Потринділиця• 12 августа 2023

Чо повинен чоловік видаляти волосся в інтимній зоні?

Чи видаляє Ваш партнер волосся в інтимній зоні та чи повинні чоловіки взагалі це робити?
Результат:
вже голосів: 173
110 (63.58%) Так
63 (36.42%) Ні
Гореотума• 12 августа 2023
Не должны.)

Видна міленіалка• 12 августа 2023
По желанию, как и женщины. Мой под настроение, летом чаще да, зимой чаще нет.
А шо сталося?• 12 августа 2023
Так, якщо він цього вимагає від своєї жінки.
Смешнюча• 12 августа 2023
Так. Остапчук.
Мульйонерша• 12 августа 2023
Видаляти чи брити ?
Брити , я вважаю, періодично повинен
БоХатая• 12 августа 2023
Звичайно. З волосньою він вже не 10 з 10
Весела бджілка• 12 августа 2023
Не повинен, по бажанню. Але підстригати так повинен.
Чорнобаївка• 12 августа 2023
Мій видаляє постійно,не кожний день,але видаляє
Душа компанії• 12 августа 2023
Любой человек по большому счету вообще ничего никому не должен из того, что касается его тела. Ни мыться, ни бриться. Есть женщины, которые живут с вонючими мужиками и им ок.
Стрижка или бритье подмышек и паха это вопрос личной гигиены и уважения к партнеру. Чтобы он/она не выковыривали лобковые волосы из межзубного пространства, их желательно удалять. Ну и чистоту там легче поддерживать, когда волос нет или они коротко подстрижены.

іронічна антитеза• 12 августа 2023
Ні! Не повинен. Але якщо бажає, то це нормально. Стрижка, епіляція, лазерка. Головне - не гоління.
Не боюся осуду• 12 августа 2023
Мій тримером користується. Мені по великому рахунку все одно, головне -гігієна. А все решта то власне бажання людини
Чорнобаївка• 12 августа 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А чому голитися не можна,і це прям головне?
Коварная Зая• 12 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
воском?
ПП-шница• 12 августа 2023
Муж не бреет там потому,что мне потом колеться, а состригает коротко ножничками волосы и красиво и мне приятно )
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Яйця поколе
Коварная Зая• 12 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Яйця поколе
а ножицями може обрізати
Масяня Я• 12 августа 2023
проголовувала ’так’ - тому, що видаляє, а чи повинен він це робити - ні, ніхто його не змушує.
БезВзяток• 12 августа 2023
Удаляет, мне пофигу на волосы
Протея• 12 августа 2023
Обязательно, с волосней на яйцах и лобке в постель не лягу 🤮🤮

іронічна антитеза• 12 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Бо колеться
неДоЖиру• 12 августа 2023
Що ви мали на увазі під « видаляє»? Віск? Епіляція, бритва ? Чи тример теж рахується ?
Бува і таке• 12 августа 2023
Важнее, чтоб писюн не вонял. А волосы...ну это можно пережить. А сыр, вонючие обосцаные трусы и писюн грязный- это жесть.
Соображалочка• 12 августа 2023
Мій так
Саме вчора то зробив )
До цього теж
Сьогодні ходили в СПА )
Може тому саме вчора
Соображалочка• 12 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
Мій тримером
Помеха справа• 12 августа 2023
Мне всё равно.. Муж бреет подмышки, и ножницами стрижет на лобке.
автор Потринділиця • 12 августа 2023
Без різниці як видаляє чи просто підстригає, запитання полягало в тому чи здійснює якийсь догляд за паховою зоною
Чорнобаївка• 12 августа 2023
Ответ дляКоварная Зая
воском?
Ні бритвою,нічого не колиться потім
Алгонавт• 12 августа 2023
Ні, не повинен. Так як і жінка. Це справа бажання особисто кожної людини.
Кіма кепка• 12 августа 2023
Ответ дляДуша компанії
это что ж надо такое делать, чтобы лобковые волосы между зубами застряли
Бабка_в_кедах• 12 августа 2023
Мой триммером стрижет и пах, и подмышки под 3 мм