смотрит просто
Просто надо поднять попу и в это интересное место добраться

+ Я всем говорю, что почасовая няня это необходимость. Вот просто чтобы вы могли побыть одна, в тишине и спокойствии
автор Сама не знаю • 11 августа 2023
Ответ дляГарні диньки
А ваша мама рядом живет?
АнтиТроль• 11 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
У мене другий декрет підряд. Розважаюся, як можу 🤣Не скучно, на роботу взагалі не хочу.
Але у мене різні підробітки в години сну дитини.
І декрет як би фоном йде.
АнтиТроль• 11 августа 2023
Народжуйте друге. Дітей, чим більше, тим легше
автор Сама не знаю • 11 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Автор, чим Ви займаєтеся крім декрету?
Навушник в вухо і вчить мову.
Дитину вклали і почитайте книжку.
Робіть ЩОСЬ поза буденними справами.
Зараз таким нічим не займаюсь. Хочу книгу замовити почитати. А так, дитина засипає в обід і я просто лежу охренівша і відходжу. Або засипаю з нею
ЗабежАЛОЧКА• 11 августа 2023
Это как про меня написано. Скоро сойду с ума..
Наташка10• 11 августа 2023
Я няня. Зі мною дитина спокійна і слухняна (2,2). З мамою поводить себе, як ваша. Діти відчувають, кому можна на шию сісти.
Так точно!• 11 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
У мене так було. Різниця трохи менше 3 років. Чудово. З теплом згадую ті часи.
Заморювалась звичайно. Але мені було комфортно. З декрету виходити не хотіла.
Дуже швидко зрозуміла, що розкидані іграшки, то не срач.😉
Аноним_1857• 11 августа 2023
Мне помогают родители, берут на прогулку, я правда чаще в это время пылесошу😅 Но с маской на лице))
Либо сажусь в машину и еду хотя бы на макдрайв выпить кофе, надушившись духами🤣
ЗабежАЛОЧКА• 11 августа 2023
У меня сил нет вообще ни на что. Роды и декрет высосали всю мою энергию.
Слобожаночка• 11 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Автор, чим Ви займаєтеся крім декрету?
Навушник в вухо і вчить мову.
Дитину вклали і почитайте книжку.
Робіть ЩОСЬ поза буденними справами.
Дитину вклала - і бігом до плити. У мене так.
Платье Длинное бальное• 11 августа 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Та прям таки засиділася, у мене всі знайомі сиділи до 3 років .

автор Сама не знаю • 11 августа 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ніі, дякую)))Схожу мабуть труби перев’яжу собі 🤪🤪🤪
АнтиТроль• 11 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Здайте аналізи на дефіцити.Може, не вистачає вітамінів.
Додайте спорт.
І займіть себе чимось.
Я так кайфувала зі старшою донькою.
Було багато часу на неї.
Садила в рюкзак і ходила в кафе, музеї, виставки, зустрічі, якісь масажі, йога.
Кожен день щось нове придумували.
Теперь їх двоє, то трохи важко свій час порівну приділяти і ще займатися купою справ.
Чекаю, щоб вони вдвох гралися 🥰
Так точно!• 11 августа 2023
А ви з дитиною граєте?
ХаДиДиШь• 11 августа 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
В мене - ні, в кого хороша робота, вона стільки не чекає
Платье Длинное бальное• 11 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Автор я,в декреті 3 роки, в мене дитина із затримкою розвитку , ну для мене це як робота, встаю.готую їсти, догляд за дитиною, розвивалки, прогулянки, готування,їжі, прибирання, покупки, не має коли скучати, але так важко , але хіба ж на роботі легко?
Гарні диньки• 11 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
А ваша мама рядом живет?
300 км
Слобожаночка• 11 августа 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У мене те саме відчуття. Вся краса, здоров´я, здоровий неперервний сон - все залишилось у минулому. Вранці ледве встаю, а після обіду уже не можу дочекатись ночі щоб вкласти дитину спати і спокійно прийняти душ, розгребти срач на кухні, попити чаю
Стрекозей• 11 августа 2023
Не знаю, как я выжила. Вот сейчас думаю 11 лет спустя но сейчас, возможно, я б вернула двухлетку в сравнении со школой
АнтиТроль• 11 августа 2023
Ответ дляСтрекозей
У мене зараз комбо
2 річка і школа початкова 🙈
Одне кричить, друге реве над уроками.
Це я літом така ресурсна, а прийде осінь і буде жалітися тут на форумі не менше автора.
АнтиТроль• 11 августа 2023
Хочу багато грошей, няню і третю дитину
автор Сама не знаю • 11 августа 2023
Ответ дляТак точно!
А ви з дитиною граєте?
В іграшки? Чи в що саме?
От на вулиці в мячик граємо, але це під її настрій. Вдома можемо посидіти біля сортеру, збирати конструктор, висипати всі іграшки і перебрати. Але це ненадовго.Засмучує ,що вона не посидюча і всілякі розвивашки не цікавлять