Потринділиця• 12 августа 2023
Чо повинен чоловік видаляти волосся в інтимній зоні?
Чи видаляє Ваш партнер волосся в інтимній зоні та чи повинні чоловіки взагалі це робити?
Результат:
вже голосів:
110 (63.58%)
Так
63 (36.42%)
Ні
Видна міленіалка• 12 августа 2023
По желанию, как и женщины. Мой под настроение, летом чаще да, зимой чаще нет.
Душа компанії• 12 августа 2023
Любой человек по большому счету вообще ничего никому не должен из того, что касается его тела. Ни мыться, ни бриться. Есть женщины, которые живут с вонючими мужиками и им ок.
Стрижка или бритье подмышек и паха это вопрос личной гигиены и уважения к партнеру. Чтобы он/она не выковыривали лобковые волосы из межзубного пространства, их желательно удалять. Ну и чистоту там легче поддерживать, когда волос нет или они коротко подстрижены.
іронічна антитеза• 12 августа 2023
Ні! Не повинен. Але якщо бажає, то це нормально. Стрижка, епіляція, лазерка. Головне - не гоління.
Не боюся осуду• 12 августа 2023
Мій тримером користується. Мені по великому рахунку все одно, головне -гігієна. А все решта то власне бажання людини
Чорнобаївка• 12 августа 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А чому голитися не можна,і це прям головне?
Коварная Зая• 12 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Мій видаляє постійно,не кожний день,але видаляє
воском?
ПП-шница• 12 августа 2023
Муж не бреет там потому,что мне потом колеться, а состригает коротко ножничками волосы и красиво и мне приятно )
ПриснитсяЖЕ• 12 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Яйця поколе
Масяня Я• 12 августа 2023
проголовувала ’так’ - тому, що видаляє, а чи повинен він це робити - ні, ніхто його не змушує.
іронічна антитеза• 12 августа 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Бо колеться
неДоЖиру• 12 августа 2023
Що ви мали на увазі під « видаляє»? Віск? Епіляція, бритва ? Чи тример теж рахується ?
Бува і таке• 12 августа 2023
Важнее, чтоб писюн не вонял. А волосы...ну это можно пережить. А сыр, вонючие обосцаные трусы и писюн грязный- это жесть.
Соображалочка• 12 августа 2023
Мій так
Саме вчора то зробив )
До цього теж
Сьогодні ходили в СПА )
Може тому саме вчора
Саме вчора то зробив )
До цього теж
Сьогодні ходили в СПА )
Може тому саме вчора
Соображалочка• 12 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
Мій тримером
Помеха справа• 12 августа 2023
Мне всё равно.. Муж бреет подмышки, и ножницами стрижет на лобке.
Потринділиця
• 12 августа 2023
Без різниці як видаляє чи просто підстригає, запитання полягало в тому чи здійснює якийсь догляд за паховою зоною
Алгонавт• 12 августа 2023
Ні, не повинен. Так як і жінка. Це справа бажання особисто кожної людини.
Кіма кепка• 12 августа 2023
Ответ дляДуша компанії
это что ж надо такое делать, чтобы лобковые волосы между зубами застряли